Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
misieq

Atrakcyjny facet 33 lata, po przejściach, szukam miłości :)

Polecane posty

Dzień dobry :)
Jestem 33 letnim, przystojnym facetem, po przejściach, który szuka miłości. Mam mnóstwo okazji i możliwości na obcowanie z kobietami, ale nie interesują mnie inne relacje niż związek z osobą którą pokocham. Miałem w swoim życiu 3 partnerki, choć mogło być ich setki. Szanuję siebie i szanuję innych. Nie interesują mnie żadne jednorazowe przygody tylko związek oparty na miłości, szacunku, zaufaniu i przede wszystkim partnerstwie. Nie interesują mnie badoo czy inne tindery, wyścigi szczurów i fotek. Znam swoją wartość, wiem co mogę zaproponować i nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem, a już z pewnością nie będę konkurował z matołami o czyjeś względy.
Żeby była jasność- uwielbiam seks, nie wyobrażam sobie nieporozumień na tej linii, ale interesuje mnie seks tylko i wyłącznie z kimś kogo będę darzył uczuciem- inaczej nawet nie fiknie :)

Moje mocne (dobre strony):
- szanuję i nie zdradzam (nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe- choć nie jestem wierzący :) )
- jestem mega konkretny
- jestem samodzielny od 17 roku życia

- potrafię zadbać o przyszłość
- potrafię wymienić żarówkę czy umyć podłogi
- jestem bardzo sympatyczną i wesołą osobą mimo wszelkich przeciwności
- nie piję i nienawidzę alkoholu przez to co robi z ludźmi

 

Moje słabe strony:
- mam jakieś tam problemy ze zdrowiem
, które jednak nie rzutują na związek poza tym, że czasami nie mam na coś sił bo samopoczucie LOW
- prowadzę firmę

- przez to że jestem konkretny jestem uparty
- przeklinam
- palę papierochy

Nie wiem czy to miejsce jest dobre na takie poszukiwania, ale co mi tam :) Pewnie mniejsze ryzyko nadziania się na jakieś ...iszcze niż na tinderze.
Mieszkam we Wrocławiu, ale nie ma dla mnie znaczenia skąd będziesz. Zaimportuję Cię do siebie jeśli tylko coś nas połączy.
Szukam kobiety w wieku 20-40 lat, dojrzałej emocjonalnie, nie istotny jest dla mnie status życiowy, bo życie płata różne figle.
Nie interesują mnie alkoholiczki, agresywne psychopatki, osoby które się nie szanują, tampony zamiast ust i dziary na czole.

Zapraszam :)
Michał


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, uzyszkodnik napisał:

Pozwol, ze Twoja atrakcyjnosc ocenia zainteresowane, poniewaz wg badan wy, mezczyzni, znaczaco ja zawyzacie. 
Widze troszke wiecej slabych stron, niz wymieniles: na przyklad brak skromnosci. Taki z Ciebie Don Juan, ze mogles miec setki kobiet? Naprawde sadzisz, ze zaimponuje to jakiejs wartosciowej dziewczynie? 
Naprawde uwazasz umiejetnosc mycia podlog i wymiany zarowki za czynnosci, ktorymi warto sie chwalic i ktore imponuja?

Takie okreslenia jak „kur/wiszcze” i „tampony zamiast ust” rzeczywiscie wskazuja na to, ze jestes milym i sympatycznym czlowiekiem. I do tego jeszcze zakladasz, ze to kobieta musi sie do Ciebie dopasowac i przeprowadzic do Wroclawia.

Skoro jestes tak atrakcyjny, jak probujesz nam tu wmowic, nie powinienes miec problemow ze znalezieniem kogos w realu, w tym sporym miescie, w ktorym przebywasz.

1. swoją atrakcyjność mierzę poprzez zainteresowanie ze strony kobiet, a nie moje własne narcystyczne jestem ideałem- bo takich nie ma
2. mogłem mieć i nie miałem poprzez wartości jakimi się kieruję- jeśli je oceniasz jako nędzne i odpychające- cóż mam powiedzieć
3. ...iszcze i tampony zamiast ust- faktycznie mają z moją sympatycznością tyle wspólnego co Kaczyński z piłką nożną
4. nikomu nic nie próbuję wmówić, a jeśli jesteś tak przepełniona jadem i ocenianiem to po co odpisujesz ?
AMEN

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, misieq napisał:

