Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Angelxd

Czy to może być ciąża?

Polecane posty

Witam, mój problem polega na tym, że miesiąc temu miałam okres normalnie, A w tym miesiącu był mniej obfity, między mną a moim chłopakiem do niczego nie doszło oprócz ocierania się o siebie. Czy to może oznaczać że albo jestem w ciąży albo mam jakieś problemy że zdrowiem?:classic_sad: chce się po prostu upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Angelxd napisał:

Witam, mój problem polega na tym, że miesiąc temu miałam okres normalnie, A w tym miesiącu był mniej obfity, między mną a moim chłopakiem do niczego nie doszło oprócz ocierania się o siebie. Czy to może oznaczać że albo jestem w ciąży albo mam jakieś problemy że zdrowiem?:classic_sad: chce się po prostu upewnić

Dodam że okres miałam z 2 tygodnie temu a z chłopakiem spotkałam się 4 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko, otwórz podręcznik od biologii i sprawdź jak dochodzi do zapłodnienia.

A jak już tak poważnie się "boisz" to odżałuj dychę z kieszonkowego i kup test, albo zróbcie na niego oboje zrzutkę. 

I szlaban na coś więcej niż buziak w policzek, bo gotowa na to absolutnie nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sprawdzaj sobie cykle będziesz wiedziała co i jak się w nich dzieje i nie będziesz zadręczała się myślami że to ciąża, moja młodsza siostra używa testera ze śliny, tani, prosty wielokrotnego użytku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×