Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jestem fetyszystą

Akceptacja faceta z fetyszem kobiecego owłosienia

Polecane posty

Akceptowalny dla was byłby facet, który uwielbia kobiece owłosienie? Taki, który chciałby oglądać was z pełnym owłosieniem łonowym, zimą bez podgolonych okolic bikini i wąskich, wyciętych z przodu, koronkowych majtkach. Taki, który marzyłby zimą o owłosieniu pod pachami, takim na oko 1 centymetr. Nie obrzydzałoby was, że partner jest fetyszystą i go to strasznie podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jestem fetyszystą napisał:

Akceptowalny dla was byłby facet, który uwielbia kobiece owłosienie? Taki, który chciałby oglądać was z pełnym owłosieniem łonowym, zimą bez podgolonych okolic bikini i wąskich, wyciętych z przodu, koronkowych majtkach. Taki, który marzyłby zimą o owłosieniu pod pachami, takim na oko 1 centymetr. Nie obrzydzałoby was, że partner jest fetyszystą i go to strasznie podnieca?

Centymetr to są jeszcze kłaki płożące. Gorzej jeśli ktoś wymaga od ukochanej pęków kopru pod pachami. Albo giry wlochatej jak u sarny. Tego nie zaakceptuje otoczenie! Lincz spoleczny będzie.

Co do loniakow, to wg mnie lepiej wyglądają zarośnięte łona i chooye. Byle warkoczy nie trzeba było zaplatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A taki pełny zarost w strefie intymnej akceptujesz? Oczywiście podcięty, ale bez golenia po bokach. A ten centymetr pod pachami to tylko zimą, jak nikt inny nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jestem fetyszystą napisał:

A taki pełny zarost w strefie intymnej akceptujesz? Oczywiście podcięty, ale bez golenia po bokach. A ten centymetr pod pachami to tylko zimą, jak nikt inny nie widzi.

Akceptuję. Dziwię się, że nie wystąpiłes z tym tematem na ero😏 Użytkownicy co prawda pławią się we wlasnym sosie, ale akurat o owłosieniu intymnym dyskusja mogłaby się rozkręcić. 

Cóż. Może i tu ktoś jeszcze się wypowie? Jacyś przeciwnicy? Brzydzący się sierścią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Jestem fetyszystą napisał:

Akceptowalny dla was byłby facet, który uwielbia kobiece owłosienie? Taki, który chciałby oglądać was z pełnym owłosieniem łonowym, zimą bez podgolonych okolic bikini i wąskich, wyciętych z przodu, koronkowych majtkach. Taki, który marzyłby zimą o owłosieniu pod pachami, takim na oko 1 centymetr. Nie obrzydzałoby was, że partner jest fetyszystą i go to strasznie podnieca?

Wąsy u kobiety też cię podniecają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31
21 minut temu, Onkosfera napisał:

Co do loniakow, to wg mnie lepiej wyglądają zarośnięte łona i chooye. Byle warkoczy nie trzeba było zaplatać.

też tak uważam, kobieta powinna wyglądać jak kobieta a nie jak dziecko przedszkolne.Jedyne co akceptować należy to depilacja bikini i nóg latem zwłaszcza na plażę aby wyglądać w kostiumie jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Onkosfera napisał:

Akceptuję. Dziwię się, że nie wystąpiłes z tym tematem na ero😏 Użytkownicy co prawda pławią się we wlasnym sosie, ale akurat o owłosieniu intymnym dyskusja mogłaby się rozkręcić. 

Cóż. Może i tu ktoś jeszcze się wypowie? Jacyś przeciwnicy? Brzydzący się sierścią?

Wydajesz się interesującą kobietą, a nie plastikiem. Na ero już nie ma dyskusji. Jakbym poznał taką jak Ty, to bym namówił ją zimą na pełny zarost i lekkie futerko pod pachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jestem fetyszystą napisał:

Wydajesz się interesującą kobietą, a nie plastikiem. Na ero już nie ma dyskusji. Jakbym poznał taką jak Ty, to bym namówił ją zimą na pełny zarost i lekkie futerko pod pachami.

Zapewniam Cię, że nie jestem jedyną osobą, która akceptuje owłosienie. Na ero cyklicznie odbywa dyskusja na ten temat (wątki ciągle są kasowane) i zdania uczonych zazwyczaj są podzielone, od miłośników łysiny, po zwolenników gąszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Jestem fetyszystą napisał:

Akceptowalny dla was byłby facet, który uwielbia kobiece owłosienie? 

