Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oola6789

Czy mogę być w ciąży

Polecane posty

Hejka! Dziewczyny mam do was pytania a mianowicie, 11 dni temu kochałam sie z moim chłopakiem o ile można to tak nazwac....po prostu doszło do kilkunastosekundowej penetracji, killa włożeń bez wytrysku oczywiście. Jestem 7 dni przed okresem i boli mnie od 3 dni bardzo delikatnie podbrzusze. Zrobiłam przed chwilą test i jak byk jedna kreska. Mogę być w ciąży? Miałyście taką sytuację? Dodam że nie mam żadnych innych objawów, nie bolą mnie piersi, nie jest mi niedobrze jedynie ten delikatny ból brzucha.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na każdym teście stoi jak wół, by test wykonywać najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki.

Pytanie: "czy mogę być w ciąży" świadczy o niedojrzałości i głupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak mozesz byc w ciazy. W prejakulacie tez moga znajdowac sie plemniki. Prejakulat to ta wydzielina przez ktora czlonek jest wilgotny. Lepiej Ci? Nie? To na przyszlosc sie zabezpiecz,tabletki kosztuja 30 zl,gumki jeszcze mniej.Musialabys miec ogromnego pecha by byc w ciazy,ale skoro narazie nie chcesz dzieci to jest tylko jedna rada "nie ufaj plemnikowi,zabezpiecz sie"Jako przestroge Ci napisze,ja zaszlam w ciaze na dzien moze dwa po okresie,wedlug usg w 7 tyg. Wystarczy jakies zaburzenie w cyklu i buch...nie ma w miesiacu dni bezpiecznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Blurp napisał:

Na każdym teście stoi jak wół, by test wykonywać najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki.

Pytanie: "czy mogę być w ciąży" świadczy o niedojrzałości i głupocie.

Hej a ja zrobiłam test 9 dni przed miesiączka i powtorzylam na następny dzień z tym że 1 był robiony o godz 19 a następny o 7 rano i wyszła druga blada kreseczka i nie wiem co o tym myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie było pełnej penetracji z wytryskiem to nie będziesz w ciąży a stresujesz się sytuacją no i owulacja też daje objawy, ale jak tak chcecie się bawić to może jednak z zabezpieczeniem żeby nie było niespodzianki na koniec cyklu 😉 ja po pigułkach miałam diafragmę dopochwową może ona Ci pomoże uporać się z lękami przed niechcianą ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×