Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ultra0violet

Ile czasu jestes singielka/ singlem?

Polecane posty

Bo ja 5 lat... czasami tesknie za tym, zeby pojsc  na randke, tym calym uczuciem zadowolenia z nowych randek... poszlabym nie powiem. Ale albo jestem zbyt wybredna, albo mam jakis wysublimkwany gust... mam 34 lata, ladna buzie, nie jestem chuda czy gruba- postury ashley graham I co najwazniejsze nie mam dzieci i tegoż oczekuje od mojego interesanta... a wszedzie sami dzieciaci,  zupelnie jakby to byla jakas plaga. Uwazam, ze mam prawo stawiac poprzeczke.. chyba kazdy chce jak najlepiej dla siebie? Nie interesuja mnie zonaci czy rozwodnicy.. na imprezy nie chodze, bo wszystko teraz pozamykane, man kilku przyjaciol ktorych sobie cenie, ale oni maja juz swoje rodziny.. wiec to nie to samo co kiedys- spontaniczne wyjscia na piwko... sama nie jestem desperatka, ktora chce miec dziecko bo nie czuje sie jako matka nr 1.... chyba juz zawsze bede samotna. Troche z wyboru, a troche nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, BoniBluBrutal napisał:

Zeby mieć ciastko i je zjesc to trzeba mieć przynajmniej 2 🤗

obawiam sie, ze juz mi sie nie chce polowac na te ciastka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, ultra0violet napisał:

Bo ja 5 lat... czasami tesknie za tym, zeby pojsc  na randke, tym calym uczuciem zadowolenia z nowych randek... poszlabym nie powiem. Ale albo jestem zbyt wybredna, albo mam jakis wysublimkwany gust... mam 34 lata, ladna buzie, nie jestem chuda czy gruba- postury ashley graham I co najwazniejsze nie mam dzieci i tegoż oczekuje od mojego interesanta... a wszedzie sami dzieciaci,  zupelnie jakby to byla jakas plaga. Uwazam, ze mam prawo stawiac poprzeczke.. chyba kazdy chce jak najlepiej dla siebie? Nie interesuja mnie zonaci czy rozwodnicy.. na imprezy nie chodze, bo wszystko teraz pozamykane, man kilku przyjaciol ktorych sobie cenie, ale oni maja juz swoje rodziny.. wiec to nie to samo co kiedys- spontaniczne wyjscia na piwko... sama nie jestem desperatka, ktora chce miec dziecko bo nie czuje sie jako matka nr 1.... chyba juz zawsze bede samotna. Troche z wyboru, a troche nie...

Mam to samo witaj w klubie tylko ja jestem przy kości.Teraz pisze do mnie ktoś kto jest w związku no niby śpią w osobnych pokojach i jest źle między nimi i ma dziecko.Chyba już nie mamy szans znaleźć  normalnego wolnego jesteśmy stare nie ma co się oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kardulaki napisał:

Mam to samo witaj w klubie tylko ja jestem przy kości.Teraz pisze do mnie ktoś kto jest w związku no niby śpią w osobnych pokojach i jest źle między nimi i ma dziecko.Chyba już nie mamy szans znaleźć  normalnego wolnego jesteśmy stare nie ma co się oszukiwać.

Nie idz na To, juz przerabialam cos takiego xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

Akurat Ashley Graham jest gruba i to bardzo. Ok. 30 kg nadwagi. 

A widzisz, zeby miala gdzies faldy i zeby jej sie wylewalo? Grubej kobiety nie widzialas. Ona jest bardzo kobieca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBrutal napisał:

Ona jest gruba. Od kiedy bycie gruba to synonim kobiecości? Bo ma wielkie cycki?

Gruba to jest wtedy gdy czlowiek wyglada jak paczek. Bardzo ci wspolczuje jesli nie widzisz roznicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBrutal napisał:

Ona jest gruba. Od kiedy bycie gruba to synonim kobiecości? Bo ma wielkie cycki?

Ok. Mi chodzi o taka z 2017 Roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ultra0violet napisał:

Nie idz na To, juz przerabialam cos takiego xD 

Nie idę napisałam mu,że nie angażuje się w nic dopóki nie zakończy związku i nie zamierzam być koleżanką ani psuć ani  naprawiać związków.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Rok to wystarczający czas, by odzyskać panowanie nad sobą.

Ale jak widac powyzej now wszyscy panuja tu nad swoimi emocjami:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BoniBluBrutal napisał:

Sorry ale nie przekonasz mnie. Dla mnie jest gruba i tyle. W dodatku jest wysoka wiec wychodzi wielka baba a to już za wiele dla mnie. 

Nie musze. Poprostu zmien forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBrutal napisał:

Właśnie to próbowałaś zrobić. No niewazne. Może z kermitem się dogadasz on tez sam 🤣

Ciekawe czy  w realu taki kozak z ciebie:-) sadzac po wypowiedziach to trollujesz wszedzie bo pewnie w zyciu masz kompleksy i brak ci odwagi dlatego robisz to tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, ultra0violet napisał:

Bo ja 5 lat... czasami tesknie za tym, zeby pojsc  na randke, tym calym uczuciem zadowolenia z nowych randek... poszlabym nie powiem. Ale albo jestem zbyt wybredna, albo mam jakis wysublimkwany gust... mam 34 lata, ladna buzie, nie jestem chuda czy gruba- postury ashley graham I co najwazniejsze nie mam dzieci i tegoż oczekuje od mojego interesanta... a wszedzie sami dzieciaci,  zupelnie jakby to byla jakas plaga. Uwazam, ze mam prawo stawiac poprzeczke.. chyba kazdy chce jak najlepiej dla siebie? Nie interesuja mnie zonaci czy rozwodnicy.. na imprezy nie chodze, bo wszystko teraz pozamykane, man kilku przyjaciol ktorych sobie cenie, ale oni maja juz swoje rodziny.. wiec to nie to samo co kiedys- spontaniczne wyjscia na piwko... sama nie jestem desperatka, ktora chce miec dziecko bo nie czuje sie jako matka nr 1.... chyba juz zawsze bede samotna. Troche z wyboru, a troche nie...

