Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dusia961

Zagadkowy ON

Polecane posty

1 minutę temu, KKeira napisał:

To forum, tu zawsze są domysły i rozważania o życiu. 

Domysły wyznacznikiem życia,  czytam tematy Panie bardzo  są podatne na autosugestię przez doświadczenie innych Pań którym nie wyszło, tym co wyszło już nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, elektryzująca napisał:

Ja czy on? 😅

No wiesz co? Jeszcze pytasz?🤭😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, elektryzująca napisał:

Wydaje Ci się. To był moment i takie zaskoczenie, że nie zdążyłam. 

Tak sobie myślę że to w sumie fajny sposób, szybko pocałować i uciec żeby nie dostać po twarzy. Tylko że już w pewnym wieku trochę nie wypada. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, KKeira napisał:

To forum, tu zawsze są domysły i rozważania o życiu. 

Szkoda że 15 albo więcej lat temu nie wpadłem na pomysł żeby trochę poczytać takie forum. Co prawda część osób to trolle ale jest też dużo ciekawych wątków z których można wiele się nauczyć o ludziach ( kobietach 😉 ) i jakie mają oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Hellies napisał:

Szkoda że 15 albo więcej lat temu nie wpadłem na pomysł żeby trochę poczytać takie forum. Co prawda część osób to trolle ale jest też dużo ciekawych wątków z których można wiele się nauczyć o ludziach ( kobietach 😉 ) i jakie mają oczekiwania.

Ja też od niedawna tu jestem, to fakt wiele można się dowiedzieć i czasem zszokować co ludzie w głowach mają. Może też dlatego że w realu ludzie Ci nie powiedzą co tak naprawdę w głowie im siedzi, co kieruje a w necie puszczaja hamulce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Hellies napisał:

Tak sobie myślę że to w sumie fajny sposób, szybko pocałować i uciec żeby nie dostać po twarzy. Tylko że już w pewnym wieku trochę nie wypada. 🙂 

Ee tam spróbować możesz chyba że osteoporoza uszkodziła Ci stawy i biegasz wolniej 🤭😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KKeira napisał:

Ee tam spróbować możesz chyba że osteoporoza uszkodziła Ci stawy i biegasz wolniej 🤭😜

są różne sposoby możesz podnieść, klepanie odradzam zależny jaki  klaps trzeba wyczuć 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, KKeira napisał:

Ja też od niedawna tu jestem, to fakt wiele można się dowiedzieć i czasem zszokować co ludzie w głowach mają. Może też dlatego że w realu ludzie Ci nie powiedzą co tak naprawdę w głowie im siedzi, co kieruje a w necie puszczaja hamulce. 

To prawda ale mi jakoś nie chcą puścić. Nawet jakbym założył drugie konto specjalnie do wyżalania się to pewnie też bym nie mógł. Jeszcze jak można było pisać z gościa to może ze dwa razy się żaliłem ale używając cenzuralnego słownictwa. 🙂 

 

14 minut temu, KKeira napisał:

Ee tam spróbować możesz chyba że osteoporoza uszkodziła Ci stawy i biegasz wolniej 🤭😜

Szkoda że już skończyły mi się polubienia. 😂 W formie chyba jestem dobrej i jeszcze co najmniej przez 20 lat zamierzam być. 🙂 

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Hellies napisał:

To prawda ale mi jakoś nie chcą puścić. Nawet jakbym założył drugie konto specjalnie do wyżalania się to pewnie też bym nie mógł. Jeszcze jak można było pisać z gościa to może ze dwa razy się żaliłem ale używając cenzuralnego słownictwa. 

Uwolnij swe myśli 😁  he. A może jeszcze nikt Ci porządnie nie zalazł za skórę . 😉 

17 minut temu, Hellies napisał:

W formie chyba jestem dobrej i jeszcze co najmniej przez 20 lat zamierzam być. 🙂 

I tak trzymaj. Więc możesz sprobowac😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, KKeira napisał:

Uwolnij swe myśli 😁  he. A może jeszcze nikt Ci porządnie nie zalazł za skórę . 😉 

Pisać to bym miał co ale wolę być pozytywny i doradzać innym. 🙂 

53 minuty temu, KKeira napisał:

I tak trzymaj. Więc możesz sprobowac😚

Nad tym się jeszcze zastanowię. To nie może być "dla treningu". 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że co niektórzy odbiegli od tematu. Chciałabym wyjaśnić kilka niejasności:

- ja i ten mężczyzna jesteśmy dorosłymi ludźmi

- pocałunek nie był w policzek a był namiętny...

- ten facet mi się cholernie podoba i gdyby nie fakt że ma kobietę to sytuacja byłaby trochę inna 😉

Chciałam od was tylko konkretnych odpowiedzi co wy myślicie o takiej sytuacji. On gdybym mu na to pozwoliła to zdradziłby tą kobietę, a kilkanaście dni później pisze że nie szuka przygód i wymienia ze mną kilka wiadomości co u mnie, co robię itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dusia961 napisał:

Widzę że co niektórzy odbiegli od tematu. Chciałabym wyjaśnić kilka niejasności:

- ja i ten mężczyzna jesteśmy dorosłymi ludźmi

- pocałunek nie był w policzek a był namiętny...

- ten facet mi się cholernie podoba i gdyby nie fakt że ma kobietę to sytuacja byłaby trochę inna 😉

Chciałam od was tylko konkretnych odpowiedzi co wy myślicie o takiej sytuacji. On gdybym mu na to pozwoliła to zdradziłby tą kobietę, a kilkanaście dni później pisze że nie szuka przygód i wymienia ze mną kilka wiadomości co u mnie, co robię itd.

Chyba wszyscy się zgodzili że facet to dwulicowiec. Jeżeli tak postępuje będąc z inną to nawet jak ją rzuci i będziecie razem to może później postępować podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2020 o 01:00, dusia961 napisał:

O kasę na pewno nie a on twierdzi że " nie szuka przygód"

Mówi to co chcesz usłyszeć, tak jak większość facetów żeby zaliczyć a potem zniknąć niczym duch 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×