Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaja361

Odchudzania xxxl ciąg dalszy

Polecane posty

Dzień Dobry 🙂

Marcelina jak zwykle mnie uprzedziłaś, wstajesz bardzo wcześnie , w sumie ja też wstaję o dość wczesnej porze, a najlepiej mi się pracuje i uczy jak jeszcze ciemno za oknem przed nastaniem poranka 

Cukier różany wygląda pięknie bo jest blado różowy, taki właśnie różany 😉 i pięknie pachnie , ja akurat  byłam w sklepie zielarskim po ksylitol bo kawę słodzę ksylitolem i akurat wpadł mi w ręce, kupiłam bo cudnie wyglądał w przeźroczystym słoiku pomyślałam, że do posypywania jakiś ciasteczek franuckich z jabłkiem np. będzie jak znalazł ale potem w domu sprawdziłam skład i jest to po prostu cukier brązowy z drobno zmielonymi suszonymi płatkami róży, więc w sumie można by się pokusić o własnoręcznie zrobienie tego specyfiku, choć pewnie nie uzyskamy tak barwnego jak ten kupiony w zielarskim, oczywiście musi to być jadalna róża, albo jeszcze lepiej dzika róża czasem spotyka się gdzieś na spacerach u mnie niedaleko wiem, że rośnie i dzika róża i głóg, a w ogrodzie miałam kiedyś jadalną różę babcia właśnie zierała płatki i jakoś zasypywała cukrem , ucierała one puszczały sok i potem robiła z nich nadzienie różane o niesamowitym aromacie, dokładnego sposobu odtworzenia receptury niestety nie posiadam ale myślę, że jeśli ktoś zainteresowany znajdzie w internecie,

ja właśnie jem śniadanko, wczoraj córka zrobiła warstwową sałatkę z tuńczyka w sosie własnym taką może wiecie co układa się warstwy najlepiej w przeźroczystej szklanej misce wtedy je widać, tuńczyk w sosie własnym , majonez ale u mnie light, jajka ale osobno białka osobno żółtka, ogórek kiszony, kukurydza, cebula czerwona i u nas jeszcze górną warstwę stanowiły prażone nasiona słonecznika, często robi się ją na święta bo efektownie wygląda na stole do sałątki zjadłam 1/4 średniego avokado.

zupa krem z dyni wszystkim smakowała, nawet mąż który nie przepada za zupami wsunął 2 porcje 😉 a dziś zaplanowałam zupę uwaga z głąbów brokuła 😉 wczoraj robiłam brokuły do obiadu a u mnie i córki i mąż lubią brokuły więc kupiłam 2 i oba miały spore głąby , poszperałam w internecie i okazuje się że nie trzeba ich wyrzucać bo można odkroić i zrobić zupę ponoć smakowitą więc dziś będzie mały eksperytment kulinarny 

mam jeszcze nóżki z kurczaka bo wczoraj upiekłam więcej do tego jakaś spora porcja surówki może z marchewki z pomarańczą

a wieczorkiem własnoręcznie zrobione gęste smothie mój patent na smothie biorę jabłka zależy ile mam i ile przyrządzam obieram ze skórki oraz nasionek , wrzucam do blendera dodaję 1 lub 2 banany , trochę mleka w zależności od tego jakie ma być gęste i trochę cukru trzcinowego można pominąć  - blenduje i można je spokojnie w lodówce 2 dni przechowywać myślę że nic się nie stanie nawet jak dużej

no to ja zmykam póki co MIŁEGO DZIONKA 🙂 może jeszczę tutaj dzisiaj zajrzę 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😘 u mnie dzisiaj trochę lepiej jeszcze gardło mną boli i mam wolisz żeby się wyleczyć.

Na śniadanie jajecznica później kasza gryczana i wątróbka a n kolację nie wiem jeszcze. 

Miłego dnia🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny😄

No i nie ma sensu pisać nic więcej, bo moje posty znikają jak kamfora😳

Miłego dnia🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baz, moje już dwa wcięło, z piątku i z wczoraj😒 Nie ma sensu pisać, skoro nikt nie przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alicja, czasem wskakują po jakimś czasie, a czasami znikają. Tylko z takimi krótkimi wpisami nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam raz ukrytego już parę miesięcy temu, ale potem było już ok. Teraz jakoś chyba od tygodnia są problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wam wszystkim 🙂 Jeśli ktoś chce serio schudnąć to ja polecam użyć tabletek, sama używałam super wspomagaczy z tej strony:

dietalux.wordpress.com

były bardzo tanie i pomogły mi schudnąć około 15 kg , może i komuś pomoże, warto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aisha, co jak co, ale gratulacje się należą, bo wykonałaś plan tygodniowy. Trzymajcie się babeczki🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 dzisiaj już się dużo lepiej czuje i pierwsza zapraszam na kawkę ☕🙂

Miłego dnia🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Moje posty ostatnio ukryte były i komunikat ze musza byc zaakceprowane przez moderatora. Szkoda ze posty z reklamami srodkow na odchudzanie bez problemu przechodza a normalne pisanie nie.

