Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Florense

Dojrzalsze forum?

Polecane posty

Jako że na tym forum pisze się tylko o seksie, związkach, problemach z płcią przeciwną i jest mnóstwo trolli (nieszkodliwych, co prawda, ale nie bawią mnie takie tematy), a ja takimi kwestiami nie jestem kompletnie zainteresowana, to postanowiłam poszukać innego forum ogólnego, gdzie można by było popisać sobie o wszystkim i o niczym, ale na jakimś poziomie. Albo z kimś. Kiedyś, jeszcze z 8 lat temu GG było miejscem, gdzie można było spotkać całkiem fajnych ludzi (serio trafiały się perełki), ale jak byłam tam z 6 lat temu ostatnio to byli sami nudni, sfrustrowani zboczeńcy (podobni do tych tutaj). Teraz podejrzewam, że GG to wgl relikt przeszłości. Zapytaj jest dla nastolatków, którzy mają problemy podobne do tych tutaj, pytamy już nie ma, no więc gdzie... Gdzie można popisać o tematach innych niż seks, związki i inne, nie interesujące mnie kwestie zw. z życiem uczuciowo-erotycznym w normalny, nie trollowy sposób? Albo gdzie można znaleźć jakiekolwiek normalne osoby do sporadycznego popisania, wymiany myśli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Florense napisał:

Jako że na tym forum pisze się tylko o seksie, związkach, problemach z płcią przeciwną i jest mnóstwo trolli (nieszkodliwych, co prawda, ale nie bawią mnie takie tematy), a ja takimi kwestiami nie jestem kompletnie zainteresowana, to postanowiłam poszukać innego forum ogólnego, gdzie można by było popisać sobie o wszystkim i o niczym, ale na jakimś poziomie. Albo z kimś. Kiedyś, jeszcze z 8 lat temu GG było miejscem, gdzie można było spotkać całkiem fajnych ludzi (serio trafiały się perełki), ale jak byłam tam z 6 lat temu ostatnio to byli sami nudni, sfrustrowani zboczeńcy (podobni do tych tutaj). Teraz podejrzewam, że GG to wgl relikt przeszłości. Zapytaj jest dla nastolatków, którzy mają problemy podobne do tych tutaj, pytamy już nie ma, no więc gdzie... Gdzie można popisać o tematach innych niż seks, związki i inne, nie interesujące mnie kwestie zw. z życiem uczuciowo-erotycznym w normalny, nie trollowy sposób? Albo gdzie można znaleźć jakiekolwiek normalne osoby do sporadycznego popisania, wymiany myśli? 

O czym byś chciała popisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, asiutka99 napisał:

O czym byś chciała popisać?

Ogólnie. Od muzyki przez problemy osobiste po pierdoły typu co dzisiaj ktoś jadł na śniadanie. Ale nie w taki sposób, w jaki jest to robione tutaj. No i nie wyobrażam sobie, żeby tematyka pisania w 99,99% dotyczyła seksu i związków, tak jak na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Florense napisał:

Ogólnie. Od muzyki przez problemy osobiste po pierdoły typu co dzisiaj ktoś jadł na śniadanie. Ale nie w taki sposób, w jaki jest to robione tutaj. No i nie wyobrażam sobie, żeby tematyka pisania w 99,99% dotyczyła seksu i związków, tak jak na tym forum.

o śniadaniu, o ubraniach  czasami jest. Ja nie raz pytałam się o jakieś porady, to niektórzy odpisywali na temat. O problemach osobistych to raczej nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, asiutka99 napisał:

o śniadaniu, o ubraniach  czasami jest. Ja nie raz pytałam się o jakieś porady, to niektórzy odpisywali na temat. O problemach osobistych to raczej nie za bardzo

CZASAMI - keyword. Większość jest żałośnie o tym samym. A poziom... Chyba niżej się nie da, choć oczywiście są tu osoby, w których widzę potencjał.

Edytowano przez Florense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Florense napisał:

CZASAMI - keyword. Większość jest żałośnie o tym samym.

No ale tak jest na wszystkich forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Argen napisał:

Prawda. Z całej mojej paczki znajomych tylko jedna osoba jest aktywna i piszemy sobie od czasu do czasu. Większość przesiadła się na Messengera albo Whatsapp.

Ale pustki kompletne czy ktoś tam używa, 99,99% to oblechy, a raz na rok trafi się perełka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Florense napisał:

Ale pustki kompletne czy ktoś tam używa, 99,99% to oblechy, a raz na rok trafi się perełka? 

tak sobie od kilkunastu lat tu jestem i chyba na ogolnej jest najwiekszy syf

nie wiem jak na uczuciowym, bo erotyczne tez mi sie wydaje zdominowane przez zbokow i prawiczki

ale serio, kazde forum ma takie tematy czy osoby, dziw tylko,z e ich nikt od lat nie banuje na ip, tylko coraz to nowe konta zakladaja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, takjasne napisał:

Tak naprawdę wszystkie miejsca, gdzie można było spotkać wartościowych ludzi nie są już takie same i właśnie dlatego tam ich nie spotkasz. Do dziś pamiętam jak obserwowałam rozmowę dwóch facetów w grze. I oni w zasadzie nie zgadzali się kompletnie, ale tak przyjemnie ze sobą rozmawiali, że też jak byłam to lubiłam sobie z nimi porozmawiać, bo widać było że mają za sobą sporo doświadczenia w zakresie swoich zainteresowań, mimo że poglądy zdecydowanie odmienne i rzadko się spotkały. Ale ja wtedy dzieciuch byłam z 15 lat miałam. 

