Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, Czarnakama33 napisał:

mam dobrego  lekarza i narazie przy nim zostane😁 tyle tylko ze chodzę prywatnie bo na NFZ sa do niego dlugie kolejki 

Z tego co wiem będąc w ciąży muszą Ciebie przyjąć w ciągu 2ch tyg na NFZ, ale wiadomo jak to u nas bywa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mynia1998 napisał:

No to troszkę daleko. Ale poszukaj poradni koc  w okolicy. Może uda się Tobie coś znaleźć. 

No 60 kilometrów mam do leborka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mynia1998 napisał:

Z tego co wiem będąc w ciąży muszą Ciebie przyjąć w ciągu 2ch tyg na NFZ, ale wiadomo jak to u nas bywa 😄

dokladnie. 😅

Ja od zawsze chodzę prywatnie. Tyle co mi koleżanki mowily ze dlugo w kolejkach czekały 

Edytowano przez Czarnakama33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mynia1998 napisał:

No to troszkę daleko. Ale poszukaj poradni koc  w okolicy. Może uda się Tobie coś znaleźć. 

z tego co wiem to do mojego gin przyjeżdżają nawet z leborka i Kartuz kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Czarnakama33 napisał:

z tego co wiem to do mojego gin przyjeżdżają nawet z leborka i Kartuz kobietki

A no to słabo. Ja też cały czas leczyłam się prywatnie, aż właśnie usłyszałam o tej poradni od koleżanki. Bardzo chwaliła sobie swojego lekarza i doszłam do wniosku, że nie ma co płacić za wszystkie badania. Bo jednak co miesiąc 180zl+ do tego jakieś badania to uzbiera się ładna kwota. Wolę wydać te pieniądze na badania prenatalne i na rzeczny dla dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja we wtorek przedzwonilam, powiedziałam jaka sytuacja, że wczesna ciąża, że jestem po poronieniu w marcu i chciałabym się skonsultować z lekarzem, to za godzinę już miałam wizytę. Jednak wrażenia jak to mówią "bez szału". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Czarnakama33 napisał:

a dlugo sie czeka na pierwszą wizyte?

Ja zadzwoniłam we wtorek i w czwartek już miałam wizytę 🙂 

Edytowano przez Karolaaa1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie. Czy wy też macie problem ze skórą? Mi na plecach i na brodzie robią się ogromne wypryski i nie mogę sobie z nimi poradzić 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mynia1998 napisał:

A mam pytanie. Czy wy też macie problem ze skórą? Mi na plecach i na brodzie robią się ogromne wypryski i nie mogę sobie z nimi poradzić 😞

Mnie tylko zgaga meczy i od dzis bol brzucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Czarnakama33 napisał:

Mnie tylko zgaga meczy i od dzis bol brzucha. 

No mnie też ostatnio pobolewa brzuch i no ten ciągu ból piersi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny gratuluje!

 

u nas pierwszy miesiac staran a ja juz odchodze od zmyslow... ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote  25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miessiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni. 

Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, medisept napisał:

Dziewczyny gratuluje!

 

u nas pierwszy miesiac staran a ja juz odchodze od zmyslow... ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote  25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miessiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni. 

Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji?

A masz regularne miesiączki? Najlepiej poczekać do dnia planowanej  miesiączki. U mnie parę dni przed nic nie wyszło, a teraz jestem w 4 tyg ciąży. Tyle, że mam nieregularne miesiączki. A byłaś przed staraniami u gin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W miare regularne, tak co 29 - 32 dni. Bylam u ginekolga wszystko w porzadku, tarczycowe badania tez bo lecze sie na niedoczynnosc.


Czytalam ze beta okolo 10 dni od zaplodnienia, u mnie bylo 8. Z tymze nie wiem czy owulacja faktycznie nastapila tego 17 czy mzoe pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, medisept napisał:

W miare regularne, tak co 29 - 32 dni. Bylam u ginekolga wszystko w porzadku, tarczycowe badania tez bo lecze sie na niedoczynnosc.


Czytalam ze beta okolo 10 dni od zaplodnienia, u mnie bylo 8. Z tymze nie wiem czy owulacja faktycznie nastapila tego 17 czy mzoe pozniej

Mój były ginekolog stwierdził, że jestem bezpłodna, bo mam owulacje później niż on obliczył i on nic nie widział u mnie owulacji. Więc nie zawsze zwraca się uwagę na to co wyliczył kalkulator. Bo to różnie bywa u kobiet z tą owulacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego staralismy sie co 2-3 dni przez prawie caly cykl zeby nie przegapic owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzyłam beta 25-tego wyszła 427,1 wiec mam nadzieje ze tym razem już coś na usg zobaczę 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karolaaa1 napisał:

Powtórzyłam beta 25-tego wyszła 427,1 wiec mam nadzieje ze tym razem już coś na usg zobaczę 🙂 

A kiedy wizyta? Ja dzisiaj byłam na wizycie i lekarka mi powiedziała, że widzi coś, ale bardzo małego i nie może potwierdzić czy coś tak jest. Wizytę znowu mam za tydzień, żeby się upewnić, że wszystko jest okej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mynia1998 napisał:

A kiedy wizyta? Ja dzisiaj byłam na wizycie i lekarka mi powiedziała, że widzi coś, ale bardzo małego i nie może potwierdzić czy coś tak jest. Wizytę znowu mam za tydzień, żeby się upewnić, że wszystko jest okej. 

