Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AmidaButsu

Jazda na rowerze w maseczce to już grozi niedotlenieniem jest szkodliwe powie to każdy normalny

Polecane posty

8 minut temu, brokentiger87 napisał:

a gdzie to ma sens? 

Tam gdzie jest duże skupisko ludzi. Akurat ja się nie wstydzę i noszę dla dobra wszystkich. Oby jak najkrócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Solero napisał:

Tam gdzie jest duże skupisko ludzi. Akurat ja się nie wstydzę i noszę dla dobra wszystkich. Oby jak najkrócej

lepiej po prostu nie chodzić w duże skupisko, a nie liczyć na to, ze ona Cię ochroni w sytuacji, kiedy blokuje nam wydech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz oszukać i uszyć sobie na rower maskę z odpowiednio lekkiego materiału. Ja na rower wypuszczam się za miasto bo nie jest miło wdychac spaliny. Nigdy mi się nikt nei przyczepił. Na wsiach ludzie w ogóle nie noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, irukangi napisał:

Nie bądź naiwna Tam nie ma świadków! Tak jak za komuny ,mogą z Tobą zrobić to co z Pyjasem.

kto to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Mariusz4 napisał:

Zawsze możesz oszukać i uszyć sobie na rower maskę z odpowiednio lekkiego materiału. Ja na rower wypuszczam się za miasto bo nie jest miło wdychac spaliny. Nigdy mi się nikt nei przyczepił. Na wsiach ludzie w ogóle nie noszą.

albo dziurawa XD 

ale ja nie chcę tego  wogóle promować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
16 minut temu, brokentiger87 napisał:

albo dziurawa XD 

ale ja nie chcę tego  wogóle promować

Można  zrobić dziurki, igłą nikt tego nie zauważy. Niepotrzebnie szyją z dwóch warstw materiału. Za grube. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
55 minut temu, Mariusz4 napisał:

Zawsze możesz oszukać i uszyć sobie na rower maskę z odpowiednio lekkiego materiału. Ja na rower wypuszczam się za miasto bo nie jest miło wdychac spaliny. Nigdy mi się nikt nei przyczepił. Na wsiach ludzie w ogóle nie noszą.

Noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, brokentiger87 napisał:

a nie boisz się, że każą Ci zapłacić 30 tys., a wynik rozprawy za 3 miesiące?

odmówisz mandatu, powiesz chcesz do sądu, ten anuluje mandat, nie ma takiego prawa.

PIS zamiast wprowadzić jeden ze stanów, płacić odszkodowania, łamie konstytucje.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rządzie powiedzą przed godziną ustalili,

jutro  co innego wymyślą , niestety nie ma żadnych podstaw prawnych,  sąd  rozstrzygnie zgodnie prawem.

 PIS  napisze ustawę na kolanie, więcej jest dziur, każdy rozumie po swojemu ile prawników tyle opinii.

Powinien być Sztab Kryzysowy jak przy każdej klęsce, wyznaczyć długotrwałe  działanie z Pandemią.

Polityka PIS spytają, nawet nie wie co będzie jutro, wiedzą kto zasiądzie na stołku.

 

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie duście się pod tą maseczką. można mieć siateczkową, można przyłbicę, jeśli w pracy czy na uczelni wam każą. 

porozmawiajcie 

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bennie1 napisał:

Ja właśnie będę kupował taka mała przyłbice i fajnie.

napisz na niej co o tym wszystkim myślisz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bennie1 napisał:

Nie chce przypału z psami

no to jeśli uważasz, że policja ma prawo cię dusić, to noś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pies może być łagodny jak wściekły wszystko zależy jak człowiek traktuje psa, tak samo jak zabijanie i się znęcanie na słabszym czworonogu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TenX napisał:

Czytaj ze zrozumieniem. Nie stwierdziłem, że właściciel jest winny, wręcz przeciwnie. Otóż są rasy niebezpieczne, przynajmniej według prawa, a ja akurat się z tym zgadzam... niektóre zwierzęta mają tak mocny instynkt zachowawczy, że mimo tresury nie da się w 100% przewidzieć ich zachowania w danej sytuacji. Dzieci się nie włamały, tylko poszli na wagary, a koledze zachciało się pić, wtedy chłopiec zaprosił go do swojego domu pod nieobecność rodziców i wydarzyła się owa tragedia... 

Właściciel psów, był w danej chwili nieobecny w domu... był przekonany, że psy będą same i nikt do domu nie wejdzie, bo syn miał być w szkole.

