Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MalinowaMamba

Wyzwiska meza, plucie w twarz

Polecane posty

Hej✌️ jestesmy razem po ślubie ok 2,5 roku. Przypadkowa ciąża, szybki slub i wyjazd do Niemiec gdzie mieszkamy ok 2,5roku. Mąż zaczął wyzywac mnie od szmaty, ...a, downa, rok temu poszarpał mnie za włosy a wczoraj zlapal mocno za nadgarstek i mialam czerwony ślad. Parę miesięcy temu pluł mi w twarz i powtórzyło sie to dwa razy podczas kłótni. Gdy urodzilam dziecko w pierwszym miesiącu życia naszego synka zabrał mi dziecko z domu i krzyczał ze jestem najgorsza matka poniewaz nie potrafie karmić piersią i nie mogłam urodzić synka. Nie jestem do niczego potrzebna i poradzą sobie sami.. Kłócimy sie codziennie, wyzwiska ...o szmato to codzienność. Nie mam ochoty na seks ostatnio, zrozumialam ze nie kocham tego faceta. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak możemy Ci pomóc? Czy już wiesz co trzeba zrobić? Mam nadzieję, że jesteś świadoma, że lepiej przez najbliższe 40 lat nie będzie. Po 40 latach (jeśli przeżyjesz) może mu testosteron spadnie i będzie na tyle stary że przestanie Cię dręczyć. Ale przez te lata - nie poprawi się się to samo z siebie. Chyba że zaczniesz coś zmieniać, działać. Bierność = twoje (i dziecka) cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×