Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dys1988

Co zrobić w sytuacji gdy moja bratowa nastawia przeciwko mnie mojego brata ?

Polecane posty

Chodzi o to, że organizuje chrzciny dla swojej córki, poprosiłam więc mojego brata o to, żeby był chrzestnym, a jako, ze moja bratowa jest nauczycielką i na co dzień ma kontakt z dziećmi, zresztą ona sama deklaruje, że dzieci bardzo lubi to poprosiłam ją o to, żeby na przyjęciu była animatorką, no bo na przyjęciu będzie dużo dzieci, więc animator by się przydał i nie dość, że się obraziła na mnie, tak naprawdę nie wiem za co, to jeszcze namawia mojego brata do tego, żeby zrezygnował z bycia chrzestnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, dys1988 napisał:

Chodzi o to, że organizuje chrzciny dla swojej córki, poprosiłam więc mojego brata o to, żeby był chrzestnym, a jako, ze moja bratowa jest nauczycielką i na co dzień ma kontakt z dziećmi, zresztą ona sama deklaruje, że dzieci bardzo lubi to poprosiłam ją o to, żeby na przyjęciu była animatorką, no bo na przyjęciu będzie dużo dzieci, więc animator by się przydał i nie dość, że się obraziła na mnie, tak naprawdę nie wiem za co, to jeszcze namawia mojego brata do tego, żeby zrezygnował z bycia chrzestnym. 

Oczywiście rozumiem, że razem z propozycją zostania animatorką bratowa usłyszała od Ciebie stawkę jaką jej za to zapłacisz. Bo z jakiej racji ma to robić za darmo? Animatorzy na przyjęciach mają płacone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dys1988 napisał:

Chodzi o to, że organizuje chrzciny dla swojej córki, poprosiłam więc mojego brata o to, żeby był chrzestnym, a jako, ze moja bratowa jest nauczycielką i na co dzień ma kontakt z dziećmi, zresztą ona sama deklaruje, że dzieci bardzo lubi to poprosiłam ją o to, żeby na przyjęciu była animatorką, no bo na przyjęciu będzie dużo dzieci, więc animator by się przydał i nie dość, że się obraziła na mnie, tak naprawdę nie wiem za co, to jeszcze namawia mojego brata do tego, żeby zrezygnował z bycia chrzestnym. 

Hahaha ten temat już był Kilka miesięcy temu😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzasz sie. Poprzednio chyba dotyczylo to slubu. Teraz to forum zamkniete z mala liczba forumowiczek i takie tematy zapadaja w pamiec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×