Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć 🙂 

Są tu jakieś ciężarne po 40-stce? 🙂 Ja właśnie zobaczyłam dwie kreseczki na teście. 

Mój Partner jeszcze nie wie ale myslę, że się ucieszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja urodziłam rok temu w wieku 41 lat.

Masz już dzieci?

Ile masz lat?

Edytowano przez Lavina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja urodziłam na początku lipca czwarte dziecko, córeczkę, w wieku 45 lat.

Starsze dzieci mają: 25 (tez jest w ciąży i rodzi na przełomie grudnia.stycznia) i 20 lat córki,  7 lat syn.

Mój partner oszalał ze szczęścia jak tylko dowiedział się o ciąży, a jak maleńka się urodziła to już w ogóle, bo to jego pierwsze dziecko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Magdaszek napisał:

Witam. Jestem 40+ i w październiku rodzę pierworodnego 😄

gratulacje! pewnie wyczekiwany! no ja nie 40  😛 teraz mam 32 😛 jak dla mnie dobry wiek właśnie też jestem w ciąży ale to dopiero początki 🙂 3 miesiąc, a ja już chce 9 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Marzycielka Monika napisał:

gratulacje! pewnie wyczekiwany! no ja nie 40  😛 teraz mam 32 😛 jak dla mnie dobry wiek właśnie też jestem w ciąży ale to dopiero początki 🙂 3 miesiąc, a ja już chce 9 

Nie chcesz... Zbyt wiele pięknych chwil by Cię i Męża ominęło. Jego i tak przez koronawirusa omija oglądanie dzidziolka na USG. Mój uważa, że pandemia pozbawiła go praw ojcowskich, bo stoi przed drzwiami PRYWATNEJ przychodni ☹️ Nasz synek faktycznie wyczekiwany, bo staraliśmy się przez 1,5 roku i 2 profesorów swoją wiedzę na nas testowało 😁, ale warto dla tych pięknych chwil, kiedy o 2 w nocy mąż śpi, a synek Tobie spać nie daje, bo śni mu się, że gra w piłkę 😉 Nie spiesz się, delektuj się chwilą, żeby nic Cię nie ominęło 🤗 A jak się czujesz, bo pierwszy trymestr bywa dokuczliwy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Magdaszek napisał:

Nie chcesz... Zbyt wiele pięknych chwil by Cię i Męża ominęło. Jego i tak przez koronawirusa omija oglądanie dzidziolka na USG. Mój uważa, że pandemia pozbawiła go praw ojcowskich, bo stoi przed drzwiami PRYWATNEJ przychodni ☹️ Nasz synek faktycznie wyczekiwany, bo staraliśmy się przez 1,5 roku i 2 profesorów swoją wiedzę na nas testowało 😁, ale warto dla tych pięknych chwil, kiedy o 2 w nocy mąż śpi, a synek Tobie spać nie daje, bo śni mu się, że gra w piłkę 😉 Nie spiesz się, delektuj się chwilą, żeby nic Cię nie ominęło 🤗 A jak się czujesz, bo pierwszy trymestr bywa dokuczliwy???

oj mam mdłości niestety, i co chwile tylko słodkie słodkie i słodkie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2020 o 11:26, gosiaczek1975 napisał:

Ja urodziłam na początku lipca czwarte dziecko, córeczkę, w wieku 45 lat.

Starsze dzieci mają: 25 (tez jest w ciąży i rodzi na przełomie grudnia.stycznia) i 20 lat córki,  7 lat syn.

Mój partner oszalał ze szczęścia jak tylko dowiedział się o ciąży, a jak maleńka się urodziła to już w ogóle, bo to jego pierwsze dziecko.

 

Moje było piąte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marzycielka Monika napisał:

oj mam mdłości niestety, i co chwile tylko słodkie słodkie i słodkie 😛 

Niedługo przestanie mdlić, a dzidziuś zacznie się kręcić, wiercić i fikać 🤗

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Magdaszek napisał:

Niedługo przestanie mdlić, a dzidziuś zacznie się kręcić, wiercić i fikać 🤗

Tak ❤️ a z tym 9 miesiącem przesadziłam po prostu rano miałam takie mdłości że chciałabym być już po porodzie pomimo tego, że to dopiero początki  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 36 lat i własnie dowiedzialam sie ze jestem w 3  ciązy ,chetnie porozmawiam z przyszła mamusią w "kupie razniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ciąże planowane i/lub chciane to tylko się cieszyć:):)

Ja osobiście nie wiem czy chciałabym w tym wieku ciąże. Znaczy nie chodzi o samą ciąże i poród- to pikuś. Bardziej martwiłabym się o wychowywanie. Ja jestem trochę po 30 i czasami mi ciężko ganiać za dwójką małych b. energicznych dzieci, znosić jak obydwie na raz robią afery. Jedna zaczyna się wspinać na meble a druga zaczyna coś rozlewać w kuchni;D Jest wesoło jednym słowem ale z zmęczenia często chodzę spać o tej samej porze co dzieci.

Daję radę ale myślę że jakbym miała np. 40 to chyba odpadłabym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×