Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nowekonto.1234

Po co żonaci piszą do obcych kobiet po nocach?

Polecane posty

Własnie napisał do mnie stary żonaty i dzieciaty facet, mędził głupkowato przez pół godziny aż mu przerwałam i kazałam spadać do żony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nowekonto.1234 napisał:

przez pół godziny

Nie znasz magicznych zwrotów, które oszczędzą Ci pół godziny życia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Maryla31 napisał:

Wg mnie piszą aby zagłuszyć poczucie niespełnienia w małżeństwie. Wielu tez szuka podniety i zaspokojenia się podczas jednoczesnej z klikaniem z obcą kobietą masturbacji. W tym ich klikaniu widać wyraźnie niezaspokojoną potrzebę śmiałego, bezwstydnego seksu, którego nie mają w domu.

Ale ja z nim nie rozmawiałam o seksie, a kiedy wyznał że jest żonaty, zaczełam go ostro spławiać. I to on sie do mnie odezwał pierwszy, a ja zaczęłam odpisywać z grzeczności. Chyba muszę być bardziej obcesowa 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zonaty szuka skokow jak mu sie zycie z zona nie uklada, większość zdaje sobie sprawe ze odejsc nie moze bo zabierze dzieci, trzeba kredyt splacac i z wygody oczywiscie. A swieza krew na boku czemu nie, zabaweczka az sie nie znudzi.

Do zonatych usilujacych nawiazac kontakt jedno magiczne slowo odp..ierdol sie , dziala cuda😂 z szacunku do siebie dziewczyny omijajcie zonatych szerokim lukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, nowekonto.1234 napisał:

Własnie napisał do mnie stary żonaty i dzieciaty facet, mędził głupkowato przez pół godziny aż mu przerwałam i kazałam spadać do żony. 

nie daje mu,  zaczepiają jesteś łatwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *Piotr* napisał:

nie daje mu,  zaczepiają jesteś łatwa?

No chyba z wątku wynika że jestem trudna, IMBECYLU

Naucz się pisać poprawnie i wiem że nie masz na imię Piotr. 

Edytowano przez nowekonto.1234
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, nowekonto.1234 napisał:

No chyba z wątku wynika że jestem trudna, IMBECYLU

coś musi być ich przyciągasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kasabianka1357 napisał:

Zonaty szuka skokow jak mu sie zycie z zona nie uklada, większość zdaje sobie sprawe ze odejsc nie moze bo zabierze dzieci, trzeba kredyt splacac i z wygody oczywiscie. A swieza krew na boku czemu nie, zabaweczka az sie nie znudzi.

Do zonatych usilujacych nawiazac kontakt jedno magiczne slowo odp..ierdol sie , dziala cuda😂 z szacunku do siebie dziewczyny omijajcie zonatych szerokim lukiem

Radzę czytać ze zrozumieniem. Rozmawiałam z nim póki mi tego nie powiedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Kasabianka1357 napisał:

Facet to dupe.k bedzie probowal wszedzie jak go przycisnie, wie ze 1 glupia na 10 kobiet sie znajdzie co uwierzy w jego brednie

Mówisz o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, nowekonto.1234 napisał:

Radzę czytać ze zrozumieniem. Rozmawiałam z nim póki mi tego nie powiedział. 

to dobrze powiedział, nie powiedział,  sobie użył, co użył to jego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, oinky napisał:

szuka taki okazji u kazdej, tez takiego znam smalil cholewy, wyznawal, ze dostal raz wpiiierdol od jednego meza a nadal probuje, niektorzy faceci to jacys serio chorzy psychicznie

Pamiętam, pisałas o tym.

Edytowano przez nowekonto.1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, nowekonto.1234 napisał:

 

Mówisz o sobie?

Mowie ogolnie to chyba oczywiste co kieruje zonatymi, nie odkrylam Ameryki, ale Ty skoro pytasz po co facet pisze w nocy haha to jeszcze malo wiesz o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kasabianka1357 napisał:

 

Mowie ogolnie to chyba oczywiste co kieruje zonatymi, nie odkrylam Ameryki, ale Ty skoro pytasz po co facet pisze w nocy haha to jeszcze malo wiesz o zyciu

No mało wiem niestety, inne są 1000 x bardziej doświadczone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nowekonto.1234 napisał:

No mało wiem niestety, inne są 1000 x bardziej doświadczone. 

Nie trzeba byc doswiadczonym zeby wiedziec co kieruje facetem zonatym szukajacym na boku, no zostanow sie ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

A gdzie do ciebie napisał? W miejscu gdzie jesteś znana z nazwiska czy na jakimś gownoportalu? Bo jeśli na tym drugim to nie rozumiem czy się chwalisz czy żalisz?

Na fb, a muszę się zaraz chwalic albo żalić? Deklaruję że nie chcę zonatych a tobie zawiść dpsko sciska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kasabianka1357 napisał:

Nie trzeba byc doswiadczonym zeby wiedziec co kieruje facetem zonatym szukajacym na boku, no zostanow sie ... 

Piszę ogólnie o twoim doświadczeniu, już na 1 rzut oka widać że jest dużo większe niż moje. 

Edytowano przez nowekonto.1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Właśnie po co? Z zonami niech popiszą;)

Szukają kochanek 🙂  kobiety były święte są gorsze od tych żonatych.  Zaszczyt mieć kochanka, był taki temat: wychodzenie z romansu, nie miała kochanka znaczy już jest po ptokach, nie atrakcyjna, nie nadaje.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

A kogo obchodzi czego ty chcesz na kafeterii? Teraz już wiem ze się chwalisz bo zarzucasz mi zawiść. Czyli to ze jakiś żonaty bezbek do ciebie napisał ci schlebia i traktujesz to jako nobilitację. Gdybys miała to w dupje to byś mu napisała Sprdalaj a nie przeżywała publicznie. 

A ty przeżywasz publicznie całe swoje zycie na kafe, piszesz całą dobę co 3 minuty bo masz nadzieję że jakiś facet wreszcie zwróci na ciebie uwagę a tu g. Sama sprdalaj. Zwłaszcza z moich wątków których nikt ci nie każe czytać.  

Edytowano przez nowekonto.1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *Piotr* napisał:

Szukają kochanek 🙂  kobiety były święte są gorsze od tych żonatych.  Zaszczyt mieć kochanka, był taki temat: wychodzenie z romansu, nie maiła kochanka znaczy już jest po ptokach.

Nic z tego nie rozumiem tak napisałeś.  Od rana chlejesz? Wez soe za siebie bo cie kopne w doope!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TwojaMuuza napisał:

Nic z tego nie rozumiem tak napisałeś.  Od rana chlejesz? Wez soe za siebie bo cie kopne w doope!!

Kochanka nie mają, znaczy są  nie atrakcyjne,  wzięcia brak tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Ty zaś czytasz wszystko co jakieś kafebezbeki o mnie piszą bo powtarzasz słowo w słowo ich pierdy. Gdybym pragnęła męskiej uwagi to bym siedziała na portalu randkowym. Weź skończ trolowac jelopie. 

Bardzo się mylisz, mam cię w d. a to co do mnie dociera uznaje za prawdę bo jesteś chyba najgorszym człowiekiem jakiego niechcący spotkałam w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

Kochanka nie mają, znaczy są  nie atrakcyjne,  wzięcia brak tak w skrócie.

Nie maja kochanka BO NIE CHCĄ, Alexie - Wieśniaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×