Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
volia

Czy on jest normalny? Zakochał się?

Polecane posty

Nie rozumiem tego. Spotkałam się z nim raz, a on dalej do mnie pisze, komplementuje, chce się znów spotkać. Po tym co pisze, to albo się bardzo zakochał, albo pisze tak do każdej. Czy można za kimś tęsknić po jednym spotkaniu? Problem w tym, że nie wiem czy on mi się podoba. To miłe co pisze, czasem mam motylki, ale nie czuję tego czegoś. Myślałam, że faceci są ostrożni w komplementowaniu itd, z obawy, że kobieta sobie coś ubzdura. A tu zaskoczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co czujesz i coś i nic? Mi jak się ktos podoba to też dużo piszę. Ale nie komplementuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Onaj napisał:

Trafiłaś  na wybranego niekoniecznie jest  szczery nie  zna Cię a zachowanie  jak po miesiącach  znajomości pewnie z kilkoma  pisze

Rozmawialiśmy raptem 2 razy na żywo, a on pisze słońce, że tęskni, pisze pierwszy cały czas, piękna itp... Coś mi to też jest podejrzane, że to trochę za szybko. A jakaś szałowa to ja też nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mariusz4 napisał:

To co czujesz i coś i nic? Mi jak się ktos podoba to też dużo piszę. Ale nie komplementuję.

Nie wiem co czuję. Trochę mi się to podoba, ale chyba bardziej jako coś niezobowiazującego. A po tym co on pisze, to się boję, że go zranię. Chyba bym się ucieszyła, gdyby się okazało, że jednak pisze tak do wielu dziewczyn i nie traktuje tego na poważnie. Ale po co wtedy zapraszać na kawę i tracić pieniądze!?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, volia napisał:

Rozmawialiśmy raptem 2 razy na żywo, a on pisze słońce, że tęskni, pisze pierwszy cały czas, piękna itp... Coś mi to też jest podejrzane, że to trochę za szybko. A jakaś szałowa to ja też nie jestem

Dobrze Ci się wydaje. Słońce-musiałoby upłynąć z pół roku rok, żebym cos takiego napisał. Tęsknić to można po miesiącu a piękna to już oczywiste kłamstwo, jak można to pisać niejeden raz. Raz można na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dać się temu ponieść? 

Czy trzymać go na dystans? 

Czy w ogóle nie angażować się, skoro nie czuję wielkich uczuć? 

Potrzebuję tylko bliskości fizycznej, nie chce się wiązać 😞 albo bliskości emocjonalnej.. Już sama nie wiem

Podobają mi się mężczyźni bardziej niedostępni. A ten nie do końca odpowiada mi fizycznie i humorystycznie i wszystkie karty od razu na stół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mariusz4 napisał:

Dobrze Ci się wydaje. Słońce-musiałoby upłynąć z pół roku rok, żebym cos takiego napisał. Tęsknić to można po miesiącu a piękna to już oczywiste kłamstwo, jak można to pisać niejeden raz. Raz można na jakiś czas.

Hmmm, a jest możliwosc, że się nie wiem.. zakochał od pierwszego wejrzenia, czy coś? Albo może nie jest jeszcze dojrzały i zachowuje się jak przy związkach z podstawówki? Boję się, że to jednak jakieś głębsze uczucie. Że być może pisze tak do wszystkich dziewczyn, ale ze jestem teraz jedyna, z którą pisze i że liczy na coś więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, lonelyman napisał:

Nakręcił się na Ciebie. Jeśli nie jest w Twoim typie to nie dawaj mu nadziei.

Może jakbym go bardziej poznała, to by był w moim typie. Dopiero co się ogarnęłam, zrozumiałam, że nie potrzebuje nikogo i już do tego podchodzę bardziej rozsądkowo. Myślałam, że mężczyzni przede wszystkim tak mają,że trzymają dystans. A skąd ja mam po jednej rozmowie wiedzieć, czy to ten? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, volia napisał:

Hmmm, a jest możliwosc, że się nie wiem.. zakochał od pierwszego wejrzenia, czy coś? Albo może nie jest jeszcze dojrzały i zachowuje się jak przy związkach z podstawówki? Boję się, że to jednak jakieś głębsze uczucie. Że być może pisze tak do wszystkich dziewczyn, ale ze jestem teraz jedyna, z którą pisze i że liczy na coś więcej. 

Czyli czary na Ciebie działają 🙂 Tego nikt nie wie, ale chyba za szybko i za miło, ale może tak trzeba i wie co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, TenX napisał:

Przez te głupie gierki, to się odechciewa jakiejkolwiek relacji... Tak się zastanawiam dokąd ten świat zmierza? 

Do boordelu,  haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, volia napisał:

Czy można za kimś tęsknić po jednym spotkaniu? 

Można. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TwojaMuuza napisał:

Dlaczego wszedzoe weszycie podstep? Jest mily to ty tez badz i tyle. 

Miłość od pierwszego wejrzenia wiadrami mogłabym z piwnicy wynosić. Gdybym brała ślub z każdym z otoczenia, który wyskoczył z hasłem, że będę jego żoną, to życia brakłoby mi na rozwody. Przerabiałam na spontanie nawet oświadczyny kogoś świeżo poznanego, po kilku rozmowach kładziono mi do stóp i Wrocław, i Zakopane.  To byli faceci z którymi nawet nie byłam. Zawsze trafiałam na bajkopisarzy😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TenX napisał:

Przez te głupie gierki, to się odechciewa jakiejkolwiek relacji... Tak się zastanawiam dokąd ten świat zmierza? 

