Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam.

Czy jest już może jakaś przyszła mama z terminem na marzec 2021 ? Ja dzisiaj zrobiłam test i wyszedł pozytywny ,termin wychodzi mi na połowę  marca.🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko,że jestem pełna obaw ponieważ mam za sobą 3 cięcia cesarskie,więc teraz z automatu będzie czwarta cesarka.A zaszłam w ciążę ze stosunku z 7 dnia cyklu,gdzie teoretycznie powinny to być dni bezpieczne😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam terminu na marzec, bo jestem już w 16 tc, ale jestem w podobnej sytuacji. To moja czwarta ciąża, a jestem po 3 cc to. Mam bardzo cienką ścianę macicy, jak na razie przodujące łożysko, jeśli się nie przemieści to prawdopodobnie przyrośnie lub przerośnie, więc może być bardzo niebezpiecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem po 3cc. Ostatnia miesiączka 20 maj. Cały czas testy negatywne, dopiero w piątek pozytywny. Strasznie cykl mi się przestawił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja mam termin na marzec 2021. To moja pierwsza ciąża mam 29 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też ten cykl się przestawił, rozciągnął, ostatni okres 04.06, jestem po niedawnym poronieniu samoistnym w marcu, więc tym bardziej się o wszystko martwię. Na razie badałam 2x betę w zeszłym tygodniu, która potwierdza ciążę. Jeszcze czekam na wizytę u lekarza, najprawdopodobniej dopiero w najbliższy piątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2020 o 18:37, FelicityFlick napisał:

Nie mam terminu na marzec, bo jestem już w 16 tc, ale jestem w podobnej sytuacji. To moja czwarta ciąża, a jestem po 3 cc to. Mam bardzo cienką ścianę macicy, jak na razie przodujące łożysko, jeśli się nie przemieści to prawdopodobnie przyrośnie lub przerośnie, więc może być bardzo niebezpiecznie. 

Jak lekarze reagują na ciążę po 3cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2020 o 12:18, Waleriana napisał:

Dodam tylko,że jestem pełna obaw ponieważ mam za sobą 3 cięcia cesarskie,więc teraz z automatu będzie czwarta cesarka.A zaszłam w ciążę ze stosunku z 7 dnia cyklu,gdzie teoretycznie powinny to być dni bezpieczne😑

byłaś już u lekarza? Bo jestem ciekawa jak reagują na ciążę po 3cc. Jestem w tej samej sytuacji i strasznie się boję 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Monis napisał:

Jak lekarze reagują na ciążę po 3cc?

Miałam otwarcie powiedziane, że ta ciąża będzie bardzo stresująca, ale nie było żadnych nieprzyjemnych tekstów, zresztą nie pozwoliłabym sobie na to i zmieniła lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Monis napisał:

Jak lekarze reagują na ciążę po 3cc?

Założyłam temat: czwarta ciąża po 3 cesarkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Monis napisał:

byłaś już u lekarza? Bo jestem ciekawa jak reagują na ciążę po 3cc. Jestem w tej samej sytuacji i strasznie się boję 😑

U mnie juz nie aktualne.Wczoraj dostałam mocnego krwawienia ze skrzepami,bolesne skurcze więc już nie ma ciąży 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Waleriana napisał:

U mnie juz nie aktualne.Wczoraj dostałam mocnego krwawienia ze skrzepami,bolesne skurcze więc już nie ma ciąży 😐

Przykro mi😐

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Waleriana napisał:

U mnie juz nie aktualne.Wczoraj dostałam mocnego krwawienia ze skrzepami,bolesne skurcze więc już nie ma ciąży 

W mojej trzeciej ciąży miałam na początku krwotok i ogromne skrzepy, byłam przekonana, że poroniłam, a na szczęście nic takiego się nie stało. W tej ciąży miałam krwawienie i jeden duży skrzep. W jednym i drugim przypadku były to krwiaki w macicy. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Waleriana napisał:

U mnie juz nie aktualne.Wczoraj dostałam mocnego krwawienia ze skrzepami,bolesne skurcze więc już nie ma ciąży 😐

