Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Fdd

Poznam kobietę do pół otwartego zwiazku

Polecane posty

Witam

Jeżeli jesteś kobietą która chciała by być w związku i jednocześnie nie wyobraża sobie rezygnacji z wolności, zabawy i przyjemności to to ogłoszenie  kierowane jest do Ciebie. Mam 33 lata, 183 cm wzrostu, 90 kg wagi. Nie straszę wyglądem i nie narzekam na brak $. Poznam Panią w podobnym wieku z Warszawy lub okolic do stworzenia docelowo związku w którym Pani będzie miała swobodę  i luz - imprezy z koleżankami, spotkania z kochankami jeśli się pojawią a ja będę absolutnie wierny, oddany, grzeczny i uległy. 

fdd.fdd@wp.pl

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Fdd napisał:

spotkania z kochankami

Nie przeszkadza Ci zdrada? Lubię być dymana, ale Ty chyba to sobie wziąłeś nazbyt do serca🙈 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to co opisujesz nazywa się układem, a nie półotwartym związkiem. Otwarty związek to oksymoron. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fdd napisał:

Witam

Jeżeli jesteś kobietą która chciała by być w związku i jednocześnie nie wyobraża sobie rezygnacji z wolności, zabawy i przyjemności to to ogłoszenie  kierowane jest do Ciebie. Mam 33 lata, 183 cm wzrostu, 90 kg wagi. Nie straszę wyglądem i nie narzekam na brak $. Poznam Panią w podobnym wieku z Warszawy lub okolic do stworzenia docelowo związku w którym Pani będzie miała swobodę  i luz - imprezy z koleżankami, spotkania z kochankami jeśli się pojawią a ja będę absolutnie wierny, oddany, grzeczny i uległy. 

fdd.fdd@wp.pl

Nie tędy droga. Nie ten portal na takie ogloszenia. Tu się pisze na, forum, dyskutuje, żartuje. Obwąch.uje, potem ewentualnie coś z tego wynika. Taka nadszczerość to raczej na zbiornik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Onkosfera napisał:

Nie tędy droga. Nie ten portal na takie ogloszenia. Tu się pisze na, forum, dyskutuje, żartuje. Obwąch.uje, potem ewentualnie coś z tego wynika. Taka nadszczerość to raczej na zbiornik.

Czekaj, nie wyganiaj go jeszcze bo może ja bym sie skusiła 😏

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lili_96 napisał:

Czekaj, nie wyganiaj go jeszcze bo może ja bym sie skusiła 😏

Ja nawet rozważę przeprowadzkę, żeby załapać się w warszawskie pole rażenia tego amanta☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Ja nawet rozważę przeprowadzkę, żeby załapać się w warszawskie pole rażenia tego amanta☺️

Kurcze, to chyba będziemy musiały o niego walczyć, bo ja też jestem gotowa sie przeprowadzić 😏

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Lili_96 napisał:

chyba będziemy musiały o niego walczyć,😏

Pojedynek na słowa czy pazury? 😋

A może trójkąt i Pan sam zdecyduje? Pobiję Cię na ilość wyjść solo i na liczbę kochanków, jesteś be szans🤭😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Fatamorgana napisał:

przeludnienia

Jeśli zgadza się na kochanków to zaludnie z nim (👶) pół dzielnicy 😍 Dorzucę extra dominację i będzie uległy jak lubi 😎🤫

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Electra napisał:

Jeśli zgadza się na kochanków to zaludnie z nim (👶) pół dzielnicy 😍 

Wiesz to nawet niezły pomysł, teraz to Wwa jest otwarta na różnorodność 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Fatamorgana napisał:

Wiesz to nawet niezły pomysł, teraz to Wwa jest otwarta na różnorodność 😁

Ja mu ją zapewnie😜 wyjścia solo lubię, kochankom nie odmawiam, jakąś dominację wprowadzę, mięsem rzucam to poniżę go trochę ch*jami z obupólną przyjemnością, pogardzę nim trochę żeby mógł być uległy, a ja poczuje jaka jestem wielka w tym układzie. Jestem idealną kandydatką, większej svki nie znajdzie 🤷‍♀️

