Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sandra1983

Książka o ludziach z Kafeterii :)

Polecane posty

5 minut temu, PrinceOfPersja napisał:

Dokładnie tak wyjełaś mi to z ust😉 

Mógłbym teraz coś czytać, a skupiam uwagę na tym co ktoś mi odpisze tutaj. Dlaczego? W świeżym tekście są emocje i jako że interesuje mnie hobbistycznie powiedzmy natura ludzka, to jestem u źródła i mogę na bieżąco komunikować się nawet z kimś z drugiego końca świata. Dobrodziejstwo techniki i zkewania się realu z rzeczywistością🙂 Dzisiaj niemal każdy gapi się w telefon, bo tam jest wszystko co potrzeba😊

Na marginesie świetny avek masz☺️

Też bardzo mnie interesuje ludzka natura, hobbystycznie i poniekąd zawodowo. Rzeczywiście taki gorący tekst bardziej emocjonuje. Emocji dostarcza też to, że wyobrażamy sobie te osoby, z którymi piszemy. Jak wyglądają, jakie są, jak na nasze słowa reagują. To potrafi kręcić człowieka.

A dziękuję za margines 😀

Edytowano przez Sandra1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

A co mnie to obchodzi. Kto cię o zdanie prosił. Po chooj mnie zaczepiasz? 

A po chooj mnie ciągle straszysz Petrovem? Puknij się w ten durny łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat za parę minut na bank pójdzie w kosmos. Za dużo syfu, hejtu. Ludzie nie potrafią chyba już normalnie ze sobą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematy plotkarskie kręcą tych najprymitywniejszych ludzi i tylko tacy czytają książki o podobnym charakterze. Pomaga im to podnieść własne mniemanie o sobie. Ambitny człowiek czyta książki które jakoś wzbogacaja jego intelekt i ogólnie człowieczeństwo, a nie babrze się w kalumniach wymyślanych dla pieniędzy.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

To ty mnie zacytowałaś i zarzuciłas zjadanie własnych dzieci. Powinnaś się zacząć leczyć schizofreniczko. 

Już zapomniałaś, jak mi napisałaś, że razem z kochankiem zjadłaś jedno z waszych dzieci? Sama sie lecz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sandra1983 napisał:

temat za parę minut na bank pójdzie w kosmos. Za dużo syfu, hejtu. Ludzie nie potrafią chyba już normalnie ze sobą rozmawiać.

Potrafią ale nie wszyscy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Potrafią ale nie wszyscy

Masz rację, szkoda że nie wszyscy. Świat byłby piękniejszy. Choć może bardziej nudny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Gdyby kobiety przestały dupy w pończochach publicznie wypinać to rzeczywiście by nuda zawiało. 

z wypinania d... zawsze mam przyjemność i to niemałą 😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby napisać więcej książek o kafeterii to może wzrosłoby czytelnictwo. Każdy user chętnie po takie sięgnie, żeby dowiedzieć się czy była jakaś wzmianka o nim 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Klaudia* napisał:

Gdyby napisać więcej książek o kafeterii to może wzrosłoby czytelnictwo. Każdy user chętnie po takie sięgnie, żeby dowiedzieć się czy była jakaś wzmianka o nim 😉

Oj raczej nie każdy. Ja do tego podchodzę luźno i z humorem, a inni na poważnie. Tak naprawdę temat wrzuciłam w formie żartu, ale żywe reakcje społeczeństwa dają do myślenia. Chyba uciekam, zaczynam pisać pierwszy rozdział 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bennie1 napisał:

Może być i miliard, co Ci do ch’ujow którymi Sandra obraca?

skończyły mi sie reakcje Benni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sandra1983 napisał:

Oj raczej nie każdy. Ja do tego podchodzę luźno i z humorem, a inni na poważnie. Tak naprawdę temat wrzuciłam w formie żartu, ale żywe reakcje społeczeństwa dają do myślenia. Chyba uciekam, zaczynam pisać pierwszy rozdział 😀

Niektórzy chyba nie wiedzą co to żarty i wszystko biorą do siebie 

Edytowano przez Elciaa29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sandra1983 napisał:

Oj raczej nie każdy. Ja do tego podchodzę luźno i z humorem, a inni na poważnie. Tak naprawdę temat wrzuciłam w formie żartu, ale żywe reakcje społeczeństwa dają do myślenia. Chyba uciekam, zaczynam pisać pierwszy rozdział 😀

Bardzo fajny temat. I spójrz jakie tłumy się tutaj zebrały, a to była tylko zapowiedź. A co dopiero będzie gdy napiszesz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Sandra1983 napisał:

temat za parę minut na bank pójdzie w kosmos. Za dużo syfu, hejtu. Ludzie nie potrafią chyba już normalnie ze sobą rozmawiać.