Dzień dobry 🙂
Jestem 33 letnim, przystojnym facetem, po przejściach, który szuka miłości. Mam mnóstwo okazji i możliwości na obcowanie z kobietami, ale nie interesują mnie inne relacje niż związek z osobą którą pokocham. Miałem w swoim życiu 3 partnerki, choć mogło być ich setki. Szanuję siebie i szanuję innych. Nie interesują mnie żadne jednorazowe przygody tylko związek oparty na miłości, szacunku, zaufaniu i przede wszystkim partnerstwie. Nie interesują mnie badoo czy inne tindery, wyścigi szczurów i fotek. Znam swoją wartość, wiem co mogę zaproponować i nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem, a już z pewnością nie będę konkurował z matołami o czyjeś względy.
Żeby była jasność- uwielbiam seks, nie wyobrażam sobie nieporozumień na tej linii, ale interesuje mnie seks tylko i wyłącznie z kimś kogo będę darzył uczuciem- inaczej nawet nie fiknie 🙂

Moje mocne (dobre strony):
- szanuję i nie zdradzam (nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe- choć nie jestem wierzący 🙂 )
- jestem mega konkretny
- jestem samodzielny od 17 roku życia

- potrafię zadbać o przyszłość
- potrafię wymienić żarówkę czy umyć podłogi
- jestem bardzo sympatyczną i wesołą osobą mimo wszelkich przeciwności
- nie piję i nienawidzę alkoholu przez to co robi z ludźmi

 

Moje słabe strony:
- mam jakieś tam problemy ze zdrowiem
, które jednak nie rzutują na związek poza tym, że czasami nie mam na coś sił bo samopoczucie LOW
- prowadzę firmę

- przez to że jestem konkretny jestem uparty
- przeklinam
- palę papierochy

Nie wiem czy to miejsce jest dobre na takie poszukiwania, ale co mi tam 🙂 Pewnie mniejsze ryzyko nadziania się na jakieś ...iszcze niż na tinderze.
Mieszkam we Wrocławiu, ale nie ma dla mnie znaczenia skąd będziesz. Zaimportuję Cię do siebie jeśli tylko coś nas połączy.
Szukam kobiety w wieku 20-40 lat, dojrzałej emocjonalnie, nie istotny jest dla mnie status życiowy, bo życie płata różne figle.
Nie interesują mnie alkoholiczki, agresywne psychopatki, osoby które się nie szanują, tampony zamiast ust i dziary na czole.

Zapraszam 🙂
Michał


 

No to teraz Ci pojadą 😎

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Pozwol, ze Twoja atrakcyjnosc ocenia zainteresowane, poniewaz wg badan wy, mezczyzni, znaczaco ja zawyzacie. 
Widze troszke wiecej slabych stron, niz wymieniles: na przyklad brak skromnosci. Taki z Ciebie Don Juan, ze mogles miec setki kobiet? Naprawde sadzisz, ze zaimponuje to jakiejs wartosciowej dziewczynie? 
Naprawde uwazasz umiejetnosc mycia podlog i wymiany zarowki za czynnosci, ktorymi warto sie chwalic i ktore imponuja?

Takie okreslenia jak „kur/wiszcze” i „tampony zamiast ust” rzeczywiscie wskazuja na to, ze jestes milym i sympatycznym czlowiekiem. I do tego jeszcze zakladasz, ze to kobieta musi sie do Ciebie dopasowac i przeprowadzic do Wroclawia.

Skoro jestes tak atrakcyjny, jak probujesz nam tu wmowic, nie powinienes miec problemow ze znalezieniem kogos w realu, w tym sporym miescie, w ktorym przebywasz.

ahhh i jeszcze to mycie podłóg- tak, uważam, że wy kobiety narzekacie że faceci mają coraz mniej wspólnego z facetami i przysłowiowej żarówki nie potrafią zmienić- ja potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Ah te męskie przechwałki. Mogę mieć tysiące ale jestem praviczkiem 😢

Yhy 😄pięcioma 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, misieq napisał:

Nie interesują mnie alkoholiczki, agresywne psychopatki, osoby które się nie szanują, tampony zamiast ust i dziary na czole.

Właśnie mnie przekresliles. Żałuj 🙂

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, *кєяi* napisał:

No przecież do mycia podłóg trzeba mieć specjalny talent, nie wiedziałaś? 😂 Pewnie po jego ogłoszeniu panie zapchają mu skrzynkę 😂

 

ja maluje ściany, kładę gładzie i tynkuje, a jestem kobietą, no to na to wygląda, że mogłam mieć 300 kochanków;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hiacynt🌺 napisał:

Ja jestem chlop, macie problem ze zrozumieniem zaimków? 

