Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Koti323

Karmienie piersią

Polecane posty

26 minut temu, .Gość napisał:

Za to butelka kazda jaka wizialam ma dziurke w smoczku i przez dziurke nie leci?

Jeśli smoczek jest dobrze wykonany, to nie leci, co najwyżej ze 2 kropelki od razu po przechyleniu, a potem wytwarza się "ciśnienie" i nie poleci, miałam problem nawet palcami coś wycisnąć. Właśnie na tym polega sztuczka w tych, które imitują pierś matki, że one dziecko zmuszają do ssania. A na takiej butli mi zależało, skoro sama karmić nie mogłam.

Z kubkami niekapkami, to może masz rację, że popatrzyłam na działanie jakiegoś kiepskiego. Jednak nadal uważam, że przed zainwestowaniem w coś takiego warto spróbować ze zwykłym kubkiem. Jak się nie uda to trudno, a jak się uda, masz po prostu łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość_2 napisał:

Jeśli smoczek jest dobrze wykonany, to nie leci, co najwyżej ze 2 kropelki od razu po przechyleniu, a potem wytwarza się "ciśnienie" i nie poleci, miałam problem nawet palcami coś wycisnąć. Właśnie na tym polega sztuczka w tych, które imitują pierś matki, że one dziecko zmuszają do ssania. A na takiej butli mi zależało, skoro sama karmić nie mogłam.

Z kubkami niekapkami, to może masz rację, że popatrzyłam na działanie jakiegoś kiepskiego. Jednak nadal uważam, że przed zainwestowaniem w coś takiego warto spróbować ze zwykłym kubkiem. Jak się nie uda to trudno, a jak się uda, masz po prostu łatwiej.

pomijajac juz kwestie co lepsze - butla czy kubek. to autorka postu pisze ze je dzieciak nie che butli. stad moja sugestia z kubkiem,zeby zalapal cokolwiek do picia,a  kasze (zageszczone mm) dawac lyzeczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .Gość napisał:

pomijajac juz kwestie co lepsze - butla czy kubek. to autorka postu pisze ze je dzieciak nie che butli. stad moja sugestia z kubkiem,zeby zalapal cokolwiek do picia,a  kasze (zageszczone mm) dawac lyzeczka. 

I z tym się mogę zgodzić 😉

A rozrzedzona kaszka przez butlę to porażka, lepiej od razu łyżeczką

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja karmiłam modyfikowanym z wyboru od początku, bo psychicznie nie byłam w stanie. Karmiłam tylko dwa razy. To nie dla mnie. Córka obecnie 7 lat, nie choruje, rozwój bardzo prawidłowy. Obecnie jestem w ciąży. Karmić nie zamierzam. Przystawię dwa trzy razy i koniec.

 

Nie zmuszajcie się do karmienia, bo to nie ma sensu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Dziecku potrzebna jest zadowolona i kochająca mama, a nie wyciskane na siłę mleko. Wiele dzieci karmionych piersią ma problemy zdrowrotne i karmione mm są zdrowe. Stop laktoterroryzmowi! 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×