Więc możliwe, że nadal jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączam do mamusiek marcowych😉jestem w szczęśliwej drugiej ciąży.. Wedlug ostatniej miesiączki jestem w 6 tyg ciąży. Wizyta u lekarza była Beta wzrasta magicznie szybko widać było pęcherzyk na wizycie u lekarza. Bardzo obserwuje swój organizm z racji planowanej ciąży więc chętnie komuś mogę pomóc odnośnie objaw jakie są itp choć każda mamuśka jest inna. Wiem że albo będę miała przeciwna płeć od poprzedniej badz druga ciążę inaczej się przechodzi. Prowadzę kalendarzyk ciąży i roznice są ogromne.😉 Gratulacje dla przyszłych mam.

Edytowano przez Kamcia33
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kamcia33 napisał:

Witam dołączam do mamusiek marcowych😉jestem w szczęśliwej drugiej ciąży.. Wedlug ostatniej miesiączki jestem w 6 tyg ciąży. Wizyta u lekarza była Beta wzrasta magicznie szybko widać było pęcherzyk na wizycie u lekarza. Bardzo obserwuje swój organizm z racji planowanej ciąży więc chętnie komuś mogę pomóc odnośnie objaw jakie są itp choć każda mamuśka jest inna. Wiem że albo będę miała przeciwna płeć od poprzedniej badz druga ciążę inaczej się przechodzi. Prowadzę kalendarzyk ciąży i roznice są ogromne.😉 Gratulacje dla przyszłych mam.

Witaj

Za dużo nas tu nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na wizytę,. prawdopodobnie w najbliższy piątek. Byłam wczoraj w poradni przyszpitalnej, ale tam trochę lekceważący ton ze względu na wczesną ciążę. Mimo poronienia samoistnego w marcu.. na razie sam pęcherzyk 5mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po wizycie 5t1d, gs 7.89. Niestety następna wizyta dopiero 19 sierpnia bo moja ginekolog wyjażdża na urlop. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Monis napisał:

Witaj

Za dużo nas tu nie ma 

No niema może z racji tej że nie wszystkie Panie jeszcze wiedzą czy są w ciąży itp... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lessy napisał:

Ja czekam na wizytę,. prawdopodobnie w najbliższy piątek. Byłam wczoraj w poradni przyszpitalnej, ale tam trochę lekceważący ton ze względu na wczesną ciążę. Mimo poronienia samoistnego w marcu.. na razie sam pęcherzyk 5mm.

A nie możesz iść do prywatnego lekarza gdzie uspokoi Cię i zbada? Ja też poszła w wczesnej ciąży ale lekarz jak najbardziej wyjasnil co i jak. Objaśnił temat.. 

Edytowano przez Kamcia33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kamcia33 napisał:

No niema może z racji tej że nie wszystkie Panie jeszcze wiedzą czy są w ciąży itp... 😉

Prawda 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny może mi doradzicie.. jestem mama wspaniałych dwóch dziewczynek. Moje cykle zawsze 29-30 dni. Okres miałam.od 1-4 dc. Sex z mężem był 5,12,15,16,17x2, 18. Jednak 20 dostałam krwawienia jak na okres i 21 do wieczora również. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Teraz nie wiem czy cykl mi się przesunął czy to może być objaw ciąży. Do planpwej @ zostało 7 dni. Chyba pójdę zrobić bete aby mieć pewność. Wg kalendarzyka owulacja powinna być 16. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Kamcia33 napisał:

A nie możesz iść do prywatnego lekarza gdzie uspokoi Cię i zbada? Ja też poszła w wczesnej ciąży ale lekarz jak najbardziej wyjasnil co i jak. Objaśnił temat.. 