Ja byłam w czwartek, niestety wtedy jeszcze było za wcześnie, żeby coś zobaczyć, powiedziała ze mam powiększona śluzówkę, ze mam przyjść za 2 tygodnie, wiec mam wizytę na 6 sierpnia i zobaczymy juz coś więcej 🙂 

Ale kazała znów powtórzyć będę bo miałam 62,6 na następny dzień już 161,2 a dwa dni temu miałam już 427,1 wiec rośnie! 

Edytowano przez Karolaaa1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Karolaaa1 napisał:

Ja byłam w czwartek, niestety wtedy jeszcze było za wcześnie, żeby coś zobaczyć, powiedziała ze mam powiększona śluzówkę, ze mam przyjść za 2 tygodnie, wiec mam wizytę na 6 sierpnia i zobaczymy juz coś więcej 🙂 

Ale kazała znów powtórzyć będę bo miałam 62,6 na następny dzień już 161,2 a dwa dni temu miałam już 427,1 wiec rośnie! 

No mi powiedziała, że wszystko w maicy jest już przygotowane dla zarodka. Jutro też idę sprawdzić betę, żeby upewnić się czy  wszystko. Rozmawiałam z lekarka i kazała mi się przestać martwić, bo jej to wygląda wszystko dobrze. My z lekarka zakładamy, że w pon usłyszymy może bicie serduszka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Mynia1998 napisał:

No mi powiedziała, że wszystko w maicy jest już przygotowane dla zarodka. Jutro też idę sprawdzić betę, żeby upewnić się czy  wszystko. Rozmawiałam z lekarka i kazała mi się przestać martwić, bo jej to wygląda wszystko dobrze. My z lekarka zakładamy, że w pon usłyszymy może bicie serduszka 

Tez mi powiedziała, ze jak przyjdę za 2 tygodnie to prawdopodobnie będziemy słyszeć serduszko, trzymam kciuki 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po badaniu idź do lekarza ja jeszcze się nie testowałam, ale bym tak zrobiła, jestem na etapie sprawdzania owulacji, jesteśmy z mężem pół roku po ślubie dlatego jeszcze nie mamy ciśnienia. Ja używam cyklotestera co monitoruje moja temperaturę, właściwie jest to termometr ale z aplikacją co można w niej wpisywać swoje obserwacje w cyklu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Karolaaa1 napisał:

Tez mi powiedziała, ze jak przyjdę za 2 tygodnie to prawdopodobnie będziemy słyszeć serduszko, trzymam kciuki 🥰

No to super, ja nie mogę się doczekać dzisiejszego wyniku beta hcg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mynia1998 napisał:

Hej, dzisiaj beta wyszła 2200, a w pt było 260, więc jest dobrze ❤️

To pięknie przyrosło, gratulacje 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2020 o 13:17, Czarnakama33 napisał:

Juz dzwonilam. Umowilam sie na środę dopiero. Dzien pozniej beda wyniki

Nie można wejść do przychodni bez umówionej wizyty nawet na betę 

I jak tam wyniki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2020 o 11:24, Karolaaa1 napisał:

I jak tam wyniki? 

U mnie wszystko ok. Bylam na badaniach, przeslalam je do lekarza i mowil ze sa ok. Tak więc ciaza jest i w sobotę jadę na pierwszą wizyte juz. Lekarz powiedział ze juz bedzie widac. Oby tylko nie zagniezdilo sie w drugim jajowodzie...A co u ciebie?

 

Edytowano przez Czarnakama33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane u mnie dobrze, 

Dzisiaj już było widać pęcherzyk z zarodkiem. Mały ma na razie 3.2 mm, więc jak na początek 6tyg jestem dobrze. Serduszka jeszcze było słychać, ale w pt idę na wizytę na NFZ i mam nadzieję, że będzie już coś słychać ❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mynia1998 napisał:

Kochane u mnie dobrze, 

Dzisiaj już było widać pęcherzyk z zarodkiem. Mały ma na razie 3.2 mm, więc jak na początek 6tyg jestem dobrze. Serduszka jeszcze było słychać, ale w pt idę na wizytę na NFZ i mam nadzieję, że będzie już coś słychać ❤️

No to super. Gratuluje. A na kiedy masz termin porodu wyznaczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Czarnakama33 napisał:

No to super. Gratuluje. A na kiedy masz termin porodu wyznaczone?

Dziękuję. Wg OM 29.03.2020r, a USG pokazuje na 31.03.2020r. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny co to może być???

Czuje sie w miarę dobrze, troche boli mnie brzuch a teraz na wieczór pojawił się gesty różowo czerwony sluz i jest go dosc sporo. Kilka dni wcześniej mialam taki sluz podbarwiony krwią a teraz to.... jestem przerażona 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×