Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sylwia 94

Mógł już wyjść pozytywny??

Polecane posty

Witam mam pytanko, czy test ciążowy 9 dni przed terminem miesiączki mógł już wyjść pozytywny? Dodam że był to 18 dzień cyklu przy 26 dniu .?? Wyszła jedna wyraźna i jedna bladsza ale dosyć widoczna?? 7dni po owulacji, potwierdza USG?? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote  25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miessiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni. 

Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jak wyszło? ja sprawdzam sobie cykle testerem termometrem, ma aplikację i mogę w niej zapisywać różne obserwacje w miesiącu, urządzenie określa jajeczkowanie i dni płodne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owulacja w cyklu ma prawo się przesunąć na wypadek jakichś okoliczności typu stres, zmiana trybu życia, intensywne ćwiczenia i inne. Może dobrym rozwiązaniem byłoby gdybyś sprawdzała poziom lh, który suheruje termin owulacji. Bardzo fajny jest taki tester owulacyjny ze śliny, który łączy się z aplikacją w telefonie i zapisuje wyniki. Z takimi wykresami można na wizyty do gin chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×