Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niktważny1

Wciąż Ją Kocham

Polecane posty

A wiec tak moja byla narzeczona dowiedziala sie o zdradzie z mojej strony że swoją najlepsza przyjaciółka oklamywalwm  ją pół roku .

Dowiedziała się dokładnie pol roku temu lecz utrzymywała ze mną kontakt bo zależało jej na mnie i na tym co było miedzy nami.  Zdrada ma wiele imion w moim przypadku wyglądała tak że nie poszedłem do łóżka z inną lecz kiedy odwozilem moja narzeczoną do domu mówiąc że chce mi się spać zwracałem i jechałem do jej przyjaciółki posiedzieć pogadać nie doszło między nami nawet do pocałunku raz złapałem ją za udo jadąc samochodem, ona wysłał mi zdjęcia w bieliźnie. 

Dowiedziała się po tym kiedy ja poszedłem spać a ona miała dostęp do mojego telefonu i sprawdziła go.

Ciągle Ją kocham chcial bym cofnac czas i nigdy do tego nie dopuścić ale niestety jestem tylko człowiekiem i nie potrafię nie wiem co mam robić.  Człowiek jest tak głupim stworzeniem w moim przypadku ciągle powtarzała mi że doceniasz jak stracisz i muszę jej przyznać rację.  

Wiem że choć by nie wiem Co wina leży po obu stronach lecz ja w niej żadnej winy nie widziałem to ja wszystko zepsułem i dostałem na co zasłużyłem ale chciał bym to wszystko naprawić.  Żeby do mnie wróciła nie daje już rady prowadzę własny interes przychodzą mi głupie myśli do głowy nie wiem co mam robić 

Ona nie chce dziś ze mną rozmawiać choć jeszcze w tamtym tygodniu mówiła mi jak bardzo jej na mnie zależy i nie wyobraża sobie życia bezemnie . Chce teraz tylko żeby dać jej swiety spokoj że nie mam na co liczyć. Mówi że ma znajomych teraz którzy pomagają jej o mnie zapomnieć.  Pozwolila raz na jakiś czas do siebie sie odezwac i gdyby cos sie stalo tez chciala zeby dać znać. Żałuję strasznie tego co się stało byliśmy razem ponad 2 lata i wiazalismy daleką przyszłość  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łączymy się w bólu 🤧 Po co to piszesz? Co chcesz usłyszeć? Głupota boli? No boli. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi. Ale po co jeździłeś wieczorami do jej przyjaciółki? Po co kładłeś jej rękę na udzie? Dlaczego nie zwróciłeś jej uwagi, gdy wyslala Ci zdjęcie w bieliznie? Sorry, jak dla mnie chore. W życiu bym nie uwierzyła, że między Wami do niczego nie doszło. Twoja ukochana też nie wierzy. Żeby ją przekonać i odzyskać musiałbyś znaleźć dowód, że nie spałeś z tamtą. A tego dowodu nie zdobędziesz niestety.

A z tą jej przyjaciółka co jej udo dotykałeś i jeździłeś do niej wieczorami to nie chcesz być? Ewidentnie Was do siebie ciągnie. Może warto spróbować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Miła3 napisał:

Przykro mi. Ale po co jeździłeś wieczorami do jej przyjaciółki? Po co kładłeś jej rękę na udzie? Dlaczego nie zwróciłeś jej uwagi, gdy wyslala Ci zdjęcie w bieliznie? Sorry, jak dla mnie chore. W życiu bym nie uwierzyła, że między Wami do niczego nie doszło. Twoja ukochana też nie wierzy. Żeby ją przekonać i odzyskać musiałbyś znaleźć dowód, że nie spałeś z tamtą. A tego dowodu nie zdobędziesz niestety.

A z tą jej przyjaciółka co jej udo dotykałeś i jeździłeś do niej wieczorami to nie chcesz być? Ewidentnie Was do siebie ciągnie. Może warto spróbować? 

Zerwałem kontakt z nią kiedy moja była narzeczona dowiedziała się o wszystkim nie chce być z tamtą tylko tą  co spędziłem mile 2 lata tylko nie wiem czy da się coś jeszcze zrobić zależy mi na niej bardzo kocham Ją tylko ze ona mowi ze po tym jak rozstalismy sie odetchnęła i żebym ja o niej zapomniał tak będzie lepiej dla nas . Zebrałem się na odwagę i zadzwoniłem do niej na początku rozmowy mówiła żebym zadzwonił raz na jakiś czas A pod koniec rozmowy która nie trwała kto wie ile powiedziała żebym się nie odzywał że tak będzie łatwiej dla mnie i dla niej zrobił bym naprawdę wiele żeby jej uczucie do mnie wróciło.  Zawsze mówiła jak bardzo mnie kocha i nasza miłość przetrwa wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jest ktoś kogo kochasz. Niedługo nauczysz się myśleć o tym spokojnie i nie będziesz już płakał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×