Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Naciales napisał:

Oj jeszcze nic strąconego okresu jeszcze nie masz wiec głowa do góry. Napewno sie uda. Moze my po prostu w jakiś sposób to blokujemy naszymi myślami. Jak czytam to ludzie naprawde sie długo starają. A u nas do dopiero początek. Moze idz sobie do lekarza. Niech cie zbada czy coś. Ja myślę ze sobie pójdę po @ do lekarza i powiem mu zeby dal mi skierowanie na te podstawowe badania. A wgl slyszłam też ze dobre jsst ten olej z wiesiołka słyszałaś? 

Też o tym słyszałam ale z tymi myślami tak jak mówisz to chyba nie chodzi o to że ja wgle o tym nie myślę jak się staram czerpie z tego przyjemność ale dopiero zaczynam o tym myśleć gdy się zbliża@. Wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Naciales napisał:

Oj jeszcze nic strąconego okresu jeszcze nie masz wiec głowa do góry. Napewno sie uda. Moze my po prostu w jakiś sposób to blokujemy naszymi myślami. Jak czytam to ludzie naprawde sie długo starają. A u nas do dopiero początek. Moze idz sobie do lekarza. Niech cie zbada czy coś. Ja myślę ze sobie pójdę po @ do lekarza i powiem mu zeby dal mi skierowanie na te podstawowe badania. A wgl slyszłam też ze dobre jsst ten olej z wiesiołka słyszałaś? 

Hm mam pytanie czy na 10 dni przed @ miałaś kiedykolwiek biały półprzezroczysty śluz ? 

Edytowano przez Śliweczka123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Śliweczka123 napisał:

Hm mam pytanie czy na 10 dni przed @ miałaś kiedykolwiek biały półprzezroczysty śluz ? 

No tak teraz tak mam. A w sumie mam niecały tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Naciales napisał:

No tak teraz tak mam. A w sumie mam niecały tyg. 

Ja mam od samej owulacji tak. Chodź zawsze miałam sucho lub miałam bardzo biały i ścisły. A teraz mam pół przezroczysty pół biały i mam go sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliweczka123 napisał:

Ja mam od samej owulacji tak. Chodź zawsze miałam sucho lub miałam bardzo biały i ścisły. A teraz mam pół przezroczysty pół biały i mam go sporo.

No właśnie jak sie cofnę wstecz to pamietam ze tez miałam sucho a potem robił mi sie taki kremowy. A w sumie po zakończeniu okres to mialam chwile sucho i zaczął wlasnie mi lecieć taki wodnisto  biały. Moze porostu znowu okres nam się przesunie. Tez mnje bardzo wysypało na twarzy oraz bola mnie strasznie sutki przy dotknięciu. Moza zmiana pogody i stres ma wpływ. No juz sama nie wiem. Ale myślę ze w ciąży raczej nie jestem. No chyba ze teraz miałam owu. Bo brzuch mnie juz przestal boleć. W niedzielę powinnam mieć okres a tez nie mam wzdętego jak zawsze wiec dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Naciales napisał:

No właśnie jak sie cofnę wstecz to pamietam ze tez miałam sucho a potem robił mi sie taki kremowy. A w sumie po zakończeniu okres to mialam chwile sucho i zaczął wlasnie mi lecieć taki wodnisto  biały. Moze porostu znowu okres nam się przesunie. Tez mnje bardzo wysypało na twarzy oraz bola mnie strasznie sutki przy dotknięciu. Moza zmiana pogody i stres ma wpływ. No juz sama nie wiem. Ale myślę ze w ciąży raczej nie jestem. No chyba ze teraz miałam owu. Bo brzuch mnie juz przestal boleć. W niedzielę powinnam mieć okres a tez nie mam wzdętego jak zawsze wiec dziwne. 

Ja mam bardzo wodnisty eh nwm co się dzieje oby się nie przesunął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Naciales napisał:

No właśnie jak sie cofnę wstecz to pamietam ze tez miałam sucho a potem robił mi sie taki kremowy. A w sumie po zakończeniu okres to mialam chwile sucho i zaczął wlasnie mi lecieć taki wodnisto  biały. Moze porostu znowu okres nam się przesunie. Tez mnje bardzo wysypało na twarzy oraz bola mnie strasznie sutki przy dotknięciu. Moza zmiana pogody i stres ma wpływ. No juz sama nie wiem. Ale myślę ze w ciąży raczej nie jestem. No chyba ze teraz miałam owu. Bo brzuch mnie juz przestal boleć. W niedzielę powinnam mieć okres a tez nie mam wzdętego jak zawsze wiec dziwne. 

A tak mnie sutki swędzą i bolą przy dotyku że już nwm ,😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaszłam w ciąże dzięki monitorowaniu dni płodnych, przez urządzenie Afrodyta Smart, polecam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Śliweczka123 napisał:

A tak mnie sutki swędzą i bolą przy dotyku że już nwm ,😂😂😂😂😂

Tez mam wrażliwe hahah ale dzis juz mam sluz taki kremowy. Więc chyba powli się zbliża @ . Niestety chyba teraz też się nie udało. 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Naciales napisał:

Tez mam wrażliwe hahah ale dzis juz mam sluz taki kremowy. Więc chyba powli się zbliża @ . Niestety chyba teraz też się nie udało. 😒

Jak narazie mam śluz wodnisty ale w kolorze białym. Hm chodź czuję że się nie udało. Kiedyś musi się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Naciales napisał:

Tez mam wrażliwe hahah ale dzis juz mam sluz taki kremowy. Więc chyba powli się zbliża @ . Niestety chyba teraz też się nie udało. 😒