Edytowano przez Electra
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fdd napisał:

Witam

Jeżeli jesteś kobietą która chciała by być w związku i jednocześnie nie wyobraża sobie rezygnacji z wolności, zabawy i przyjemności to to ogłoszenie  kierowane jest do Ciebie. Mam 33 lata, 183 cm wzrostu, 90 kg wagi. Nie straszę wyglądem i nie narzekam na brak $. Poznam Panią w podobnym wieku z Warszawy lub okolic do stworzenia docelowo związku w którym Pani będzie miała swobodę  i luz - imprezy z koleżankami, spotkania z kochankami jeśli się pojawią a ja będę absolutnie wierny, oddany, grzeczny i uległy. 

fdd.fdd@wp.pl

Skąd takie podejście? Podnieca Cię świadomość, że Twoja kobieta spotyka się z innymi facetami? 

PS Jaka dzielnica? 😁 (tak z ciekawości)

Edytowano przez Zgrabna zołza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

Podnieca Cię świadomość, że Twoja kobieta spotyka się z innymi facetami? 

Normalnie facet już gotuje się jak tylko zauważy, że jego kobieta wpadła w oko innemu, a co dopiero zdrada... myślę, że to powinno leczyć się, serio...

8 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

Jaka dzielnica

No weź i ustaw się w kolejce po bożemu, jeszcze jestem ja i Lili_96 

Edytowano przez Electra
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

No weź i ustaw się w kolejce po bożemu, jeszcze jestem ja i Lili_96 

Niee, ja to tak na marginesie - nie kwalifikuję się wiekowo 🙂 więc spoko dziewczyny, nie pcham się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Electra napisał:

Ja mu ją zapewnie😜 wyjścia solo lubię, kochankom nie odmawiam, jakąś dominację wprowadzę, mięsem rzucam to poniżę go trochę ch*jami z obupólną przyjemnością, pogardzę nim trochę żeby mógł być uległy, a ja poczuje jaka jestem wielka w tym układzie. Jestem idealną kandydatką, większej svki nie znajdzie 🤷‍♀️

Dobra organizacja to podstawa👏duże grupy, zloty rodzinne. Ten kandydat to nie Rafalek ? Może Ty na pierwsza damę startujesz a on sam o interesy postanowił zadbać🤔

Tak czy owak masz moje poparcie😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zgrabna zołza napisał:

Niee, ja to tak na marginesie - nie kwalifikuję się wiekowo 🙂 więc spoko dziewczyny, nie pcham się! 

Ale Pan Amant nie zapodał widełek wiekowych, więc nie czuję się wyoutowana😅 Śmiało😉 Zawody kafe 🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasiaaaxxx28 napisał:

Tego nie lubię. Lubię ostrą jazdę bez trzymanki, ciepłe wytryski i pachnące jądra. Nic z tego nie będzie niestety :classic_tongue:

To będziesz mieć sierotko z kochankami 🤦‍♀️ Dżizas, to ja mam Cię uczyć takich rzeczy? 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi się tłumnie, chyba muszę zwiększyć swoje szanse i uderzyć na priva😏

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Electra napisał:

Ale Pan Amant nie zapodał widełek wiekowych, więc nie czuję się wyoutowana😅 Śmiało😉 Zawody kafe 🤫

Amant ma 33, i szuka w podobnym wieku... 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie układ a związek w klimacie. Tak kręci mnie to. Jestem uległy a cuckold to uważam najwyższa forma dominacji. Przedział wiekowy 25 - 37 lat. Dzielnica Praga północ, mam też dom pod Warszawą również w prawą stronę. 

