Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcel85

Jej przeszłość

Polecane posty

Dnia 1.10.2020 o 17:59, Marcel85 napisał:

Zakładam ten temat, bo mam problem. 

Poznałem dziewczynę i ona miała dosyć dużo, moim zdaniem, partnerów seksualnych. Było ich 7. Byli to mężczyźni, z którymi próbowała stworzyć dłuższą relację, niestety nie udało się. Relację trwały od miesiąca do kilku miesięcy. 

Nie od samego początku wiedziałem o wszystkim, zdążyłem się zakochać. 

Odbierałem ją jako porządną dziewczynę, której po prostu nie wyszło. Powiedziała mi jednak, że kilka razy zdarzyła się jej sytuacja, w której po imprezie poszła do obcego faceta. Dochodziło do zbliżeń ale nie do seksu. Dużo było takich szczerych rozmów na ten temat, choć na początku tej szczerości u niej zabrakło. 

Teraz nie wiem jak odbierać tą ilość partnerów. Martwi mnie to, że nie było takiej długiej, kilkuletniej relacji. 

Proszę o szczere wypowiedzi ale wolałbym uniknąć postów pisanych przez prawiczków. Nie jestem prawiczkiem. Jestem zwykłym facetem, który był wcześniej w długich związkach. Może jeśli są tu ludzie, borykający się z podobnym problemem, napiszcie coś. Albo mężczyźni (tylko proszę, normalni), napiszcie czy taka przeszłość byłaby dla Was do zaakceptowania. 

W moim odczuciu 7 partnerów to dużo. Rozumiem Twoje wahania. 

Edytowano przez nowekonto.1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to normalna ilość, nie ma w tym nic dziwnego, a w dodatku jest z Tobą szczera. Mógłbyś martwić się gdyby było ich 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, 7 chłopa... podziękowałbym. Możesz być ósmym, ale coś mam wrażenie, że panna się bawi i na ósmym się nie skończy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi powiedzieć w jaki sposób niby ilość partnerów nie świadczy o kobiecie czy jest przyzwoita? 😀😀😀 Bo takie słowa padły. 

Może nie świadczyć, jak kobieta była np. w 3 związkach kilka lat, a w międzyczasie jacyś faceci ją olali i się zmyli. Na pewno nie świadczą dobrze imprezowe sytuacje, o których napisałem. Po nich i po tym, że wszystkie relacje były krótkie, widać podejście do seksu, które o czymś świadczy. 

Świadczy o tym, że traktuje seks zupełnie inaczej niż ja. Każdy ma sobie prawo robić co chce, a ja mam prawo być z dobrą kobietą. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2020 o 12:24, Marcel85 napisał:

Może i tak. A świadczy o człowieku np. jaką ma pracę i jaki ma do niej stosunek? Myślę, że tak. I dlatego stosunek do seksu też pewnie ma jakieś znaczenie. 

Ale ona ma raczej dobry stosunek do seksu. Lubi i korzysta. Gorzej, gdyby miala stosunek negatywny, ze sie boi by nie zgrzeszyc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2020 o 19:56, Marcel85 napisał:

I właśnie dlatego l, że mam tyle lat, to chcę zmarnować resztę mojego życia na dobrą osobę ;). Stąd też moje wątpliwości, które opisałem. 

A ona ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Dnia 1.10.2020 o 19:18, Marcel85 napisał:

Waszym zdaniem ilość partnerów nie świadczy kompletnie o niczym? 

Świadczy. Kobieta nie potrafi wybrać a może jest bardzo kochliwa i nie jest zdolna, zatrzymać się przy jednym mężczyźnie. W takiej sytuacji trudno mówić o pechu ( po prostu nie chce mi się w to uwierzyć)🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Spotykanie się z 7 facetami rozumiem. Poznawanie się, nawiązywanie relacji, rozmowy. Natomiast 7 facetów w łóżku już nie rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×