No właśnie, to jest największy problem... Dla mnie prawdziwą mekką było GG, które przecież zmieniło się w sex-komunikator, nie ma tam już normalnych ludzi. Matko, ilu ja tam fajnych ludzi poznałam! Pisaliśmy o wszystkim. I było tak fajnie. Ile wakacyjnych nocy nieprzespanych przez to pisanie na komunikatorze... Zwłaszcza, jak pisałam z moim już byłym chłopakiem... Aż mi się ciepło na sercu zrobiło, gdy wróciłam do tamtych dni, a raczej nocy. Ile to lat temu było... Miałam z jakieś 14-16 lat... Czyli 8-6 lat temu. Ech... Szkoda, że to już nie wróci. Może jestem za stara na internetowe znajomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o bozu, to przegapilam ten moment, kiedy gg stalo sie sex komunikatorem 😜

uzywalam sporadycznie do kontaktu z ludzmi, teraz odzylo, bo konfa z jednym z  forum

ale macie racje oczywiscie, wymiana pogladow na poziomie, zwlaszcza jesli interlokutorzy sie ze soba nie zgadzaja, jest dzis rzadkoscia

szacunek do cudzych pogladow zamiast rzucania sie sobie do gardel wyzwala we mnie fale ciepla w serduszku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, bazibaz napisał:

tak sobie od kilkunastu lat tu jestem i chyba na ogolnej jest najwiekszy syf

nie wiem jak na uczuciowym, bo erotyczne tez mi sie wydaje zdominowane przez zbokow i prawiczki

ale serio, kazde forum ma takie tematy czy osoby, dziw tylko,z e ich nikt od lat nie banuje na ip, tylko coraz to nowe konta zakladaja

 

Ja jestem od kilkunastu dni i mimo że wchodzę baardzo rzadko mam dość. Nie da się tu popisać o czymś normalnym na forum, a znalezienie wartościowej osoby do popisania na priv jest chyba kompletnie niemożliwe. Tak naprawdę, to to forum mogłoby mieć tylko podfora "życie erotyczne" i "życie uczuciowe", nie byłoby żadnej różnicy. Okropny śmietnik.

Pewnie jeszcze założę jakiś temat w stylu "popisze ktoś od czasu do czasu" i dam sobie spokój z forami internetowymi, zanurzając się we wspomnieniach o dawnych znajomościach z Internetu...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bazibaz napisał:

o bozu, to przegapilam ten moment, kiedy gg stalo sie sex komunikatorem 😜

Nie masz czego żałować, uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moge z toba popisac jesli chcesz 😉

trafilam tu mniej wiecej w twoim wieku, szukajac opinii o jakims kosmetyku i trafilam na temat typu "jak syzbko schudnac 20 kilo" i odpowiedz- "obetnij sbie noge"
wtedy podobaly mi sie takie slowne zawirowania wiec i zostalam

z kilkoma osobami z forum pisze do dzis na privie, kilka osob spotkalam na zywo, z kilkoma pisalam dlugo na gg czy mailu

mozna tu znalezc perelki, ale jak wszedzie trzeba w tym celu przewalic 2 tony gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

autorko, bije z Twojego posta snobizm i zarozumiałość

Raczej chłodne, obiektywne spojrzenie na to forum. Ale oczywiście możesz to odbierać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Florense napisał:

Raczej chłodne, obiektywne spojrzenie na to forum. Ale oczywiście możesz to odbierać inaczej.

😞 nie rozumiem, co Cię uraża w naszej kafejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, brokentiger87 napisał:

😞 nie rozumiem, co Cię uraża w naszej kafejce

Napisałam. Jasne, zdarzają się wyjątki, ale są one rzadkie. Za rzadkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

broken, np. te wszystkie fekalne tematy? albo rozpoczynajace sie od "wy qurfvy"...

troche dno intelektualne

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo "zaraz sie potnei wrzuce foto", kto normalny taki badziew wypisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, bazibaz napisał:

broken, np. te wszystkie fekalne tematy? albo rozpoczynajace sie od "wy qurfvy"...

troche dno intelektualne

 

11 minut temu, bazibaz napisał:

albo "zaraz sie potnei wrzuce foto", kto normalny taki badziew wypisuje?

ale przecież to się czasem zdarza, ja nigdy na takich nie bywam 🙂 nie trzeba się od razu obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie od kilku lat to forum to rownia pochyla niestety

kiedys mozna bylo pogadac i to tak smiem twierdzic, ze normalnych tematow bylo wiecej

byly podszywy, ale inteligentne, byly projekty

byly tez prawiczki, a teraz mam wrazenie, z eglownie oni tu przesiaduja, albo oszolomstwo w stylu Namyslowa

swoja droga jak bardzi trzeba miec w glowie naciukane, by przesiadywac t od kilku (nastu) lat i uparcie zakladac takie tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tez sie zastanawialam nad uczuciowym wlasnie, moze pora na migracje

zauwazyl*s ze nawet prawiczki byly kiedys bardziej ogarniete? a moz epo prostu temat sie przejadl po 10+ latach i ile mozna meczyc to samo... to sie juz dawno zrobil jeden schemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×