Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ToiTobeznazwy

Gdy znajoma pyta się mnie dlaczego nie pije coca coli.

Polecane posty

Świetnie czyści i nabłyszcza toaletę. Wystarczy wlać ją do WC, odczekać godzinę, a następnie wyszorować toaletę szczotką i spłukać.

Usuwa trudne plamy – można wlać ją do pralki w miejsce płynu do prania.

Czyści i nabłyszcza okna. Przelej szklankę napoju do butelki ze spryskiwaczem i jak zawsze umyj okna.

Usuwa rdzę. Przed wyrzuceniem zardzewiałych sztućców, narzędzi i dekoracji (zarówno tych domowych, jak i ogrodowych), wypróbuj Coca-Colę do ich odrdzewienia. Zanurz zardzewiały przedmiot w tym napoju na kilka godzin.

Odżywia trawnik, poprawia jego kolor i pobudza trawę do wzrostu.

Czyści i nabłyszcza zaśniedziałe naczynia, monety, narzędzia i przedmioty z metalu czy mosiądzu.

Pomaga usunąć plamy z oleju. Wystarczy polać nią tłustą powierzchnię, zaczekać, a następnie wytrzeć.

Oczyści przypalony garnek.

Wypłukuje farbę z włosów po nieudanej koloryzacji, ale także je matowi.

Czyści brudne fugi w łazience oraz kuchni. Wystarczy spryskać je napojem. Odczekać kilkanaście minut, a następnie umyć podłogę.

Odblokowuje odpływy w kuchni i łazience. Wlej szklankę Coca-Coli, pozostaw na 30 minut, następnie wlej wrzącą wodę, a po 10 minutach spłucz i gotowe.

Postarza papier. Potrzebujesz postarzyć zdjęcie czy list miłosny, by nadać mu wyjątkowego wyglądu? Zanurz go w Coca-Coli, a następnie delikatnie zetrzyj nadmiar płynu i wysusz w słońcu.

Czyści zamazane i brudne okulary. Przetrzyj szkiełka okularów szmatką zanurzoną w Coca-Coli, opłucz je wodą i przetrzyj chusteczką.

Łagodzi nudności i biegunkę – to świetne rozwiązanie w pracy czy w podróży.

Usuwa plamy z krwi.

Eliminuje czkawkę.

Ekspresowy sposób na kręcone włosy. Wystarczy polać je szklanką Coca-Coli, pozostawić na kilka minut, spłukać i gotowe.

Poprawia strukturę kompostu.

Odstrasza pszczoły i osy. Wlej odrobinę Coca-Coli do pojemników i rozstaw wokół tarasu.

Czyści porcelanę.

Podobno czyści wodę w basenie (ale nie sprawdzałam, bo póki co nie mam basenu).

Usuwa nieprzyjemne zapachy (warto dodać ją do prania).

Usuwa plamy flamastrów z dywanu i materiałów.

Usuwa farby z metalowych mebli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie próbowalo jeszcze tego z włosami, ale ogółem nie chce, jak to może posłużyć tez jako nabłyszczacz toalety itd. Nie wiem, czy jeszcze to kiedykolwiek wypije. Gdybym było na pustyni i to by było jedyne picie... to zapewne tak. Nie miałoby wyjścia. Ogółem skąd coca-cola na pustyni? Miało wiele pytań do tego picia... a wiec no. Chyba raczej... no dziwne mam odczucia po przeczytaniu tego, aczkolwiek kiedyś spróbowało. Na całe szczęście nie lubie, nawet light... nope. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się cool 😎

Ja piję od czasu do czasu bo pomaga. Jw.

Trawienie po cooli jest lepsze😁👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

psuje zęby dentystka odradza pić, więc pewnie wie, co mówi

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×