Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hibiskus

Z 10 lat młodszym

Polecane posty

Dziwne pytanie. Jeśli komuś się nie udało to nie znaczy że tobie ma się nie udać. Trzeba żyć własnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emmanuel to wyjątek potwierdzający regułę, że ... niestety prędzej czy później to się kończy. Mam, miałam kilka takich par w swoim otoczeniu i albo jest niełatwo z wielu przyczyn, albo jest po związku. Co nie znaczy, że u Ciebie ma być podobnie. I co nie znaczy, że nie ma szczęśliwych par z taką akurat różnicą wieku. Piszę tylko o tych które mi się gdzieś tam przewijają. Związek to tyle zmiennych, że próba podejścia w sposób usystematyzowany jest awykonalna. Za dużo zmiennych  😉 Żyj tak jak czujesz i nie patrz na innych. To Ty poniesiesz konsekwencje swoich decyzji. Opieranie się na  statystykach czy zdaniu innych jest jeszcze gorsze niż unikanie relacje ze strachu bo może się nie udać. Szczęściu trzeba dać szansę 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Hibiskus napisał:

Silny związek uczuciowy, szczęśliwe małżeństwo...  komu się to udało? 

Nie znam nikogo takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, jamuonmi napisał:

Nie znam nikogo takiego.

Ja znam i to nie jedno. Aż czasami zazdroszczę. Jednak są to małżeństwa w zbliżonym wieku, max kilka lat różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica w wieku sama w sobie (w sensie liczb) nie jest problemem.

Problemem może być:

- dojrzałość/mądrość życiowa

- ciało (atrakcyjność fizyczna)

No i jeśli kobieta ma np. 40L a facet 30L to - jeśli on jest dojrzały emocjonalnie/relacyjni (ponad swój wiek) a ona zachowała dużo vigoru, radości lubi się śmiać to świetnie się mogą spotkać. Jeśli jeszcze dodatkowo ona jest zadbana i ma "młodsze" ciało (lub jego kręcą dojrzałe kobiety) to  też mogą się "spotkać", w sensie dobrać. Znam udaną parę (są razem 18 lat) gdzie facet jest starszy o 17 lat i co ... i nic, dogadują się dobrze. Patrzeć w dusze i serce a nie na pesel.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2020 o 00:24, Hellies napisał:

 

Ja znam i to nie jedno. Aż czasami zazdroszczę. Jednak są to małżeństwa w zbliżonym wieku, max kilka lat różnicy.

Odpowiedziałam na zadane pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, HajleSyllasje napisał:

A co to za "sukces" 10 lat młodszy? Raczej siara, bo widocznie żaden rówieśnik ani starczy jej nie chciał więsz szuka ratunku u młodszych którzy wszystko wezmą. .

Zgorzkniałe to jakieś takie.... Czyżby zazdrość ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy "komuś się  udało" będzie można ocenić po przynajmniej trzydzestu latach związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×