Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Paweł35lat

Mam 35 lat i moja była 14 lat starsza partnerka chce do mnie wrocić a ja sam nie wiem

Polecane posty

Jak w temacie. Mam 35 lat, ostatnio spotkałem się z moja była partnerką wydaje mi się ze chce do mnie wrócić ale ja nie jestem tego pewien czy to dobry pomysł. Ona jest ode mnie 14 lat starsza, jest bogata zajmuje stanowisko w zarządzie dużej formy i nie ukrywam ze ma fascynujący charakter lecz czegoś w naszej relacji mi brakowało. Tak na prawdę nasz związek to był głownie sex + rozrywki najczęściej wyszukane za jej pieniądze. Nie przeszkadzało mi to ze poświęca dużo czasy pracy, lecz nigdy nie uświadczyłem od niej takich drobnych gestów miłości i troski, nie napisała mi nigdy wiadomości ze tęskni za mną, nie martwiła się gdy wyjechałem na konferencje do USA, z jednej strony kupiła mi drogi garnitur w prezencie a nie miała takich drobnych odruchów poprawiania mojej koszuli gdy wychodziłem do pracy, innymi słowy nie uświadczyłem od niej tyle ciepła i troski ile od poprzednich partnerek, a strasznie mi tego brakowało. Trzy lata temu zerwałem z nią, chyba pierwszy raz widziadłem ze miała łzy w oczach lecz uznałem ze tak będzie lepiej, teraz się spotkaliśmy na kawie odżyła we mnie fascynacja nią i spostrzegłem ze chce bym wrócić do niej, lecz sam już nie wiem, gdyby była choć trochę kochająca i troskliwa. Co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nas pytasz? Chyba sam najlepiej wiesz czy możesz bez niej żyć czy nie. Nie chodzi mi o kwestie materialne ale o to czy Ci jej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paweł35lat napisał:

sex + rozrywki

I jeszcze wahasz się? Żyć nie umierać. 

1 godzinę temu, Paweł35lat napisał:

gdyby była choć trochę kochająca i troskliwa

Czepiasz się. Nie można mieć wszystkiego. Wam nie da się dogodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×