Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Duska

Odpuścic czy walczyć

Polecane posty

Może zacznę od początku. Byłam z chłopakiem 7 miesięcy i jego była dziewczyna zachorowała więc wyjechał, żeby jej pomóc (Ukrainiec ) i mnie zostawił... mieliśmy średni kontakt A ponad miesiąc wcale... po 3 miesiącach wszystko przemyślał i stwierdził, że popełnił największy błąd życiowy. Wróciliśmy do Siebie... Ona można powiedzieć znikła z jego życia temat zamknięty... (mam taka nadzieję aczkolwiek jeszcze mają się w znajomych ) Od stycznia było dobrze aż do kwietnia... okres pandemii siedziałam ponad miesiąc w domu nie spotykaliśmy się tylko rozmawialiśmy na kamerce i troszkę dystansu nabrał tak mi się wydaje. Wróciliśmy do pracy ( pracujemy w jednej firmie na jednej hali, nie daleko Siebie ) i się okazało, że nam zabierają 40 % Od wypłaty... Więc postanowił iść do 2 pracy... Nie miał dla mnie czasu więc się klocilismy i przestaliśmy na tydzień pisać i on wtedy stwierdził, że nie wie co dalej itp... dystans totalny... Ale chce utrzymywać kontakt. Od 3 tyg pisaliśmy codziennie kilka SMS i dzwonił i widzieliśmy się w piątki po pracy... W pierwszym tyg do niczego nie doszło w drugim tak i w trzecim też nie... Jak się widzimy widać i czuć, że mu zależy a jak już się nie widzimy to nie wie co czuje i co chce. Powiedziałam, żeby sie mniej więcej określił co dalej to on nie wie... zabolało mnie to... Więc skoro chce Kolezenstwa będzie je miał. Tylko ja nadal go Kocham i w głębi serca wiem, że on mnie też... pomóżcie mi co mam zrobić? Zastosować regułę regułę zero , dac mu czas czy odpuścić?

 

Teraz mija półtora roku jak jesteśmy w związku z małymi przerwami... Ale zawsze jak wracał było widać i czuć, że Kocha...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Duska napisał:

jak wracał

Co problem i trudniejsze warunki to znika, albo dystansuje się. Odpuść. 

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Duska napisał:

zawsze jak wracał było widać i czuć, że Kocha...

Tylko kiedy znikał, przestawało...

Typ, który robi Ci huśtawkę emocjonalną a Ty go jeszcze tłumaczysz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×