Na tym topiku jesteś tylko mniej lub bardziej ruchomym celem dla obu walczących stron. Siedź w leju po bombie i nie wychylaj się, to nie dostaniesz odłamkiem. 😎

Edytowano przez bacillus von glick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, misieq napisał:

Dzień dobry 🙂
Jestem 33 letnim, przystojnym facetem, po przejściach, który szuka miłości. Mam mnóstwo okazji i możliwości na obcowanie z kobietami, ale nie interesują mnie inne relacje niż związek z osobą którą pokocham. Miałem w swoim życiu 3 partnerki, choć mogło być ich setki. Szanuję siebie i szanuję innych. Nie interesują mnie żadne jednorazowe przygody tylko związek oparty na miłości, szacunku, zaufaniu i przede wszystkim partnerstwie. Nie interesują mnie badoo czy inne tindery, wyścigi szczurów i fotek. Znam swoją wartość, wiem co mogę zaproponować i nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem, a już z pewnością nie będę konkurował z matołami o czyjeś względy.
Żeby była jasność- uwielbiam seks, nie wyobrażam sobie nieporozumień na tej linii, ale interesuje mnie seks tylko i wyłącznie z kimś kogo będę darzył uczuciem- inaczej nawet nie fiknie 🙂

Moje mocne (dobre strony):
- szanuję i nie zdradzam (nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe- choć nie jestem wierzący 🙂 )
- jestem mega konkretny
- jestem samodzielny od 17 roku życia

- potrafię zadbać o przyszłość
- potrafię wymienić żarówkę czy umyć podłogi
- jestem bardzo sympatyczną i wesołą osobą mimo wszelkich przeciwności
- nie piję i nienawidzę alkoholu przez to co robi z ludźmi

 

Moje słabe strony:
- mam jakieś tam problemy ze zdrowiem
, które jednak nie rzutują na związek poza tym, że czasami nie mam na coś sił bo samopoczucie LOW
- prowadzę firmę

- przez to że jestem konkretny jestem uparty
- przeklinam
- palę papierochy

Nie wiem czy to miejsce jest dobre na takie poszukiwania, ale co mi tam 🙂 Pewnie mniejsze ryzyko nadziania się na jakieś ...iszcze niż na tinderze.
Mieszkam we Wrocławiu, ale nie ma dla mnie znaczenia skąd będziesz. Zaimportuję Cię do siebie jeśli tylko coś nas połączy.
Szukam kobiety w wieku 20-40 lat, dojrzałej emocjonalnie, nie istotny jest dla mnie status życiowy, bo życie płata różne figle.
Nie interesują mnie alkoholiczki, agresywne psychopatki, osoby które się nie szanują, tampony zamiast ust i dziary na czole.

Zapraszam 🙂
Michał


 

a korony czasem nie masz? czy palisz przy osobach nie palących? i czy faktycznie jesteś atrakcyjny? chyba nie masz wzrost 170 i uważasz, że to wysoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Electra napisał:

Właśnie mnie przekresliles. Żałuj 🙂

I do tego nie jest wdowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Hiacynt🌺 napisał:

Koles nic złego nie napisal a tu babiszony go obsiadly. Kolego wejdz lepiej na ten tinder

raczej takie którymi nie jestem zainteresowany- przynamniej nie musze na nie patrzec 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, wilk napisał:

a korony czasem nie masz? czy palisz przy osobach nie palących? i czy faktycznie jesteś atrakcyjny? chyba nie masz wzrost 170 i uważasz, że to wysoki?

palę jak mam potrzebę, staram się żeby to nie przeszkadzało innym. wzrostu mam 193 cm. korona wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lonelyman napisał:

I do tego nie jest wdowcem.

Oj tam🤧

Aż z wrażenia stanęłam w kałuże, myślę sobie  w końcu książę na białym koniu do mnie jedzie, a tu chooj bombki strzelił i po choince, wyoutowal mnie na koniec. Co za gość 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, uzyszkodnik napisał:

Wiekszosc odrzuconych facetow probuje zdyskredytowac kobiety, ktorym nie przypadli do gustu 😁 Calkiem jak na portalach randkowych.

raczej nie czuję się jak odrzucony bo na ten moment o nic nie walczyłem 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Oj tam🤧

Aż z wrażenia stanęłam w kałuże, myślę sobie  w końcu książę na białym koniu do mnie jedzie, a tu chooj bombki strzelił i po choince, wyoutowal mnie na koniec. Co za gość 😒

