Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Madzi

Czuje trzy płcie od zawsze

Polecane posty

Czasem czuje się bardziej chłopakiem a czasem bardziej dziewczyną a czasem żadna z płci. Mam ciało dziewczyny które mi się podoba i czuje się dobrze w nim ale w środku te płcie przepływają przeze mnie. Są płynne. Nigdy nie mam tak ze w 100% czuje się chłopakiem max tak 90% a 10% dziewczyna. Wiem ze głupio wyglada ta statystyka ale tylko tak umiem to zobrazować. Mówię w formie męskiej ,żeńskiej i nijakiej o sobie. Jak mam taki przeważający dzień to proszę znajomych żeby konkretnym zaimkiem się do mnie zwracali ale jak tak nie mam to mogą różnie mówić. Moi rodzice o tym nie wiedza. Ja mam tak od zawsze ja to po prostu wiem i tak się czuje. Wiec to nie moja „fanaberia” ani „moda”. Wiem że to niebinarność ale tam jest opisane że sa to dwie płcie. Niestety jest bardzo mało o tym wiadomości wiec może ktoś z was wie coś więcej na ten temat. Akceptuje siebie od niedawna i chce się w to wgłębić aby lepiej zrozumieć siebie. Mogłabym być tylko z mężczyzną. Dziękuje za mądre odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to normalne, każdy ma coś w sobie kobiece i coś męskiego.. czasem też seksualnie ktoś jest po prostu bi.. kręci to i to, a czasem tylko zostaje w strefie marzeń.. to też np ważne kto cię wychowywał? mama, tata, babcia.. wiesz np facet wychowywany przez mamę będzie zawsze jakiś taki "wrażliwszy" facet wychowywany przez ojca = zostanie mechanikiem i będzie pił tylko browar, ha ha a przez babcie - nie przystosowany życiowo.. tak bywa.. tak samo kobieta - jeśli w jej otoczeniu było dużo facetów i lubi ich towarzystwo jako kumple, lubi męskie zawody, to nie znaczy że jest facetem, po prosty ma taki charatker.. jest silna.. niektore baby idą do wojska, pakują na siłowni, i są silniejsze niż nie jeden facet, ale to nie chodzi że one są facetami, one po prostu takie są, w domu wracają piją gorącą herbatę otulone kocem i znowu są małymi dziewczynkami. tak samo facet jeśli ma męski zawód, spotyka się z kumplami, a od czasu do czasu ma ochote poleżeć i poczytać ksiażkę, albo słyszy od znajomych "to jest mało meskie" to nie prawda... oni się nie znają.. gorzej jeśli masz ochotę ubierać damskie ciuchy, przebierać się? pytanie czy to fetysz erotyczny czy chęć bycia kimś innym? na pocieszenie każdy szuka siebie całe zycie.. i nikt nie wie kim tak na prawde jest, ważne być sobą i już! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×