Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AmidaButsu

A co jeśli by szalony Bóg zstapil na ziemię?

Polecane posty

Byście mu uwierzyli? Bogowie którzy karmy cykle  nie zaliczają w cierpieniu tylko stanie Wyższej radości od jakiejkolwiek idtoty.są dla nich czymś innym niż niższe istoty w kole narodzin i śmierci.

Ale przypuśćmy że otworzył bym portal przy pomocy Kobiety pełnej zrealizowanego ducha Abraxsasa wnikającego w swoją Naturę Buddy Amidy Butsu. Hihi 😜 czy tam Brahme Dewy. Absolut ma wiele imion które w duchu czasów się przejawia. I co myślicie?

xD ... Może Set też się pojawi i będzie dwóch

Szalony Bóg, i niższa duchowa podstawa Shivy, Lucyfer. A ja bym był im służył radą. W końcu to mnie Pan Władca na chwilę wybudził. No nie istotne.

Takie mam marzenia xD 😹😈 ale by była zabawa xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anioł śmierci już się narodził. Byłem świadkiem. To Panienka 😈👹 

Wiara prowadzi do zbawienia..

Buddyzm to nazywa mała droga. Oparta jak w Amidyzmie zaufaniu w coś więcej. I to działa.

Gdy coś działa. Jest wszystko warte. Ale można to samo osiągnąć w inny sposób poprzez mądrość i niesłychane zdolności... Ja niestety takowych nie miałem👹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem za to jedna zła cechę, wrodzoną upartość, ta mi pozwoliła na zdobycie wiedzy poprzez wiarę 😇 a ta pomaga wzmocnić swoje jestem na jednym, który nie pochodzi z żadnego symilarnych wszechświatów.. to co jest więcej to nienarodzony.

Tożsamy z Nami. Przyjmijmy że jesteśmy sobą i możemy tak powiedzieć a jak wiemy samsara.👹🐧 Samsara Wielka.

Nie można z nią wygrać w inny sposób. Jak rozpoznanie prawa Ducha. Orby to wiedza a my niestety niewiele .😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, AmidaButsu napisał:

Byście mu uwierzyli? Bogowie którzy karmy cykle  nie zaliczają w cierpieniu tylko stanie Wyższej radości od jakiejkolwiek idtoty.są dla nich czymś innym niż niższe istoty w kole narodzin i śmierci.

Ale przypuśćmy że otworzył bym portal przy pomocy Kobiety pełnej zrealizowanego ducha Abraxsasa wnikającego w swoją Naturę Buddy Amidy Butsu. Hihi 😜 czy tam Brahme Dewy. Absolut ma wiele imion które w duchu czasów się przejawia. I co myślicie?

xD ... Może Set też się pojawi i będzie dwóch

Szalony Bóg, i niższa duchowa podstawa Shivy, Lucyfer. A ja bym był im służył radą. W końcu to mnie Pan Władca na chwilę wybudził. No nie istotne.

Takie mam marzenia xD 😹😈 ale by była zabawa xd 

bóg nie zstąpi na ziemię, ponieważ nie istnieje w osobowej formie. zgodnie z kanonem kościoła katolickiego, posługuje się archaniołami,  przyjmuje formę ducha świętego, jeshuą, objawieniami itp., przejawia się w formie cudów.

starotestamentowy przypomina człowieka lub nim jest, nowotestamentowego w ogóle nie ma.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, AmidaButsu napisał:

Byście mu uwierzyli?

To byłoby koniec wierzeń. Koniec wiary wszelkiej bo w końcu byłoby wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nemetiisto napisał:

To byłoby koniec wierzeń. Koniec wiary wszelkiej bo w końcu byłoby wiadomo.

Ale to ten Bóg Samsary byłby.. a nie prawdziwy 😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×