Od 2 dni tak mnie muli pod wieczór że bym mogła zasnąć na stojąco. A nigdy tak nie miałam czuję takie osłabienie

Edytowano przez Śliweczka123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Od 2 dni tak mnie muli pod wieczór że bym mogła zasnąć na stojąco. A nigdy tak nie miałam czuję takie osłabienie

Uda uda się w końcu napewno. Oj no to nie dobrze. Może wzięło ci jakieś przemęczenie. A ja dziś szok przezylam bo mój do mnie ze mam ciągnący sie sluz nie taki przezroczysty tylko taki właśnie lekko biały. Ku..rwa a co chodzi 😮😮😮 w niedzielę @ powinia być ale cos czuje ze na bank nie dostanę w terminie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Naciales napisał:

Uda uda się w końcu napewno. Oj no to nie dobrze. Może wzięło ci jakieś przemęczenie. A ja dziś szok przezylam bo mój do mnie ze mam ciągnący sie sluz nie taki przezroczysty tylko taki właśnie lekko biały. Ku..rwa a co chodzi 😮😮😮 w niedzielę @ powinia być ale cos czuje ze na bank nie dostanę w terminie 

No właśnie mam taki sam śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

No właśnie mam taki sam śluz

Ja dzis juz mam taki kremowym wiec moze zbliża się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Naciales napisał:

Ja dzis juz mam taki kremowym wiec moze zbliża się

Mnie jak narazie podbrzusze boli aż poszłam sprawdzić czy szybciej nie dostałam ale jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliweczka123 napisał:

Mnie jak narazie podbrzusze boli aż poszłam sprawdzić czy szybciej nie dostałam ale jednak nie.

Mnie narazie nic nie boli az dziwne 😂😂😂😂. Oj to nie dobrze. Ale obyś nie dostała haha bk w tedy jest szansa ze ci się udało. U mnie tak sutki przestały boleć wiec chyba prawdopodobnie mialam opóźnioną owu a co za tym idzie ze pewnie okres sie opóźni o dobre parę dni. Wiec narazie nie panikuje ale kurcze marze zeby zobaczyć te dwie kreseczki na teście moze przyjdzie odpowiednia pora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Naciales napisał:

Mnie narazie nic nie boli az dziwne 😂😂😂😂. Oj to nie dobrze. Ale obyś nie dostała haha bk w tedy jest szansa ze ci się udało. U mnie tak sutki przestały boleć wiec chyba prawdopodobnie mialam opóźnioną owu a co za tym idzie ze pewnie okres sie opóźni o dobre parę dni. Wiec narazie nie panikuje ale kurcze marze zeby zobaczyć te dwie kreseczki na teście moze przyjdzie odpowiednia pora 

Eh a kto o tym nie marzy 😂 my to aż za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliweczka123 napisał:

Eh a kto o tym nie marzy 😂 my to aż za bardzo

Hahaha no żebyś wiedziałam 😂😂😂 tyle co mu juz objawów mielismy 🤣🤣🤣.  A tak właśnie o objawach to mam dziwne uczucie w piersiach jak by zaczynały mnie boleć albo sobie wmawiam 😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Naciales napisał:

Hahaha no żebyś wiedziałam 😂😂😂 tyle co mu juz objawów mielismy 🤣🤣🤣.  A tak właśnie o objawach to mam dziwne uczucie w piersiach jak by zaczynały mnie boleć albo sobie wmawiam 😂😂😂😂😂

Haha 😂😂😂😂 ja już nwm hahah kolejny objaw no nwm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

Haha 😂😂😂😂 ja już nwm hahah kolejny objaw no nwm

Hahah dzis sie czuje dobrze nic nie boli 😂😂😂😂 w niedzielę zobaczymy czy przybędzie 😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Naciales napisał:

Hahah dzis sie czuje dobrze nic nie boli 😂😂😂😂 w niedzielę zobaczymy czy przybędzie 😅😅😅

Ja też się czuje dobrze powiem ci dziś 😂😂😂😂 w środę powinnam dostać@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Śliweczka123 napisał:

Ja też się czuje dobrze powiem ci dziś 😂😂😂😂 w środę powinnam dostać@

No to czekamy co to będzie 😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Śliweczka123 napisał:

No czekamy ale i tak czuję że będzie

Ja tez. Dzis mnie brzuch zaczął bolec i mam wzdety. Wiec nie udało się jestem 100% pewna 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Śliweczka123 napisał:

Masakra😒😒😒

No dzis mnie juz tak brzuch boli ze myślę ze to jest kwestia godzin jak dostane po za tym strasznie chodze poirytowana wiec @ tuz tuz 😏😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Naciales napisał:

No dzis mnie juz tak brzuch boli ze myślę ze to jest kwestia godzin jak dostane po za tym strasznie chodze poirytowana wiec @ tuz tuz 😏😏

No mnie strasznie boli z dołu pleców kłuje mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny :) staram się o pierwsze dziecko już 2 lata. Jestem po zabiegu HSG 2x oraz po laparoskopii. W lut straciłam ciaze w 5 tygodniu. Czy mogę do Was dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Naciales napisał:

No dzis mnie juz tak brzuch boli ze myślę ze to jest kwestia godzin jak dostane po za tym strasznie chodze poirytowana wiec @ tuz tuz 😏😏

I jak z @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

I jak z @?

Narazie nie ma. Mam bol brzucha wiec pewnie się opóźni tak jak wzeszłym miesiącu. A ty jak tam się czujesz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×