Masakra 😁 to forum jest jak czytanie komentarzy na YT. Czasem śmieje się sam do siebie. Mają ludzie dobre gadane. Nie wyłączając Ciebie oczywiście 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co taka gównoburza się zrobiła. Facet napisał co pomyślał i spoko, nie wiem jaki to problem że ktoś ma dobre zdanie na swój temat. Przynajmniej było konkretnie. Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ejjjże ludzie. założyłem temat dla siebie, a nie dla innych. chcecie sobie pogadać to idźcie gdzie indziej 😛 bzdurnym komentom, zbędnym i błędnym ocenom też mówię NIE. Nie dotyczy Cię to co napisałem to nic nie pisz,  bo mi tu tylko pipka powiadomienie, przełączam, a tam śmieci

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, misieq napisał:

ejjjże ludzie. założyłem temat dla siebie, a nie dla innych. chcecie sobie pogadać to idźcie gdzie indziej 😛 bzdurnym komentom, zbędnym i błędnym ocenom też mówię NIE. Nie dotyczy Cię to co napisałem to nic nie pisz,  bo mi tu tylko pipka powiadomienie, przełączam, a tam śmieci

 

ok;) czy jesteś wykształcony? i czy lubisz podróże te duże?

jesteś atrakcyjny, bo Ty tak uważasz? czy to opinia innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, lonelyman napisał:

Masakra 😁 to forum jest jak czytanie komentarzy na YT. Czasem śmieje się sam do siebie. Mają ludzie dobre gadane. Nie wyłączając Ciebie oczywiście 😁

A żeś mi pierdyknął komplementa😅

13 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

Ty znowu szukasz kawalera? 😅

Jakie znowu, ciągle i nadal, qźwa no! dasz wiarę, że wszystko mi pita z rąk🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koleżanka napisała, że mam problemy ze zbyt wysokim mniemaniem o sobie. nie- nie mam. jestem najmądrzejszy, atrakcyjny i niewiele osób mnie interesuje zwłaszcza przez to co jako osoba mam do zaoferowania oraz jak ludzie sie z tym obchodza. kolezanka pomylila zawyzone mniemanie o sobie z pewnościa siebie, doswiadczeniami i osiagnieciami zyciowymi. to ludzie zanadto skromni podobnie do tych jezdzacych wolno samochodem maja ze soba problemy. nie ci ktorzy sa pewni siebie (ale nie na potrzeby lansu plastiku bansu) czy ci ktorzy jezdza szybko autem. w sensie procentowym oczywiscie, bo zawsze to jest kwestia osobliwa. moze byc przeciez skromny pirat drogowy tak jak i murzyn nazista z karłowacizną  😄😄😄

gownoburza sie zrobila bo dzieci sie dosiadly do stolu nie majac co robic w weekend. część też próbuje zabłysnąć lub ma swoje życie spartolone do potęgi i szuka chwili wytchnienia i ulgi zaglądając w cudze życie.


jesli powodzenia bylo do mnie- to dziekuje 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, wilk napisał:

ok;) czy jesteś wykształcony? i czy lubisz podróże te duże?

jesteś atrakcyjny, bo Ty tak uważasz? czy to opinia innych?

zależy co oznacze wykształcony ? jestem najmądrzejszy- taki mam dyplom. szkołę jedną czy drugą zjadam w 5 sekud. mógłbym wykładać wiele rzeczy.
podróże te duże- duża podróż to moje życie, a te mniejsze raczej po kraju, choć nic nie stoi na przeszkodzie żeby to zmienić. kocham freediving i zmierzyłbym się z jakąś krystaliczną wodą.

opinia wielu innych osób. atrakcyjność zwiększa charakter. jestem liderem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, misieq napisał:

zależy co oznacze wykształcony ? jestem najmądrzejszy- taki mam dyplom. szkołę jedną czy drugą zjadam w 5 sekud. mógłbym wykładać wiele rzeczy.
podróże te duże- duża podróż to moje życie, a te mniejsze raczej po kraju, choć nic nie stoi na przeszkodzie żeby to zmienić. kocham freediving i zmierzyłbym się z jakąś krystaliczną wodą.

opinia wielu innych osób. atrakcyjność zwiększa charakter. jestem liderem :]

a może inaczej, żeby była jasność 😄 mój charakter zwiększa moją atrakcyjność. ale dosyć dosyć jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *кєяi* napisał:

