Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, po jakim czasie najwcześniej wyszedł Wam test ciążowy pozytywnie. Ja zrobiłam po ośmiu dniach i lipa a czuje ze to jest to. Czy warto poczekać? Kiedy mogę zrobić badanie z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 ja pozytywny test otrzymałam w 13 dniu. Beta w następnym dniu. Dziś wizyta u lekarza. Powodzenia życzę. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zrobiłam test wyszedł cień . Test facelle 

Ostatni cykl 38 dni. Dziś 32 DC. W sumie 7-8 dpo ale to takie moje wyliczenia 

W poniedziałek powtórzę. I w razie co pójdę na betę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej ciąży cień cienia wyszedł mi 10dpo, 12dpo kreska była już dobrze widoczna (testy czułości 10). W drugiej ciąży test (o czułości 20) zrobiłam 12dpo i od razu pojawiła się wyraźna kreska. Wydaje mi się, że 8dpo to jeszcze za wcześnie. Powodzenia! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tydzień po terminie miesiączki, nigdy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny ,jestem Klaudia i mam 23 lata. Chciałabym prosić o radę/pomoc. Jesteście na pewno bardziej doświadczone w tych sprawach niż ja. Otóż staramy się o dziecko. Okres mam dostać 09.08 ,czyli za dwa dni. Zawsze od momentu owulacji bolały mnie piersi i powiększały się a tym razem ZERO OBJAWÓW. Dlatego wczoraj coś mnie tknęło i postanowiłam zrobić test wieczorem. ( wiem najlepiej robić rano ale nie wytrzymałam haha) i wyszedł taki mega jasny cień cieni na pierwszy rzut oka niewidoczny. Postanowiłam ze zrobię rano jakiś inny test i kupiłam z rana test clear blue cyfrowy który pokazuje tygodnie. Wyszedł pozytywny 1-2 tydzień czyli 3-4 licząc od miesiączki. Czy mogę się już cieszyć ? Kurde ,tyle się słyszy o samoistnych poronieniach wydalanych z okresem i może ten test był fałszywy ? Boje się cieszyć żeby potem się nie rozczarować. Ktoś coś doradzi ?;)

 z góry dzięki i pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×