Umiałabym zaakceptować takiego faceta, gorzej byłoby z tym owłosieniem 😜 chyba bym musiała oskalpowac persa i jakiś tupecik na potrzeby chwili stosować 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fetyszystą kobiecego owłosienia, może być wszystko zgolone na zero (nawet głowa też, byle nie brwi 😛 ), natomiast też uważam, że zarośnięte gen'italia mają ciut więcej uroku 😉

PS: chociaż jak jakiś czas temu widziałem zdjęcia w bikini pani, która w ogóle nie goli nic (nóg i pach też), to też bym z łóżka nie wygonił 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fetyszystą kobiecego owłosienia, może być wszystko zgolone na zero (nawet głowa też, byle nie brwi 😛 ), natomiast też uważam, że zarośnięte genitalia mają ciut więcej uroku 😉

PS: chociaż jak jakiś czas temu widziałem zdjęcia w bikini pani, która w ogóle nie goli nic (nóg i pach też), to też bym z łóżka nie wygonił 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jestem fetyszystą napisał:

A pod pachami zimą czasem zarastasz Onkosfero?

Weź przestań. Mówię, że na ERO z takimi tematami, może se kogoś wyhaczysz, jak odpowiednio subtelnie zastawisz sidla (czyli nie tak jak teraz, bez urazy). A ja raczej nie zarastam, bo chodzę na siłkę a tam są  inne standardy schludnego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Maryla31 napisał:

kobieta powinna wyglądać jak kobieta a nie jak dziecko przedszkolne

Mówisz jak facet😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31
Przed chwilą, Electra napisał:

Mówisz jak facet😎

czy to seksistowski zarzut czy komplement sama nie wiem. mój m zakazał mi depilacji na zero, nawet latem na plażę i mnie to pasuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maryla31 napisał:

czy to seksistowski zarzut czy komplement sama nie wiem. mój m zakazał mi depilacji na zero, nawet latem na plażę i mnie to pasuje 

A jakby jakieś włosy wyszły poza kostium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBobi napisał:

taka łysa kura to brzydko wyglada

😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Jestem fetyszystą napisał:

Onkosfera, sporo czasu spędzasz na forum. Ty chyba jesteś mężatką i matką? Skąd masz tyle czasu?

Zayebiscie niestosowne pytanie ale odpowiem. Jest sierpień. Przedszkola i żłobki są zamkniete. Kibluje z dziećmi w domu. Poza tym przeniosłam tu część życia towarzyskiego. Tu zawsze ktoś siedzi, nawet najmarniejszy troll, z którym mozna pogadać. Trzecia rzecz. Nie wiesz o tym, bo i skąd. To było moje postanowienie noworoczne. Prze.pie.rd.olić 2020 na kafeterii.

 

1 godzinę temu, Jestem fetyszystą napisał:

Oczywiście temat na erotycznym został skasowany.

Temat skasowany, bo tam jest jakiś chory na umysle mod, który pozostaje w konflikcie z userami. Tam trzeba wszystko szybko😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiedziałem, że u Ciebie wszystko jest zamknięte. Moje pytanie nie miało być złośliwe, po prostu widzę że masz dużo czasu. W ogóle uważam Cię za porządną i dobrą kobietę, a nie jakąś nieczułą blacharę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jestem fetyszystą napisał:

A to nie wiedziałem, że u Ciebie wszystko jest zamknięte. Moje pytanie nie miało być złośliwe, po prostu widzę że masz dużo czasu. W ogóle uważam Cię za porządną i dobrą kobietę, a nie jakąś nieczułą blacharę.

Spoko. Cytuj, jak komuś odpowiadasz, bo ludzie nie będą wiedzieli, że coś odpisałeś. Ja weszłam przypadkiem i zobaczylam że coś jest skierowane do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

To było moje postanowienie noworoczne. Prze.pie.rd.olić 2020 na kafeterii.

🏆😁

3 godziny temu, Jestem fetyszystą napisał:

A nie czułabyś się zaniedbana?

Wiele kobiet zimą odpuszcza depilację. Gdyby trafiły na takiego faceta jak autor padłyby z zachwytu. Czułabym się zaniedbana bez pewnych zabiegów i nawet kiedy w zasadzie mogłabym sobie z lenistwa odpuścić nie robię tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Onkosfera napisał:

Spoko. Cytuj, jak komuś odpowiadasz, bo ludzie nie będą wiedzieli, że coś odpisałeś. Ja weszłam przypadkiem i zobaczylam że coś jest skierowane do mnie.

Dziękuję za wyjaśnienie mi panujących tu zasad 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Electra napisał:

🏆😁

Wiele kobiet zimą odpuszcza depilację. Gdyby trafiły na takiego faceta jak autor padłyby z zachwytu. Czułabym się zaniedbana bez pewnych zabiegów i nawet kiedy w zasadzie mogłabym sobie z lenistwa odpuścić nie robię tego. 

Myślę, że takich odpuszczających zimą pod pachami wiele jednak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×