Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
親切な人

Czy można spotkać w wieku 30 - paru lat kandydatkę  na żonę

Polecane posty

jw.

Oczywiście każdy ma inne wymagania, ale po trzydziestce to zwykle towar przebrany, zużyty lub z poważnymi wadami  

Niestety 20 - to parolatki są na tyle głupie i prawie zawsze wybierają bad boyów, bawi Damków gruby portfel muskuły fury i komóry.

Później, chciałyby zostać przyjęte, z otwartymi rękoma. Gdy, zauważyły swój błąd (po raz n-ty) a koryto, niestety  wyschło.

Rozsądna, uczciwa, (mądra, ale nie zarozumiała) zadbana po trochę kobieca nieleniwa.

Szóstka w totka

Możliwe, że przez maskowanie się w określonym celu przez lata względem kobiet, wybór był mniejszy.

Ale patrząc na to z góry, po latach niestety  ! był to rozsądny wybór.

Dlaczego zostałyście odrzucone ? lub same zrezygnowałyście z małżeństwa  ??

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz fajną żonę, sam bądź fajny. Mówienie o kobietach jako przebranym towarze stawia cię na złej pozycji od samego początku, z takim nastawieniem odrzucisz od siebie kobiety, które chciałbyś przyciągnąć.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klaun, nie przyjmij tego jako atak na ciebie. To, że jesteś spokojnego usposobienia (nie imprezujesz), to jeszcze nie jest oznaka dojrzałości. Prawdopodobnie masz inne pragnienia niż większość rówieśniczek stąd pociąg do starszych, co jest ok. Natomiast nie daj się zwieść, że starszy oznacza dojrzały. To że facet, np. ten z wątku chce żony, nie oznacza, że dojrzał do poważnego związku. Czytając tego pana nie masz w głowie takich pytań, czemu on obwinia wszystkie kobiety wokół, że młode są głupie, że stare to te same młode, które poległy na swoich związkach z bad boyami itp.? Bo ja mam. Czy dojrzały mężczyzna obwinia cały świat?  Czy szukając partnerki łapie ją na lep, wszystkie kobiety są złe, ale ty, moja przyszła żono, będziesz inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KLAUN96 napisał:

Do autora : Niekoniecznie 20paro latki sa glupie itp

Ja mam 24lata a dojrzalosc psychiczna (nie wiem czy dobrze to ujęłam?) na 35lat... Nie imprezuje, nie mam zadnych Nałogow... Wole inne miejsca niz imprezy ; Las, Woda, Natura,park itp. I w Zyciu Nie zwiazałabym sie  z rowiesnikiem...(wiek partnera od 31 do 35lat) Powiedzmy ze Moze byc starszy ode Mnie o conajmniej te 8-10lat.

Nie wszystkie a większość 🙂 

cytat:

Poziom rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i społecznego człowieka właściwie pełniącego swoją rolę życiową oraz którego życie wewnętrzne opiera się na odczuwaniu bodźców wewnętrznych i zewnętrznych, jak również podejmowaniu decyzji o charakterze swoich zachowań . Osiągana jest około 20 roku życia i zawiera w sobie trzy aspekty: intelektualny, emocjonalny, moralny. Polega na logicznym myśleniu uwzględniającym przyczyny i skutki swoich zachowań, umiejętności oceny różnorodnych sytuacji i działań, przyjmowaniu określonych systemów wartości, kontrolowaniu swoich emocji, odpowiedzialności za swoje postępowanie i dokonywane wybory. Rozwój psychoseksualny młodych ludzi powinien zawierać elementy istotne dla rozwoju osobowości, tj. biologiczne, intelektualne, społeczne aspekty życia, w tym życia seksualnego. Duże znaczenie mają tu systemy wartości, przekonania, odpowiedzialność, kontrola nad samym sobą, jak również dorośli, którzy poprzez pełnienie określonych ról społecznych biorą udział w socjalizacji i kształtowaniu wzorców zachowań młodych ludzi.

 

MORALNOŚĆ to w dzisiejszych czasach wolna amerykanka !

Jeśli ktoś chce awansować, by lepiej zarabiać i zapewnić  byt swojej rodzinie, musi umieć walczyć o swoje kosztem innych.

cytat

wiek partnera od 31 do 35lat) Powiedzmy ze Moze byc starszy ode Mnie o conajmniej te 8-10lat.

To jakaś wyliczanka z kalkulatora 🙂

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Użyszkodnik napisał:

Osoba, ktora kobiety okresla mianem „towaru” raczej fajnej zony nie znajdzie. Ale towar masz szanse. Jesli Cie stac.

Przecież większość facetów tak oceniają kobiety i traktują je jak towar 🙂

Rodzinę dom traktują ogólnie jako towar.

Ja który tylko ich  wyłącznie cytuje jest określany tym złym i to jest właśnie zakłamywanie rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może większośc twoich znajomych. ty nikogo nie cytujesz, przedstawiłeś swoje podejście do kobiet bardzo dokładnie - na znalezienie żony nie licz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KLAUN96 napisał:

W kazdym wieku mozna znalesc zone ..(bynajmniej tak Mi sie wydaje)

A po co slub? Nie Lepiej na kocia łapę?

ZnaleZc...i jak zwykle bynajmniej mylone z przynajmniej. 

Zamiast bawic sie w zwiazki moze warto wrocic do szkoly...

😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, KLAUN96 napisał:

To Nie jest zadna wyliczanka z kalkulatora 🙂 poprostu tak Sadze 🙂 Roznica wieku: 8-10lat) NIE MNIEJ. Poza tym... Artykuły w necie nt temat (roznica wieku) tez swoje robi...

Skąd ja to znam 20 lat i tak sądzę, myślę  mam  rację i na wszystkim się znam  a życie wszystko weryfikuje.

Jeden pseudo kryzys virusowy i wszyscy stękają 🙂  a niby takie życie jest proste.

 

Wszyscy przyrzekają  i gó......  z tego 🙂  tylko dzieci z powodu rodziców którzy są niemyślącymi  głupimi ...ami - cierpią !

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Użyszkodnik napisał:

Osoba, ktora kobiety okresla mianem „towaru” raczej fajnej zony nie znajdzie. Ale towar masz szanse. Jesli Cie stac.

No właśnie szybciej znajdzie niż facet, który szanuje kobiety i nie uważa ich za towar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×