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Electra napisał:

przecież w łóżku nie każe wyciągać dowodu 😎

A wiadomo 🤔 choć i bez dowodu pozna, żem młódka 😁

Edytowano przez Zgrabna zołza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Fdd napisał:

Nie układ a związek w klimacie. Tak kręci mnie to. Jestem uległy a cuckold to uważam najwyższa forma dominacji. Przedział wiekowy 25 - 37 lat. Dzielnica Praga północ, mam też dom pod Warszawą również w prawą stronę. 

Pozdrawiam 🙂

Oo, od razu lepiej z tymi widełkami wiekowymi 😁

Ale słuchaj, jeśli nie szukasz kobiety która leci na kasę - pomiń wątek domów, mieszkań i zer na koncie 🙂

Praga to mi się źle kojarzy 🥺 ale może taki paker, cwaniak znaczy coś na dzielni to obroni w razie czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

choć i bez dowodu pozna, żem młódka

Jak ostatnio w upał założyłam spodenki i koszulkę ze Snoopym to w łowach zeszłam o dekadę niżej, więc mam szansę 😅

14 minut temu, Fdd napisał:

cuckold

O qrwa🙊 mój facet po cuckold byłby cold😎 

7 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

kasę

Bogaty, ze stolycy, ma dobre serce bo lubi dzielić się swoją kobietą, ideał 😍 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

Oo, od razu lepiej z tymi widełkami wiekowymi 😁

Ale słuchaj, jeśli nie szukasz kobiety która leci na kasę - pomiń wątek domów, mieszkań i zer na koncie 🙂

Praga to mi się źle kojarzy 🥺 ale może taki paker, cwaniak znaczy coś na dzielni to obroni w razie czego...

Normalny facet, normalna budowa ciała. Pytałaś o dzielnicę to napisałem dokładnie. Mam wybór 😉 Milionerem nie jestem, zwyczajnie radzę sobie w życiu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Fdd napisał:

Normalny facet, normalna budowa ciała. Pytałaś o dzielnicę to napisałem dokładnie. Mam wybór 😉 Milionerem nie jestem, zwyczajnie radzę sobie w życiu 😉

I serio, mógłbyś byś  przykładowo z pustą lalą ale ładną, dodatkowo ze świadomością że spotyka się z 5 innymi i jesteś dla niej jedną z opcji/bankomatem itp? 

Nie oceniam, jestem tylko ciekawa Twojego podejścia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

I serio, mógłbyś byś  przykładowo z pustą lalą ale ładną, dodatkowo ze świadomością że spotyka się z 5 innymi i jesteś dla niej jedną z opcji/bankomatem itp? 

Nie oceniam, jestem tylko ciekawa Twojego podejścia 🙂

Nie o to mi chodzi... Dlatego napisałem że interesuje mnie związek nie układ. Mieszkanie razem, spędzanie wspólnie czasu, w przyszłości nawet ślub i dzieci. W to wplecione perwersyjne zabawy.  To tak z grubsza. Wygląd to kwestia gustu, i sprawa drugorzędna. 5 na raz to przesada. Jeden ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fdd napisał:

Nie o to mi chodzi... Dlatego napisałem że interesuje mnie związek nie układ. Mieszkanie razem, spędzanie wspólnie czasu, w przyszłości nawet ślub i dzieci. W to wplecione perwersyjne zabawy.  To tak z grubsza. Wygląd to kwestia gustu, i sprawa drugorzędna. 5 na raz to przesada. Jeden ok. 

Po ślubie też byś jej pozwolił mieć kochanków i spotykać się na seks? 😮 

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fdd napisał:

Nie o to mi chodzi... Dlatego napisałem że interesuje mnie związek nie układ. Mieszkanie razem, spędzanie wspólnie czasu, w przyszłości nawet ślub i dzieci. W to wplecione perwersyjne zabawy.  To tak z grubsza. Wygląd to kwestia gustu, i sprawa drugorzędna. 5 na raz to przesada. Jeden ok. 

No właśnie.  Nawet gdyby była już Twoją żoną, gdybyście tworzyli rodzinę to nadal mogłaby spotykać się z jakimś obcym facetem?

5 nie mówię, że na raz ale tydzień ma 7 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×