Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Neymar_XD

Muszę jechać z rodzicami na wycieczkę w okropne dla mnie miejsce, co mam zrobić?

Polecane posty

Wiem że dziwne pytanie, próbowałem wszystko ale niestety i tak rodzice nie wiedzą czemu tak bardzo nie chcę tam jechać.

Szczerze to około rok temu zostałem rzucony przez dziewczynę której ufałem i z która miałem mieć przyszłość. Jednak to miejsce jest dla mnie straszne bo tam właśnie się z nią spotykałem i od roku omijam to miejsce bo po prostu nie mogę tak być ani chwilę, aż tak tęsknie za nią 😞 

Jutro rodzice planują tam wyjechać na cały dzień a ja po prostu nie mogę bo to miejsce jest bardzo ładne ale przypomina mi okropne rzeczy. Nie wiem co mam zrobić bo chyba się załamie jak tylko tam przyjdę 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Neymar_XD napisał:

Wiem że dziwne pytanie, próbowałem wszystko ale niestety i tak rodzice nie wiedzą czemu tak bardzo nie chcę tam jechać.

Szczerze to około rok temu zostałem rzucony przez dziewczynę której ufałem i z która miałem mieć przyszłość. Jednak to miejsce jest dla mnie straszne bo tam właśnie się z nią spotykałem i od roku omijam to miejsce bo po prostu nie mogę tak być ani chwilę, aż tak tęsknie za nią 😞 

Jutro rodzice planują tam wyjechać na cały dzień a ja po prostu nie mogę bo to miejsce jest bardzo ładne ale przypomina mi okropne rzeczy. Nie wiem co mam zrobić bo chyba się załamie jak tylko tam przyjdę 😞 

Jedź, przemęcz i zdejmij to miejsce z piedestału w swojej głowie. Im szybciej zaczną się nakładać nowe wspomnienia, tym lepiej. Od czegoś trzeba zacząć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... ile masz lat, że masz OBOWIĄZEK jeździć gdzieś z rodzicami?!??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem 16 lat kiedy ostatni raz musiałem gdzieś jechać z rodzicami. Sądzę że autor ma właśnie 15 albo 16 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam więcej ale mieszkam z rodzicami jeszcze, jednak byłem tam bo nie miałem wyboru, choć było okropnie bo ciągle te wspomnienia jak chodziłem tam z moją dziewczyną która mnie rzuciła. To na pewno był ostatni raz kiedy tam byłem i nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×