Szkoda byłoby, bo wnosisz dawki normalności i zauważ co sprawia, że społeczeństwo reaguje bijąc kolejne strony😉 Ile tu emocji zwłaszcza negatywnych i grunt żeby nie przygarnąć do siebie takich emocji bo to zarazliwe bywa jak ktoś podatny jest, lub nie wie jak nie stać się nosicielem tego. Niestety ludzie gdzieś muszą się tego pozbyć, a gdzie jak nie w necie za parawanem pozorne i złudnej anonimowości 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Klaudia* napisał:

Bardzo fajny temat. I spójrz jakie tłumy się tutaj zebrały, a to była tylko zapowiedź. A co dopiero będzie gdy napiszesz 😁

Pożyjemy, zobaczymy. Na pewno będzie wielki rodział o hejcie i mowie nienawiści. Można sie tu zainspirować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pokrzywna góry Opawskie napisał:

To twoje zdjęcie twarzy? 

Nie sąsiadki mojej 🤣 taki żart

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrinceOfPersja napisał:

Szkoda byłoby, bo wnosisz dawki normalności i zauważ co sprawia, że społeczeństwo reaguje bijąc kolejne strony😉 Ile tu emocji zwłaszcza negatywnych i grunt żeby nie przygarnąć do siebie takich emocji bo to zarazliwe bywa jak ktoś podatny jest, lub nie wie jak nie stać się nosicielem tego. Niestety ludzie gdzieś muszą się tego pozbyć, a gdzie jak nie w necie za parawanem pozorne i złudnej anonimowości 😉

Trochę nas normalnych jeszcze zostało. 

Masz rację, ludzie wyrzy.gują złość i frustrację. Mi to nie grozi. Jestem szczesliwą i spełnioną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zdrowie napisał:

Na jakiej podstawie jakiś hu.i ma o mnie pisać?

Uspokój się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sandra1983 napisał:

Pożyjemy, zobaczymy. Na pewno będzie wielki rodział o hejcie i mowie nienawiści. Można sie tu zainspirować

Tym akurat tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klaudia* napisał:

Tym akurat tak.

Ale planuję dużo pozytywów jednak zawrzeć. Znalazłam tu na forum kilku fajnych ludzi. I to też chcę pokazać. Że w tym syfie można znaleźć coś dobrego. Dobre emocje. Rozrywkę. Dobrą rozmowę. Przyjaciół. Fajny seks. Ktoś moze nawet miłość. 

Edytowano przez Sandra1983
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bennie1 napisał:

Nic się nie stało, mam nadzieje, ze się podobało. 😌

dzięki, doceniam 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że łapią się różne działy, bo na ero jest kilka fajnych osób które w książce mogłyby być 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o mnie napisz że w życiu osiągnełem 600 level w tibi i bordo na wykopie 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lili_96 napisał:

Mam nadzieje że łapią się różne działy, bo na ero jest kilka fajnych osób które w książce mogłyby być 😏

Mam już swoje pewne typy z ero.  😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sandra1983 napisał:

Trochę nas normalnych jeszcze zostało. 

Masz rację, ludzie wyrzy.gują złość i frustrację. Mi to nie grozi. Jestem szczesliwą i spełnioną kobietą.

Polemizowałbym czy łapie się w ramki normalnego skoro mnie nie zdiagnozowano jeszcze ☺️ Nie odpisałem Ci na poprzedni post bo wywala mnie na różowo. Uzupełniając tak w skrócie, natura ludzka jeszcze długo nie zostanie tak do końca zbadana i ciągle coś powstaje chociażby kolejne zaburzenia czy przystosowanie się znowu do kolejnych warunków drogą ewolucji. Człowiek jest taką bestią, że ma zakodowane aby przetrwać nawet w skrajnych warunkach poprzez właśnie elastyczność przystosowania się, a jego systemy obronne potrafią wprawić w zakłopotanie nawet specjalistów od tej natury. 

Fajnie, że masz z czego być szczęśliwa i w jakimś stopniu spełnioną, ale to przecież wszystko nie przyszło na pstrykniecie tak od zaraz😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lili_96 napisał:

Mam nadzieje że łapią się różne działy, bo na ero jest kilka fajnych osób które w książce mogłyby być 😏

Było na początku że będzie o uczuciowym i o ero na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sandra1983 napisał:

Ale planuję dużo pozytywów jednak zawrzeć. Znalazłam tu na forum kilku fajnych ludzi. I to też chcę pokazać. Że w tym syfie można znaleźć coś dobrego. Dobre emocje. Rozrywkę. Dobrą rozmowę. Przyjaciół. Fajny seks. Ktoś moze nawet miłość. 

Wiem o czym mówisz. Doświadczyłam tutaj różnych momentów, tych groszych również, ale najbardziej zapamiętałam ten, gdy szukałam wsparcia. Otrzymałam go od nawet od trollików. Gadaliśmy do rana i dzięki temu stanęłam na nogi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×