No właśnie czekam na wizytę u prywatnego lekarza, to była moja pierwsza w życiu w ogóle wizyta w ramach NFZ, niestety jak się spodziewałam, rozczarowująca podejściem

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lessy napisał:

No właśnie czekam na wizytę u prywatnego lekarza, to była moja pierwsza w życiu w ogóle wizyta w ramach NFZ, niestety jak się spodziewałam, rozczarowująca podejściem

Yhmy rozumiem na NFZ to lekarz chciałby abyśmy przyszły jak już serce bije najlepiej😉nie każda mama wytrzyma i to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Marcia0722 napisał:

Dziewczyny może mi doradzicie.. jestem mama wspaniałych dwóch dziewczynek. Moje cykle zawsze 29-30 dni. Okres miałam.od 1-4 dc. Sex z mężem był 5,12,15,16,17x2, 18. Jednak 20 dostałam krwawienia jak na okres i 21 do wieczora również. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Teraz nie wiem czy cykl mi się przesunął czy to może być objaw ciąży. Do planpwej @ zostało 7 dni. Chyba pójdę zrobić bete aby mieć pewność. Wg kalendarzyka owulacja powinna być 16. 

Beta HCG i jeszcze raz Beta wyjdzie na jaw sprawa a ginekolog uważam.ze i tak się kłania musi znaleźć przyczynę takiego krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się czujecie? Mamy które nie są w pierwszej ciąży a kolejnej. Czy inaczej niż w pierwszej. Ja np przy moim pierwszym dziecku w

3MSC mialam dopiero mdłosci

Do 4 MSC nie ruszyłam słodyczy

Pod koniec 3 msc już brzucho w bokserce było widoczne lekko.

Był to chłopczyk a teraz czas pokaże.

Teraz jest około 6-7 tydz poranne mdłości już mam. Po zapłodnieniu 2 tyg sikanie 8-10razy na dobre na szczęście minęło nie dawno.Ale wróci później 😉 pobolewał mnie brzuch jak na msc zaraz po zapłodnieniu. Senność miałam przed miesiączką około 2 dni ostro że nawet nie mogłam a musiałam zasnąć. Coś silniejszego ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kamcia33 napisał:

Yhmy rozumiem na NFZ to lekarz chciałby abyśmy przyszły jak już serce bije najlepiej😉nie każda mama wytrzyma i to normalne.

Lessi

 Wiesz tego co obczaiłam to oby dwie ostatnia miesiączkę miałyśmy 4.06 tydzień 😉 także termin powinien być podobny bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kamcia33 napisał:

Lessi

 Wiesz tego co obczaiłam to oby dwie ostatnia miesiączkę miałyśmy 4.06 tydzień 😉 także termin powinien być podobny bardzo.

Ja jestem tym bardziej niespokojna, ze względu na niedawne poronienie w marcu. U mnie cykl się przeciągnął i ciąża jest młodsza pewnie o około 2 tygodnie niż wskazywałaby data ostatniej miesiączki, 04.06. właśnie się dowiedziałam, że wizyta przesunięta na za tydzień. Nie wiem, czy czekać, czy szukać gdzie indziej prędzej 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Lessy napisał:

Ja jestem tym bardziej niespokojna, ze względu na niedawne poronienie w marcu. U mnie cykl się przeciągnął i ciąża jest młodsza pewnie o około 2 tygodnie niż wskazywałaby data ostatniej miesiączki, 04.06. właśnie się dowiedziałam, że wizyta przesunięta na za tydzień. Nie wiem, czy czekać, czy szukać gdzie indziej prędzej 😞

U mnie też jest młodsza bo nie zaszłam w miesiączkę ani po tylko 21 go czerwca ale wszyscy liczą od miesiączki więc nie chce mylić i tak jak lekarze liczę od miesiączki. Jak bije serce i rozwój płodu też liczą od miesiączki. Więc czas zacząć tak właśnie liczyć 😉 hm a to pierwsza wizyta byłaby z tą wczesna ciąża u ginekologa? Poza tym NFZ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam pierwszy raz 9 go lipca.. Wszystko wskazywalo na ciążę z bety wynik 529 po dwóch dniach ponownie kazano zrobić betę bo miałam wode w zatoce Douglas co mogło wskazywać na ciążę pozamaciczną.  I miałam 1300 więc nie z tej przyczyny byla woda bo beta spadała by.Pokazalam to też lekarzowi.Dostałam zw bo chciałam. Za tydzień poszłam znów widać było pęcherzyk. I brak wody więc super. I wynik z bety też ucieszył lekarza.

A teraz pewnie bd serduszko💕

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×