Gierki? Moim faworytem jest facet, który przyjechał do mojego zakładu pracy w 2 tygodniową delegację. Nie wiem jakie raporty wysyłał do centrali, bo był jak mój cień. Prowadziliśmy urocze rozmowy w stylu "pokaż mi swoje miasto-spadaj". Zwykły bajer nie zaskoczył, czas naglił to trzeba było wyjechać z zakochaniem od pierwszego wejrzenia. Express love odjechało bez pożegnania. Biedactwo w delegacji nie zamoczyło, więc duma urażona och jo... Mam jakiś magnez na sprdolenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, volia napisał:

Rozmawialiśmy raptem 2 razy na żywo, a on pisze słońce, że tęskni, pisze pierwszy cały czas, piękna itp... Coś mi to też jest podejrzane, że to trochę za szybko. A jakaś szałowa to ja też nie jestem

O jedno mu chodzi. Ewidentnie. 

Mówi co chcesz usłyszeć 😕

Edytowano przez Laurittka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Laurittka napisał:

O jedno mu chodzi. Ewidentnie. 

Mówi co chcesz usłyszeć 😕

Myślę, że jest to krzywdząca opinia. Naprawdę niektórych z nas razi czasem grom z jasnego nieba, nie róbmy ze wszystkich podlaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile macie lat? Według mnie facet po prostu nie chciał bawić się w żadne gierki i od razu wyłożył karty na stół ( przy czym za dobrze nie wyszedł). No niestety jeżeli nic do niego nie czujesz to napisz mu to wprost, bo tak to może mieć nadzieję i żyć w niepewności. A pisze pierwszy bo pewnie mu zależy. Nie rozumiem tekstu że może mieć parę innych. Zainteresował się tobą chce z tobą kontakt utrzymać, także nie wrzucałbym go do ludzi którzy chcą tylko zaliczyć (chyba że robił jakieś aluzje w sprawie seksu). Z komplementami że jesteś Piękna to nie uznawałbym tego za kłamstwo. Pewnie dla niego jesteś piękna. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gościu85893 napisał:

A ile macie lat? Według mnie facet po prostu nie chciał bawić się w żadne gierki i od razu wyłożył karty na stół ( przy czym za dobrze nie wyszedł). No niestety jeżeli nic do niego nie czujesz to napisz mu to wprost, bo tak to może mieć nadzieję i żyć w niepewności. A pisze pierwszy bo pewnie mu zależy. Nie rozumiem tekstu że może mieć parę innych. Zainteresował się tobą chce z tobą kontakt utrzymać, także nie wrzucałbym go do ludzi którzy chcą tylko zaliczyć (chyba że robił jakieś aluzje w sprawie seksu). Z komplementami że jesteś Piękna to nie uznawałbym tego za kłamstwo. Pewnie dla niego jesteś piękna. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Mamy prawie 21 lat. Aluzje może jakieś drobne, ale nic takiego wprost i odbieram to żartobliwie. Jest to dla mnie niecodzienna sytuacja, zwykle musiałam się domyślać czegoś, a tu od razu wielce zainteresowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, oinks napisał:

ja tam sie boje takich serdecznych i "zabujanych", wydaja mi sie falszywi xdd nie kumam o co im chodzi i wgl : / czasu potrzeba czy cos......

Ja też potrzebuję czasu, bo zwyczajnie nie potrafię się zadeklarować na początku i nie chcę nikogo zranić. Czasem też fajnie jest myśleć sobie, co ta druga osoba czuje, by było to pewną tajemnicą. A tak to wszystko wiadome - nuda. Zobaczymy co z tego będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, volia napisał:

by było to pewną tajemnicą.

🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2020 o 23:12, volia napisał:

Czy można za kimś tęsknić po jednym spotkaniu?

Wątpliwe. Raczej pisze to co mu się wydaje, że Cię przyciągnie. Taki trochę może nawet nieświadomy a może świadomy manipulator chyba?

🤔

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2020 o 23:40, volia napisał:

Hmmm, a jest możliwosc, że się nie wiem.. zakochał od pierwszego wejrzenia, czy coś? Albo może nie jest jeszcze dojrzały i zachowuje się jak przy związkach z podstawówki? Boję się, że to jednak jakieś głębsze uczucie. Że być może pisze tak do wszystkich dziewczyn, ale ze jestem teraz jedyna, z którą pisze i że liczy na coś więcej. 

Mozliwość jest zawsze, co nie znaczy ze Ciebie to do czegoś zobowiązuje. Jeśli tego samego nie czujesz, bardziej go zranisz ciągnąc to dalej, niż kończąc teraz.

Oszukiwanie nigdy nie jest dobre, uwierz.

Edytowano przez Santee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2020 o 15:36, Santee napisał:

Mozliwość jest zawsze, co nie znaczy ze Ciebie to do czegoś zobowiązuje. Jeśli tego samego nie czujesz, bardziej go zranisz ciągnąc to dalej, niż kończąc teraz.

Oszukiwanie nigdy nie jest dobre, uwierz.

Zerwalam tą relacje, bo doszłam do podobnych wniosków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Dość szybko. Chłopak się zauroczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×