Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chitza

Vegeta i jego kakaowa księżniczka

Polecane posty

Słyszeliście rozmowę reżysera z jego kochanka? 😏 kompromitacja 🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, niesmaczne, nie wiem po co to ktos opublikowal 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WSI napisał:

Prawdopodobnie on sam to opublikował. Jutro premiera jego najnowszego filmu "Pętla", a jemu ostatnie box-office już nie wypadają tak dobrze, więc robi fejm wokół siebie. Co jak co, ale Krzemieniecki umie w marketingi przed premierami swych "arcydzieł" 😛

myślisz, że żona by się zgodziła na taką promocję? nie wydaje mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WSI napisał:

Prawdopodobnie on sam to opublikował. Jutro premiera jego najnowszego filmu "Pętla", a jemu ostatnie box-office już nie wypadają tak dobrze, więc robi fejm wokół siebie. Co jak co, ale Krzemieniecki umie w marketingi przed premierami swych "arcydzieł" 😛

Wlasnie tak sobie mysle, ze Vegeta nie jest nikim szanowanyym i w sumie raczej nikogo take cos w jego wykonaniu nie powinno dziwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmienił głos? na ig zaprasza na film z innym głosem. Laska ponoć usunęła się / schowała na fejsie i ig czyli to nie promocja, zagrywka a wpadka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej kokosowy na propsie 🤭🤭🤠🤠💩 nie tylko w kuchni 😈😈 w łóżku tez 

Edytowano przez Chitza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Iibed napisał:

tak myslalem ze to musi byc jakas prostytutka z instagrama bo durne to jak mało kto 😄 to musi byc jakis jednokomórkowiec zaranbiajaćy tyłkiem na życie. biedne dziewcze nie wie dlaczego ja gardło boli to nawet zabawne 😄 myslalem ze to jakis wymyslony show ale to tak zabawne i durne ze ta rozmowa musi byc prawdziwa 😄 no typowy instapustak to nie do podrobienia jest jakby ktos chcial wyrezyserowac to by przekoloryzował. 

 

 

dziwne, że jedynie na jednym portalu plotkowym o tym piszą, gdzie indziej cisza.  Kobieta z Goleniowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Iibed napisał:

tak myslalem ze to musi byc jakas prostytutka z instagrama bo durne to jak mało kto 😄 to musi byc jakis jednokomórkowiec zaranbiajaćy tyłkiem na życie. biedne dziewcze nie wie dlaczego ja gardło boli to nawet zabawne 😄 myslalem ze to jakis wymyslony show ale to tak zabawne i durne ze ta rozmowa musi byc prawdziwa 😄 no typowy instapustak to nie do podrobienia jest jakby ktos chcial wyrezyserowac to by przekoloryzował. 

 

 

stawiam na kubicką, głos wydaje mi się podobny 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam, że to będzie tekst z filmu, którego i tak nie mam zamiaru obejrzeć 🤪🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×