Dopisz że bogaty i masz villę z basenem. Panie rzucą się na ciebie i będą rwać jak reksio szynkę 😂

gów.noburzę to masz u siebie. Nie wiem jak można tak nisko spaść, niby atrakcyjny, przystojny i  najmądrzejszy i szuka na kafe nie naTinderze, nie w realnym życiu? Coś się nie klei, panie naj. I to bardzo, bajkopisarstwem czuć na kilometr.

wstrząsające. serio. urzekła mnie twoja historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, misieq napisał:

zależy co oznacze wykształcony ? jestem najmądrzejszy- taki mam dyplom. szkołę jedną czy drugą zjadam w 5 sekud. mógłbym wykładać wiele rzeczy.
podróże te duże- duża podróż to moje życie, a te mniejsze raczej po kraju, choć nic nie stoi na przeszkodzie żeby to zmienić. kocham freediving i zmierzyłbym się z jakąś krystaliczną wodą.

opinia wielu innych osób. atrakcyjność zwiększa charakter. jestem liderem :]

dla większości oznacza skończone jakieś studia, 

z wiekiem człowiek wie, że nic nie wie i tylko głupiec uważa inaczej

atrakcyjność nic nie zwiększa, charakter co innego kształtuje

a jak spędzasz wolny czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, *кєяi* napisał:

Dopisz że bogaty i masz villę z basenem. Panie rzucą się na ciebie i będą rwać jak reksio szynkę 😂

gów.noburzę to masz u siebie. Nie wiem jak można tak nisko spaść, niby atrakcyjny, przystojny i  najmądrzejszy i szuka na kafe nie naTinderze, nie w realnym życiu? Coś się nie klei, panie naj. I to bardzo, bajkopisarstwem czuć na kilometr.

widziała ? widział ty ? 😄 dom i villa są w planach 😄 widzę, że trzeba było się pochwalić, że znamy reksia i szynkę. fenomenalnie.

na tinderze według mnie są same prostytutki, zaburzone laski, ludzie z problemami, do tego wyścig, kłamstwo, obłuda

a w realu nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, *кєяi* napisał:

Mnie twoja też. Już po koleżankach pytam, która chętna na przysto ziomka z kafe, który się okresla jako najmądrzejszy. 

dziekuje ślicznie. jestem twoim dłużnikiem. wpisz mnie do KRD 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj kurczę, kolejka jak zwykle to i ja się wbijam! 

Jeśli nauczysz mnie pływać to przemyślę sprawę i może podam dłoń byś założył ten pierścień za jakiś czas 😁 

Dziecko masz, rodzić już nie muszę 👌 życie jak w Madrycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, uzyszkodnik napisał:

a jedym z jego glownych osiagniec, za pomoca ktorych imponuje niewiastom, jest mycie podlogi i wkrecanie zarowki. Moga ustawiac sie w kolejce, pod warunkiem, ze nie maja pontonow.

Te podłogi to mnie nie szokują. Sądzę, że to taki przykład, że potrafi tę podłogę zmyć czyli nie jest ciapkiem w domu i ogarnia podstawy... tzn wiadomo, że chciał się trochę pochwalić  że dobry mąż 😁 ale Misiek... u mnie w domu obowiązki domowe się dzieli + Pani do sprzątania co 2 tyg. 

To jak? 💍

 

Edytowano przez Zgrabna zołza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wilk napisał:

dla większości oznacza skończone jakieś studia, 

z wiekiem człowiek wie, że nic nie wie i tylko głupiec uważa inaczej

atrakcyjność nic nie zwiększa, charakter co innego kształtuje

a jak spędzasz wolny czas?

prace zaliczeniowe na studia robilem dla znajomych jak mialem 17-18 lat, a teraz to studenci odbywaja u mnie praktyki. np moja siostra, ktora u mnie pracuje, dla ktorej jestem autorytetem, ktora wspieram w edukacji, choc moja droga przebiegla nieco inaczej. ludzi po studiach zatrudnialem majac 20 lat i wiele im do mnie brakowalo mimo ze ja zakonczylem edukację na etapie liceum

to, że wiem, że nic nie wiem, wiem już od dawna. całe życie się uczymy. tylko tę naukę i wiedzę należy jeszcze umieć przyswajać i wykorzystywać. trzeba dać też możliwość żeby pewne rzeczy się działy.

charakter zwiększa atrakcyjność

jak spędzam wolny czas ? trochę tego jest, ale ze wszystkich opcji chyba najchętniej (i patrząc globalnie na częstotliwość w całym roku); wygrywa WODA. WODA NIE WÓDA 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×