Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
panigosiapl

Dostałam propozycje pracy we Wrocławiu i Poznaniu, co mam wybrać?

Polecane posty

Jestem po aplikacji, więc czas na pracę, dostałam propozycję we Wrocławiu i Poznaniu, jak myślicie co wybrać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AgsAgsAgs napisał:

Poznań, Poznań, Poznań. Tylko Poznań:)

A powiesz czy w takim Poznaniu nie będę się nudzić?

5 minut temu, Marzycielka Monika napisał:

Wrocław, Wrocław, Wrocław 🙂 

a ty powiesz czy nie będę się nudzić we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, panigosiapl napisał:

A powiesz czy w takim Poznaniu nie będę się nudzić?

a ty powiesz czy nie będę się nudzić we Wrocławiu?

Ale Wrocław to miasto tak samo jak Poznań a wiadomo w Mieście nikt się nie nudzi 😛 Ja bym wybrała Wrocław, ale to dlatego, że ja tam mieszkam, ale ogólnie Komunikacja jest dość dobra itp. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, panigosiapl napisał:

może ktoś jeszcze się wypowie? 

Byłem tu i tu. Z tych dwóch wybrałbym zdecydowanie Wrocław. Jest znacznie bardziej wyluzowany. Mógłbym tam zamieszkać. Może nawet kiedyś się przeprowadzę?

🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Byłem tu i tu. Z tych dwóch wybrałbym zdecydowanie Wrocław. Jest znacznie bardziej wyluzowany. Mógłbym tam zamieszkać. Może nawet kiedyś się przeprowadzę?

🤔

dzięki za odpowiedź, mamy 2:1 dla Wrocławia 🙂 A może cie mi powiedzieć gdzie są tańsze mieszkania? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, panigosiapl napisał:

dzięki za odpowiedź, mamy 2:1 dla Wrocławia 🙂 A może cie mi powiedzieć gdzie są tańsze mieszkania? 

W tej chwili chyba w Poznaniu. Wroclaw chyba wyprzedzil moje rodzinne miasto w cenach, ale glowy nie dam, we Wroclawiu nie mieszkam i nigdy nie mieszkalam. Oba miasta sa fajne, w obu duzo sie dzieje. Ktorego nie wybierzesz, bedzie to dobry wybor Autorko.:)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie Wroclaw wcale nie podobal. Bylam u brata dwa razy. Pierwszy raz na swieta i co mnie zasmucilo- praktycznie miasto nie bylo ustrojone wcale (jestem fanatykiem swiatelek). Ani klimatu, ani zadnego uroku. Betonoza poprostu. A jezeli chodzi o rynek to tez szaroburo i ponuro. Mozesz co najwyzej isc na sredniej jakosci kebaba.

Jezeli chodzi o rozrywke to w Poznaniu jest masa fajnych miejsc, sa i tereny na spacer po lesie, jeziora, baseny, i typowo miejskie atrakcje- kluby, bary, restauracje, kina, wystawy, ... praktycznie na kazdym rogu.

We wroclawiu sie wynudzilam strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie Wroclaw wcale nie podobal. Bylam u brata dwa razy. Pierwszy raz na swieta i co mnie zasmucilo- praktycznie miasto nie bylo ustrojone wcale (jestem fanatykiem swiatelek). Ani klimatu, ani zadnego uroku. Betonoza poprostu. A jezeli chodzi o rynek to tez szaroburo i ponuro. Mozesz co najwyzej isc na sredniej jakosci kebaba.

Jezeli chodzi o rozrywke to w Poznaniu jest masa fajnych miejsc, sa i tereny na spacer po lesie, jeziora, baseny, i typowo miejskie atrakcje- kluby, bary, restauracje, kina, wystawy, ... praktycznie na kazdym rogu.

We wroclawiu sie wynudzilam strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie Wroclaw wcale nie podobal. Bylam u brata dwa razy. Pierwszy raz na swieta i co mnie zasmucilo- praktycznie miasto nie bylo ustrojone wcale (jestem fanatykiem swiatelek). Ani klimatu, ani zadnego uroku. Betonoza poprostu. A jezeli chodzi o rynek to tez szaroburo i ponuro. Mozesz co najwyzej isc na sredniej jakosci kebaba.

Jezeli chodzi o rozrywke to w Poznaniu jest masa fajnych miejsc, sa i tereny na spacer po lesie, jeziora, baseny, i typowo miejskie atrakcje- kluby, bary, restauracje, kina, wystawy, ... praktycznie na kazdym rogu.

We wroclawiu sie wynudzilam strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, panigosiapl napisał:

Jestem po aplikacji, więc czas na pracę, dostałam propozycję we Wrocławiu i Poznaniu, jak myślicie co wybrać? 

Ze po aplikacji prawniczej? 🤣🤣🤣 a ja jestem krolowa bona i nie wiem ktory zamek mam wybrac 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, panigosiapl napisał:

może cie mi powiedzieć gdzie są tańsze mieszkania? 

Chyba podobnie drogo? Natomiast Wrocław ma dla mnie jedna zaletę. To najcieplejsze miasto w PL choć dla Ciebie to może być wada. Ja patrzę z perspektywy bieguna zimna. I jeszcze jedną, w związku z tym. Po wojnie sporo ludzi wyjechało właśnie tam z kresów, dlatego są tam znane moje ulubione potrawy, powiedzenia itp. Czuję się bardziej swojsko. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nemetiisto napisał:

Chyba podobnie drogo? Natomiast Wrocław ma dla mnie jedna zaletę. To najcieplejsze miasto w PL choć dla Ciebie to może być wada. Ja patrzę z perspektywy bieguna zimna. I jeszcze jedną, w związku z tym. Po wojnie sporo ludzi wyjechało właśnie tam z kresów, dlatego są tam znane moje ulubione potrawy, powiedzenia itp. Czuję się bardziej swojsko. 🙂

Cos duzo na kafe ostatnio prawnikow i lekarzy. W sumie to albo sami lekarze albo prawnicy 🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, MalgorzataRozenek napisał:

Cos duzo na kafe ostatnio prawnikow i lekarzy. W sumie to albo sami lekarze albo prawnicy 🤣🤣🤣🤣🤣

O kurcze, nie pasuję tutaj. Jestem tylko sprzątaczem. Co prawda ekskluzywnym bo biorę 200zł za godzinę sprzątania ale jednak. Do prawników i lekarzy pięt nie dorastam. 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, MalgorzataRozenek napisał:

Cos duzo na kafe ostatnio prawnikow i lekarzy. W sumie to albo sami lekarze albo prawnicy 🤣🤣🤣🤣🤣

O część Ivy, w psychiatryku internet włączyli? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BitchNaughty napisał:

O część Ivy, w psychiatryku internet włączyli? 

O jak tam interesy przynoszace po 10 tysiecy miesiecznie? 🤣 co drugi wpis jestes tez prawniczka albo lekarka 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, panigosiapl napisał:

Dawno sie nie odzywałam, wybrałam Wrocław, mieszkam w śródmieściu bardzo dobrze mi sie tu zyje  

tez w śródmieściu mieszkam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×