Wiesz jedno dziecko to nic wielkiego ale gromadka i każde z innym/ą to porażka.

Pamiętaj czasami lepiej być samemu niż być w związku tylko dlatego aby nie być samemu. 

Czy chciałabyś faceta który jest w długoletnim małżeństwie a Tobie mówi że to Ciebie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ultra0violet napisał:

Ale z was leszcze. Wyglad nie ma tu nic do rzeczy. 

no bez przesady. Ty tak z każdym byle by był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

Wiesz jedno dziecko to nic wielkiego ale gromadka i każde z innym/ą to porażka.

Pamiętaj czasami lepiej być samemu niż być w związku tylko dlatego aby nie być samemu. 

Czy chciałabyś faceta który jest w długoletnim małżeństwie a Tobie mówi że to Ciebie kocha?

No tez racja, jestem sama troche z wyboru bo jak juz pisalam, wiekszosc facetow z doswiasczeniami nie interesuje mnie poprostu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

no bez przesady. Ty tak z każdym byle by był?

No chodzilo o tych dwoch co pisali o otylosci modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ultra0violet napisał:

No tez racja, jestem sama troche z wyboru bo jak juz pisalam, wiekszosc facetow z doswiasczeniami nie interesuje mnie poprostu 

Podobnie jak u mnie. Była taka jedna która myślała że będę za nią biegał a gdy za bardzo zaczęła mieszać w moim życiu to później razem z mężem musiała uciekać. Widok bezcenny!! 😄

tylko zdrowe relacje a nie jakieś dziecinne gierki aby się dowartościować

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Antaress napisał:

Czyli tylko na takich trafiasz? Czy poprostu gadasz z tymi którzy akurat bardzo ci się podobają? A oni zawsze z bagażem?

Nie gadam tylko z tymi co sie nawina jesli o tym mowisz.  Ale tak bardzo czesto tak jedt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ultra0violet napisał:

No chodzilo o tych dwoch co pisali o otylosci modelki

Otyła modelka ro chyba X size 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Solero napisał:

Podobnie jak u mnie. Była taka jedna która myślała że będę za nią biegał a gdy za bardzo zaczęła mieszać w moim życiu to później razem z mężem musiała uciekać. Widok bezcenny!! 😄

tylko zdrowe relacje a nie jakieś dziecinne gierki aby się dowartościować

Jeszcze jakby tego było mało to jej mąż jest taki odważny że mi powietrze w przednik kole spuścił, bestia walczyła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

Jeszcze jakby tego było mało to jej mąż jest taki odważny że mi powietrze w przednik kole spuścił, bestia walczyła 😄

To takie walki o wybranke xD ktora jest juz zajeta na dodatek hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ultra0violet napisał:

To takie walki o wybranke xD ktora jest juz zajeta na dodatek hahaha

I w dodatku są o 5 lat starsi, a w głowie teletubisie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Użyszkodnik napisał:

Serio? Bo na tych fotach ktore mam wyglada na 54.

No serio. Ale zobacz ze nie o to tu chodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ultra0violet napisał:

Nie interesuja mnie zonaci czy rozwodnicy.. 

Wyjaśnij dlaczego z góry skreślasz rozwodników? Przecież rozwiedziony facet może być naprawdę spoko, tylko mu nie wyszło, wiele powodów jest możliwych i niekoniecznie z jego winy małżeństwo się rozpadło. I może nie mieć dzieci. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ultra0violet napisał:

Tosz ona nie jest otyla, ma nadwage . Rozm 40 jak ja.

Dla każdego otyłość znaczy co innego. Można być grubej kości a wtedy waga niekoniecznie będzie niska, tak samo wzrost jest ważny. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sandra1983 napisał:

Wyjaśnij dlaczego z góry skreślasz rozwodników? Przecież rozwiedziony facet może być naprawdę spoko, tylko mu nie wyszło, wiele powodów jest możliwych i niekoniecznie z jego winy małżeństwo się rozpadło. I może nie mieć dzieci. 

Bo sama nie jestem rozwodka. Ja rozumiem ze roznie bywa ale tacy przewaznie maja dzieci.. chociaz niebwiem co bym pomyslala spotykajac bezdzietnego rozwodnika.. moze nie tak do konca musi byc przekreslony.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ultra0violet napisał:

Bo sama nie jestem rozwodka. Ja rozumiem ze roznie bywa ale tacy przewaznie maja dzieci.. chociaz niebwiem co bym pomyslala spotykajac bezdzietnego rozwodnika.. moze nie tak do konca musi byc przekreslony.  

Zawsze to powiększy ci się grono potencjalnych kandydatów 😎

Znam kilku facetów którym nie wyszło w pierwszym małżeństwie, w tym bezdzietnych. I weszli w drugi związek i to są fajne pary, więc naprawdę może się udać.

Powodzenia! 👍

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×