Ja też wcześnie wstaje bo juz 5.25. Ale dopiero teraz mam chwile spokoju i racze sie kawka i jem sniadanie. Dzis twarozek z szynka drob i suszonymi pomidorami. 

Na obiad rosolek z ryzem , w międzyczasie jakiś jogurt. 

Odkrylam ostatnio takie fajne jogurty do picia w lidlu- 30%jogurt nat 70% mus z owocow, bez cukru itd. Pycha. Sliwkowy moj ulubiony:D ulatwiaja mi zycir bo jakos ostatnio nic mi sie nie chce robić a juz zwlaszvza koktajli czy smoothie:D

Ogolnie od tyg mam lenia- zeby bola, okres dostalam i tez boli- masakra. 

Wczoraj niestety pogrzeszylam i fzia na wadze wiecej. Ale taki jednorazowy skok nie biore do siebie. 

 

Miłego dzionka!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krucha jak zupa z klabow brokula?

Ja mam w planach ba jutro krem z dyni..nigdy nie robilam i nie mam pojęcia jsk moglby smakowac ale coz raz sie żyje:D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. U mnie waga się utrzymuje ale chyba nie długo. Od kilku dni jesteś n taki głodomór, wciągam wszystko jak leci. Wczoraj byłam na grzybach, zrobiłam długi spacer po lecie ale grzybów za wiele z tego nie było. A potem jadłam 😢. I ryczeć mi się chce bo już długo czas nie miałam takich napadów na jedzenie. Mam nadzieję że szybko minie, żeby znów waga większą nie wrócił. 

Krucha babeczk zrobiłaś mi smaka na zupę z dyni. W sobotę biegnę na targ upolować jakąś dorodną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! Nie bede duzo pisac bo pewnie znowu mi usuna. Aisha gratulacje😍 musze obejrzec w moim lidlu czy nie ma tych jogurtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w biedrze byly takie wieksze jogurty w szklanym sloiczku, migdalowo marcepanowe z makiem, pyszne byly, niestety wycofane chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Annamaria, pocieszam, tez mialam tak po powrocie z PL, na szczescie od poniedzialku sie ogarnelam, jedyne co to masla orzechowe/migdalowe musze ograniczyc. Bedzie dobrze, dasz rade🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie grzecznie, wczoraj cukinia z mieskiem mielonym, dzisiaj dorsz w papryce z fasolka. Dziewczyny zrobilyscie mi smaka z tymi zupami, zrobie w nastepnym tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze teraz bede chyba takie krotkie posty pisac😂 pozdrawiam Was wszystkie💜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim😄

Trochę kiszka z takim pisaniem na raty, ale lepiej tak, niż ryzykować, że posta zeżre. 

Krucha, ja bardzo lubię kłąby z brokuła, nawet bardziej niż różyczki, więc go zawsze w całości gotuję. Jak zupa wyszła, smakowała rodzince?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja nie mogę, napisałam dwa zdania i mi ukryło wiadomość😡 Ok, może po południu uda mi się coś napisać. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 

Na pisanie dalej czasu nie mam za bardzo, ale przynajmniej troche poczytalam. 

U mnie dalej z dieta kiepsko, nie tylko nie idzie w dol ale wrecz wrocilam do 81kg 😱, Nie dziwiw mnie to wcale, bo jem co mi pod reke wpadnie.Za oknem zimno i paskudna bryja, doskonala recepta na depresje wiec szukam pocieszenia w jedzeniu... nie tedy droga, wiem o tym ale jak to przeskoczyc ??? 

Widze ze niektore ida jak burza, gratuluje !!! Ja wciaz nie moge "zaskoczyc", czekam na "ten moment", na impuls i narazie staram sie minializowac straty (znaczy zyski 😛) ale kiepsko mi to idzie : dopoki siedze w pracy to nie jest zle (moze dlatego ze nie mam co podjadac 😉 ) ale jak tylko do domu dotre to puszczaja wszelkie hamulce 😭 : a to kurczak curry z makaronem, a to pizza, a to goraca czekolada (no ale jak Mloda zrobila to nie moglam odmowic 😛 )...  Ochota na zmiany i nadzieja ze sie uda wciaz jest tylko z wykonaniem ciezko !! 

No nic, nie bede nastroju psuc. Caly czas z Wami i cly czas mocno Wam (i sobie) kibicuje.

Milego popludnia i do nastepnego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marlena, dobrze, że u Ciebie wszystko w porządku, bo po ostatnim wpisie myślałam, ze coś się stało😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kefir to dla mnie istnieje tylko jeden, mianowicie turecki Ayran, trudno go było dostać, ale teraz jest dostępny w Lidlu. Lubię go, bo jest słoniutki😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krucha, a robiłaś może frytki z warzyw z tej strony NFZ? Nie pytali mnie jeszcze, ale gdyby to optuję za przyznaniem Ci tych 5-ciu tysi za reklamę🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wysłałam właśnie zapytanie do administracji o te ukrywane posty, ciekawe czy ktoś odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×