Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
danieladaniela22

Facet mi oddał . Powinien ?

Polecane posty

Hej . Otóż chciałabym poznać wasza opinie . Wczoraj pokłóciłam się z chłopakiem , powiedziałam pare słów za dużo . Ogólnie jestem osoba nerwowa , kiedyś miałam depresje , doświadczyłam tez samookaleczenia . Chłopak powiedział ze jestem ...ka , nie wytrzymałam - uderzyłam go . To nie był pierwszy raz . Ale pierwszy raz mi oddał . Co najgorsze , uważam ze mi się należało . Nie Miałam prawa go uderzyć . Usprawiedliwiam go tym , ze mam trudny charakter i często nieświadomie prowokuje ... on był oaza spokoju aż do wczoraj .. czy myślicie ze facet ma prawo oddać kobiecie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Iibed napisał:

kiedy będzie kroil pomidora

Mi kiedyś była groziła wsadzeniem noża w plecy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, danieladaniela22 napisał:

uderzyłam go . To nie był pierwszy raz .

Po pierwszym razie miał Ci kopnąć w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, danieladaniela22 napisał:

Hej . Otóż chciałabym poznać wasza opinie . Wczoraj pokłóciłam się z chłopakiem , powiedziałam pare słów za dużo . Ogólnie jestem osoba nerwowa , kiedyś miałam depresje , doświadczyłam tez samookaleczenia . Chłopak powiedział ze jestem ...ka , nie wytrzymałam - uderzyłam go . To nie był pierwszy raz . Ale pierwszy raz mi oddał . Co najgorsze , uważam ze mi się należało . Nie Miałam prawa go uderzyć . Usprawiedliwiam go tym , ze mam trudny charakter i często nieświadomie prowokuje ... on był oaza spokoju aż do wczoraj .. czy myślicie ze facet ma prawo oddać kobiecie ? 

Nie powinien tego robić więc uważam że źle zrobił. Nie powinien też wyzywać Ciebie od d*****. Powinien jednak zakończyć związek z Tobą dla dobra własnego zdrowia psychicznego jeżeli Ty nie potrafisz rozmawiać normalnie i panować nad emocjami.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli zaatakowała - powinien odejść  a nie bić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, danieladaniela22 napisał:

Hej . Otóż chciałabym poznać wasza opinie . Wczoraj pokłóciłam się z chłopakiem , powiedziałam pare słów za dużo . Ogólnie jestem osoba nerwowa , kiedyś miałam depresje , doświadczyłam tez samookaleczenia . Chłopak powiedział ze jestem ...ka , nie wytrzymałam - uderzyłam go . To nie był pierwszy raz . Ale pierwszy raz mi oddał . Co najgorsze , uważam ze mi się należało . Nie Miałam prawa go uderzyć . Usprawiedliwiam go tym , ze mam trudny charakter i często nieświadomie prowokuje ... on był oaza spokoju aż do wczoraj .. czy myślicie ze facet ma prawo oddać kobiecie ? 

Uwazam ze nie mial prawa. Chyba ze go bardzo mocno uderzylas i jak robisz to z premedytacja to tak powinien ci jeeszcze wierrdolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Nawet jeśli zaatakowała - powinien odejść  a nie bić. 

a jak to wariatka bo wynika ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie powinien Ci oddać. Powinien odejść i nie dać się bić. 

Piszesz, że nie było to z twojej strony pierwszy raz. To uważasz, że Ty masz prawo do przemocy w związku?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×