Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, Czarnakama33 napisał:

co za szalony dzien dzis. Nie myslalam ze tak sie potoczy 🤣

Możesz iść na betę,  jezeli nie jesteś jeszcze pewna na 100% to beta Ci już powinna wyjść, niska bo niska ale powinna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Karolaaa1 napisał:

Możesz iść na betę,  jezeli nie jesteś jeszcze pewna na 100% to beta Ci już powinna wyjść, niska bo niska ale powinna 

Tak tez zrobie ale u nas trzeba zadzwonić kilka dni wcześniej i sie umówić na pobieranie krwi wiec pewnie prędzej czwartku nic nie będę wiedzieć 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Czarnakama33 napisał:

Tak tez zrobie ale u nas trzeba zadzwonić kilka dni wcześniej i sie umówić na pobieranie krwi wiec pewnie prędzej czwartku nic nie będę wiedzieć 😒

Ale na betę idziesz do laboratorium i z miejsca powinni zrobić, gdzie nie byłam to tak było, dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Karolaaa1 napisał:

Ale na betę idziesz do laboratorium i z miejsca powinni zrobić, gdzie nie byłam to tak było, dziwne. 

Juz dzwonilam. Umowilam sie na środę dopiero. Dzien pozniej beda wyniki

Nie można wejść do przychodni bez umówionej wizyty nawet na betę 

Edytowano przez Czarnakama33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Czarnakama33 napisał:

Juz dzwonilam. Umowilam sie na środę dopiero. Dzien pozniej beda wyniki

Nie można wejść do przychodni bez umówionej wizyty nawet na betę 

A to nie chodzisz do laboratorium? 
w laboratorium są 3 godziny później wyniki 

Edytowano przez Karolaaa1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Karolaaa1 napisał:

A to nie chodzisz do laboratorium? 

Tu gdzie mieszkam to nie ma. Jedynie w przychodni niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Czarnakama33 napisał:

Tu gdzie mieszkam to nie ma. Jedynie w przychodni niestety

O kurczę, to niezle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta hcg 260,więc 4 tydzień ciąży. W pon wizyta u gin i pewnie nic nie będzie widać i żałuję, że nie umówiłam się na koniec tygodnia, a teraz już są terminy tylko na sierpień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Mynia1998 napisał:

Beta hcg 260,więc 4 tydzień ciąży. W pon wizyta u gin i pewnie nic nie będzie widać i żałuję, że nie umówiłam się na koniec tygodnia, a teraz już są terminy tylko na sierpień. 

U mnie nie było jeszcze nic widać, dlatego wizytę nam za 2 tygodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Karolaaa1 napisał:

U mnie nie było jeszcze nic widać, dlatego wizytę nam za 2 tygodnie 

Ja dopiero się umowie na wizytę na polowe sierpnia pewnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Karolaaa1 napisał:

U mnie nie było jeszcze nic widać, dlatego wizytę nam za 2 tygodnie 

Ja wolałam pójść wcześniej, bo już raz miałam przeboje i możliwe, że przypiszą mi prolaktyne na utrzymanie  ciąży. A za 2 tyg postaram się pójść na NFZ, żeby nie płacić za badania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Czarnakama33 napisał:

Ja dopiero się umowie na wizytę na polowe sierpnia pewnie. 

Najlepiej się już zapisz bo zawsze możesz odwołać, a tak jeżeli okaże się ze jesteś możesz mieć szybciej ta wizytę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mynia1998 napisał:

Ja wolałam pójść wcześniej, bo już raz miałam przeboje i możliwe, że przypiszą mi prolaktyne na utrzymanie  ciąży. A za 2 tyg postaram się pójść na NFZ, żeby nie płacić za badania. 

Ja już byłam, ale moja ginekolog powiedziała ze za wcześnie, żeby cokolwiek zobaczyć, oczywiście zrobiła usg dopochwowe, powiedziała ze jak narazie jest pogrubiona śluzówka i jeżeli beta rośnie to dobrze i kazała się pojawić za 2 tygodnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Karolaaa1 napisał:

Najlepiej się już zapisz bo zawsze możesz odwołać, a tak jeżeli okaże się ze jesteś możesz mieć szybciej ta wizytę 

Dokładnie, zawsze może zelecic jakieś badania, przypisać jakieś witaminy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Karolaaa1 napisał:

Ja już byłam, ale moja ginekolog powiedziała ze za wcześnie, żeby cokolwiek zobaczyć, oczywiście zrobiła usg dopochwowe, powiedziała ze jak narazie jest pogrubiona śluzówka i jeżeli beta rośnie to dobrze i kazała się pojawić za 2 tygodnie 🙂 

Ja też tak miałam za 1 razem, tylko niestety beta zaczęła mi spadać. Teraz znowu się boję, że coś się stanie. Pomimo tego, że wszystkie badania są dobre i udało mi się zajść za 1 razem 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Karolaaa1 napisał:

