Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wodniczek 13

trójkącik

Polecane posty

witam tylu facetów rozpisuje się na temat trójkąta że chcieliby że namawiają partnerkę czy żonę a tak naprawdę to jak przychodzi co do czego to pierwsi się wahają i wycofują. Wiem z doświadczenia kilka razy mi się tak zdażyło że z imprezy nic nie wyszło oprócz Kaca.pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Omen

To sama poszukaj takiego co nie gada dużo tylko działa a nie z pretensjami do innych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Omen
37 minut temu, Wodniczek 13 napisał:

Po pierwsze to sam .a nie sama czytaj ze zrozumieniem 

Nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Wodniczek 13 napisał:

witam tylu facetów rozpisuje się na temat trójkąta że chcieliby że namawiają partnerkę czy żonę a tak naprawdę to jak przychodzi co do czego to pierwsi się wahają i wycofują. Wiem z doświadczenia kilka razy mi się tak zdażyło że z imprezy nic nie wyszło oprócz Kaca.pozdrawiam 

A skąd masz takie doświadczenia? Bo jak z tego forum, to przecież jasne że tu jest sporo bajkopisarzy.

Natomiast w życiu jak sie jakaś para zdecyduje na takie zabawy, to jest tego raczej pewna.

Gorzej znaleźć kobietę która chciałaby pójść na takie układy.

Moja jedna z pierwszych kobiet lubiła takie eksperymenty. Niestety chyba byliśmy za młodzi na takie rzeczy, oboje mieliśmy po 21 lat i seks z jeszcze jednym facetem rozwalił nasz związek. Później wiele lat szukałem takiej jak tamta i każda jak usłyszała co mnie kręci, to uciekała. Od roku w końcu jestem w związku z taką co tez to lubi, ale ile sie musialem naszukać i nasłuchać jakim jestem obleśnym zbokiem to szkoga gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doskonale cie rozumiem co prawda mnie się związek nie rozpadł ale przestałem jej tłumaczyć namawiać i prosić a i tak jestem dla niej zbokiem i dewiantem. Poprostu strzelam w bok jako partner w różnych konfiguracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wodniczek 13 napisał:

doskonale cie rozumiem co prawda mnie się związek nie rozpadł ale przestałem jej tłumaczyć namawiać i prosić a i tak jestem dla niej zbokiem i dewiantem. Poprostu strzelam w bok jako partner w różnych konfiguracjach.

Też przez wiele lat albo byłem dodatkiem do pary albo strzelałem na boku jako też dodatek pary, bo dziewczyny z którymi aktualnie byłem to uznawały że żartuję i pajacuje mówiąc że fajnie byłoby sie jeszcze z jednym facetem bzyknąć, a jak orientowały sie ze mowie serio to uciekały. 

Dobrze że trafiłem teraz tą. Nie jest ideałem, bo ma dwójke dzieciaków, w dodatku każde z innym kolesiem, a mi sie nie widzi chować cudze, ale ona wygląda bardzo apetycznie i w łóżku lubi to co ja, więc staram się nie wybrzydzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Robson89 napisał:

Też przez wiele lat albo byłem dodatkiem do pary albo strzelałem na boku jako też dodatek pary, bo dziewczyny z którymi aktualnie byłem to uznawały że żartuję i pajacuje mówiąc że fajnie byłoby sie jeszcze z jednym facetem bzyknąć, a jak orientowały sie ze mowie serio to uciekały. 

Dobrze że trafiłem teraz tą. Nie jest ideałem, bo ma dwójke dzieciaków, w dodatku każde z innym kolesiem, a mi sie nie widzi chować cudze, ale ona wygląda bardzo apetycznie i w łóżku lubi to co ja, więc staram się nie wybrzydzać.

ważne że coś wam z tego wychodzi.a w jakim wieku jesteście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wodniczek 13 napisał:

ważne że coś wam z tego wychodzi.a w jakim wieku jesteście 

Wychodzi, ale myślałem że bedzie jak zawsze. Na szczęście sie miło rozczarowałem. Ona to znajoma mojego młodszego brata z klasy, wiec w sumie ją znałem już jak byla jeszcze w 1kl podstawówki. Rok temu pomogłem jej przy remoncie w domu, potem mnie na obiad zaprosiła, od razu po tym obiedzie wylądowaliśmy w łóżku, nie było fajerwerków, drętwa strasznie była, wiec myślałem że to będzie kolejna zaliczona dziura i nara, ale chciała jeszcze i jeszcze i na którymś kolejnym spotkaniu, gdzie bylo troche alkoholu i chemii całkiem odpłynęła, zaproponowała seks w tyłek i mi zrobiła analną minete. Wtedy czułem że moze sie uda urobić. Zacząłem podsuwać filmiki z grupowym seksem itp. Aż wybraliśmy sie na zwiedzanie stolicy i wieczorem do sex-klubu. Też był alkohol i troche chemii i tez odpłynęła. Po wszystkim udawała moralniaka, ale kiedy ją chwaliłem że właśnie taką ją chce i porządam, to jużdalej mamy z górki.

Ja jestem rocznik jak w nicku, czyli 1989 a moja Kina jest 1994.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×