Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AmidaButsu

Jazda na rowerze w maseczce to już grozi niedotlenieniem jest szkodliwe powie to każdy normalny

Polecane posty

6 minut temu, Solero napisał:

No lepszy Tusk z bandą mylionerów i prezesów którzy biorą miesięczne opłaty za załatwienie posady. Abonament 😀

Słynny vincent "Pieniędzy nie ma i nie będzie" 😂

Ekipa żarząca nie jest lepsza., każda władza nie patrzy na ręce się deprawuje, w tv ważniejsze stołki rekonstrukcja rządu, pandemia szaleje, zamiast powołać sztab kryzysowy pandemią i długotrwałe działania, oni robią wszystko na kolanie na bieżąco. 

Wstajesz rano nawet nie wiesz co wymyślili.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie jakie bum będzie zakażonych, już teraz jeżdżą na cmentarze, przed świętem zmarłych   będą się upychać jak sardynki w komunikacji miejskiej, żadne ograniczenia nie zadziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, irukangi napisał:

To nie jest pesymizm to logiczne wytłumaczenie tego co się dzieje. 

Tak na marginesie lałem się z millicją, miałem nadzieję że ludzie gdy będą wolni i mając dostęp do wiedzy zaczną myśleć samodzielnie. Przykro mi myliłem się .

😮 szacunek

niestety my nie MAMY dostępu do wiedzy. ja jestem rocznik 89  i strasznie nas nakarmiono w szkole propagandą, że od od 89 mamy demokrację + wolny rynek + wolne niezależne i pluralistyczne media 🤣😂🤣😂 🤣 😂🤣😂 🤣💩

Edytowano przez brokentiger87
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się zakażą zrobią ograniczenia , Prezes zawsze może dla niego i sity niema ograniczeń, bedzie powtórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, irukangi napisał:

Przecież napisałem ".. tym co u władzy.." . Tusk i reszta tej bandy to sługusy moskali i faszystów a TVP im d..... lizała. Bolkowi i tym zbrodniarzom z PRLu też. 
Proszę jak chcesz rozmawiać to skup się i postaraj zrozumieć co inni napisali. 

Nie ma tematu, szkoda czasu 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, irukangi napisał:

Nie dziw się . 

Kogo nie wykończył Hitler to wykończył Stalin . Tych których nie udało się wykończyć Stalinowi wygoniono z kraju. W 80 roku twardogłowi chcieli się pozbyć Gierka jako "liberała" (  🙂  ) i dlatego zgodzili się na Solidarność myśląc że zdrajca Bolek ma nad tym kontrolę. Ponieważ wyszło z tego powstanie Narodowo-wyzwoleńcze to zbrodniarz Jaruzelski napadł na Polaków. A dalej to pewnie wiesz żaden tam Papież tylko Reagan osiągnął taką przewagę militarną że sowieci utrupili Breżniewa, Czernienkę i Andropowa w tempie ekspresowym aż znaleźli Gorbaczowa który powielił "Pierestrojkę" po .... Dzierżyńskim i wmówił światu że Rosja już nie będzie Komusza. A gdy naiwni w to uwierzyli to sowieci wrócili do swoich czerwonych korzeni. Dalej u nich stoją pomniki zbrodniarzy Lenina i Stalina a oni próbują rządzić światem. A nasi twardogłowi i UBecy w 88  gdy zrozumieli że sowieci nie dadzą już im ochrony wymyślili jak się uwłaszczyć  i przy okazji nie trafić do więzienia. Ułatwił im to Bolek opierając się na etosie Solidarności i naiwna wiara Narodu oparta na autorytaryzmie (bo Wałęsa wie lepiej). Gdyby krowa  w 89r miała zdjęcie z Bolkiem też siedziała by w parlamencie. To On jak pamiętasz "wzmacniał lewą nogę" .....  Mógłbym dalej ale chyba Cię już zmęczyłem. 

Wracając do tematu: niestety UBole i PZPRowscy zdrajcy narodu nigdy za zdradę nie odpowiedzieli . Ci ludzie, ich przyjaciele, rodziny i dzieci  żyją między nami i dlatego że mieli kasę i władzę "na początek" dalej nami kręcą. To te tak zwane Elity.  W normalnym kraju władza odpowiada za to co robi , u nas po 45r żadna władza za nic nie odpowiedziała. Ci ludzie którzy Wyklętym i ich rodziną zgotowali piekło za to że walczyli z okupantem mają się znakomicie a ich ofiary jeśli żyją cierpią biedę i zapomnienie. 

dzięki:) no, wiedziałam większość. jeśli ch;u;je nawet za takie rzeczy nie odpowiedzieli, to obawiam się, że z odpowiedzialnością za pandemię w Polsce również będzie słabo. 

a co myślisz o Konfie w sejmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, irukangi napisał:

Hym ... sprecyzuj proszę pytanie . Bo ciut ogólne mi się wydaje.

no kogo stamtąd szanujesz, czy wiążesz z nią nadzieję, czy są "czyści" Twoim zdaniem, czy podoba Ci się kierunek, w jakim idą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kocham Ojczyznę, ale nie to państwo, wolałabym mieć amerykańskie obywatelskie obecnie pod Trumpem, i każdy ja pomysli, to by wolał. tożsamości narodowej nie zmienię

x

i co przeprosili?

x

😄 nie, najpierw zablokowali CZYTANIE forum. musiałam napisać maila z prośbą o wpuszczenie z powrotem lisa do kurnika [cool] i powód focha

nie odpisali, odblokowali, nie odblokowali nicka. 

zdaje się, że jak ktoś mi tam coś napisze to logując się mogę odczytać, jakoś tak dziwnie wiadomości przychodzą

nie mam dowodów, ale to był pierwszy od 11 lat pisałam tyle 447 i chyba jakieś konkrety o właśnie przywilejach semickich tutaj, przy okazji kampanii unijnej Konfy. nigdy wcześniej, no i odmieniałam toą grupę etniczną przez wszystkie przypadki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, irukangi napisał:

"ja kocham Ojczyznę, ale nie to państwo"

Hym... Ojczyzna to Państwo ! ( nie mylić z rządem) 🙂 

"zdaje się, że jak ktoś mi tam coś napisze to logując się mogę odczytać, jakoś tak dziwnie wiadomości przychodzą"

Czyżby PEGAZUS 🙂 

Nie przejmuj się permanentna kontrola. Rozumiesz : masz swoje zdanie to jesteś niebezpieczna 🙂 

A przywileje no cóż to oczywiste : świat ma poczucie winy a oni na tym korzystają. 

 

Wybacz proszę , mam obowiązki muszę psa wyprowadzić.

P.S.

Pozdrawiam i dobranoc. 

 

Miło pogadać z kimś kto ma swoje poglądy nie cudze. 

🙂 miło. 

na priva też odpisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz swoje zdanie to jesteś niebezpieczna - nie masz swojego zdania = prędzej czy później znajdziesz się w niebezpieczeństwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2020 o 16:43, AmidaButsu napisał:

Polska upadła każdy obywatel jak i rząd podlega pod prawo o terroryzmie sanitarnym.

Należy się pozbyć około 20 % społeczeństwa dzięki broni biologicznej która użyto w Chinach.👹

I maseczce niedotlenienia (◕દ◕)( ◜‿◝ )♡

Dokladnie, tu chodzi o depopulacje, sam Bill Gates o tym mówił aby zmniejszyć ilość ludzi na świecie o 10-15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×