Najlepiej się już zapisz bo zawsze możesz odwołać, a tak jeżeli okaże się ze jesteś możesz mieć szybciej ta wizytę 

Ja chodze prywatnie to będę miała wizyte bez problemu. A jak by coś się działo to wystarczy ze zadzwonie do lekarza. Tak wcześnie i tak nie ma nic widac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam we wtorek w poradni na nfz pierwszy raz żeby zobaczyć co i jak, to lekarz był dość lekceważący, co prawda było widać pęcherzyk 5 mm. Czekam na wizytę prywatną za tydzień. Ogólnie kiepskie podejście na nfz, tym bardziej, że refundowane są w sumie trzy USG na całą ciążę, z czego pierwsze w 11 tyg bodajże, dlatego powiedział, że mam wrócić za miesiąc. Ale raczej nie zamierzam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Czarnakama33 napisał:

Ja chodze prywatnie to będę miała wizyte bez problemu. A jak by coś się działo to wystarczy ze zadzwonie do lekarza. Tak wcześnie i tak nie ma nic widac 

Ja myślę, że będę chodzic na NFZ i prywatnie, żeby za badmia nie płacić po 500 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lessy napisał:

Ja byłam we wtorek w poradni na nfz pierwszy raz żeby zobaczyć co i jak, to lekarz był dość lekceważący, co prawda było widać pęcherzyk 5 mm. Czekam na wizytę prywatną za tydzień. Ogólnie kiepskie podejście na nfz, tym bardziej, że refundowane są w sumie trzy USG na całą ciążę, z czego pierwsze w 11 tyg bodajże, dlatego powiedział, że mam wrócić za miesiąc. Ale raczej nie zamierzam 😉

A to dziwnie. U mnie w miejscowości chodzi się raz w miesiącu na badania usg, w razie potrzeby częściej i lekarze uprzejmi przede wszystkim. Jak poroniłam za 1 razem w szpitalu spotkałam bardzo miłego lekarza, który nie obwiniał mnie za poronienie, rozładował cała sytuację i powiedział, że następnym razem mam przyjść do niego jak będę w ciąży. Bo niestety lekarz u którego byłam prywatnie był okej, dopóki nic się nie działo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Mynia1998 napisał:

A to dziwnie. U mnie w miejscowości chodzi się raz w miesiącu na badania usg, w razie potrzeby częściej i lekarze uprzejmi przede wszystkim. Jak poroniłam za 1 razem w szpitalu spotkałam bardzo miłego lekarza, który nie obwiniał mnie za poronienie, rozładował cała sytuację i powiedział, że następnym razem mam przyjść do niego jak będę w ciąży. Bo niestety lekarz u którego byłam prywatnie był okej, dopóki nic się nie działo 

Z tego co wiem to u nas sa tylko 3 USG NA CALA ciążę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Czarnakama33 napisał:

Z tego co wiem to u nas sa tylko 3 USG NA CALA ciążę 

To dziwne i szczerze jestem w szoku. A szukałaś specjalnych przychodni dla kobiet w ciąży? U mnie w mieście znajduje się taka przy szpitalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mynia1998 napisał:

To dziwne i szczerze jestem w szoku. A szukałaś specjalnych przychodni dla kobiet w ciąży? U mnie w mieście znajduje się taka przy szpitalu. 

a dlugo sie czeka na pierwszą wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czarnakama33 napisał:

a dlugo sie czeka na pierwszą wizyte?

Około 2 tyg. Ale jak na czasy koronawirusa to i tak dobrze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mynia1998 napisał:

Około 2 tyg. Ale jak na czasy koronawirusa to i tak dobrze 😄

Ooo to naprawdę krotko. A Z jakiego województwa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Czarnakama33 napisał:

Ooo to naprawdę krotko. A Z jakiego województwa jestes?

Pomorskie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czarnakama33 napisał:

ja tez 😅

Ooo to zapraszam do Lębork. Tam jest ta przychodnia. Ja jeździłam tam do lekarza 30km. Więc jeżeli masz blisko to polecam się wybrać 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mynia1998 napisał:

Ooo to zapraszam do Lębork. Tam jest ta przychodnia. Ja jeździłam tam do lekarza 30km. Więc jeżeli masz blisko to polecam się wybrać 😊

jestem z koscierzyny 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Czarnakama33 napisał:

jestem z koscierzyny 😅

No to troszkę daleko. Ale poszukaj poradni koc  w okolicy. Może uda się Tobie coś znaleźć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mynia1998 napisał:

No to troszkę daleko. Ale poszukaj poradni koc  w okolicy. Może uda się Tobie coś znaleźć. 

mam dobrego  lekarza i narazie przy nim zostane😁 tyle tylko ze chodzę prywatnie bo na NFZ sa do niego dlugie kolejki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×