Zgoda są rasy bardziej agresywne, każdy pies będzie się bronił i bał i gryzł czuje zagrożenie. Dzieci nie miały w domu psa, nie nauczone aby im nie dokuczać i robić krzywdę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, irukangi napisał:

To Ty czytaj ze zrozumieniem !

Właściciel powinien przewidzieć tą możliwość że dzieci cudownie zmaterializują się w domu. I albo zabezpieczyć psa by nie miał dostępu do dzieci , albo tak go wychować że to nie pies jest panem domu a znajduje się niżej w w stadzie niż ludzie mieszkający w domu których należy słuchać . Co do "ras niebezpiecznych to... nie ma takich , są psy ze skłonnościami do dominacji w niewłaściwych rękach. Niebezpieczne są mieszańce ras "groźnych" a tych nie ma na listach. Nikt nie zwolni właściciela przed myśleniem.

Zgadza się,  dali jeść psu, wychodzili na spacer ,czy się bawili żądny pies nie będzie wtedy agresywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TenX napisał:

Ty chyba nigdy psa nie miałeś. 😂

Mnie każdy pies wyczuje 🙂  mają taki dar, podobno każdego psa przerobie i będzie do mnie się łasił i poddawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pies wybiera właściciela ma swoje upodobania, jeżeli są podobne,  taki pies za taką osobą przepada i się cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, brokentiger87 napisał:

lepiej po prostu nie chodzić w duże skupisko, a nie liczyć na to, ze ona Cię ochroni w sytuacji, kiedy blokuje nam wydech

Racja ale czasami po prostu trzeba tam pójść i uważam że nawet ta maseczka może choć trochę Nas ochronić. Moim zdaniem to kwestia przyzwyczajenia i w chłodne dni może trochę ogrzać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, irukangi napisał:

Dyrektor ZOO powinien tak zabezpieczyć teren na którym znajduje się zwierze by NIE MIAŁO MOżLIWOśCI ZAATAKOWAć ODWIEDZAJęCEGO! Jeśli mimo to odwiedzający niezgodnie z prawem pokona zabezpieczenia to ON powinien ponieść konsekwencje, również prawne . A Pitbule to wspaniałe psy niestety w nieodpowiednich rękach są jak niezabezpieczona broń . A te pseudo zezwolenia są tylko po to by urzędom nabijać kasę. Prawo jest takie masz Psa odpowiadasz za niego. Jeśli dopełniłeś obowiązków i pies kogoś pogryzł bo ten np.przeskakując furtkę wtargnął na jego teren to właściciel nie odpowie. A pies zareagował zgodnie z tym co mu instynkt podpowiedział : bronił terenu bo dziecko wtargnęło na jego teren. Gdyby pies nie był osobnikiem Alfa pod nieobecność przewodnika stada to pewnie syn właściciela nie miałby problemu z opanowaniem jego emocji.

Dość nie chcesz nie zrozumiesz co napisałem .

Można wychować psa aby gryzł i atakował intruzów, tylko w Policji, brać psa tylko po to, powinna osoba odpowiadać którego psa wzięła.

Właściciel ogranicza się tylko podawania mu miski budy, odwiedza go tylko jak musi, no to wybaczcie żadnej ulgi dla takiego właściciela,

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, irukangi napisał:

A przed czym Ciebie jako noszącego ta maseczka ma ochronić ?

Tak samo innych przede mną jak i mnie, a nawet jeśli nie to wolę dać sobie i innym szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, irukangi napisał:

🤣

Sobie dasz szanse na Grzybicę i przedwczesną śmierć z powodu dysfunkcji płuc zmuszonych do wdychania tego co wcześniej usunęły z organizmu tak by ZUS nie musiał płacić Ci emerytury. 

A tak przy okazji autor tematu się zmienił.

😄 lepsza grzybica niż respirator i nagła śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, brokentiger87 napisał:

Solero, odstaw tv;)

jeszcze gdyby był stan wyjątkowy i można by było dostać odszkodowanie za maseczkę. ech 

 

Władza ogranicza swobodę bez wprowadzania  żadnego stanów, nie zgodne z Konstytucja łamią ją, nie płacić odszkodowań.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

Władza ogranicz swobodę bez wprowadzania  żadnego stanów, nie zgodne z Konstytucja łamią ją nie płacić odszkodowań.

będzie się trzeba napie;r;d;a;lać z policją i zamaskowanymi covi'd'i'o't'ami, tak widze naszą przyszłość w czarnych barwach

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, irukangi napisał:

Broken jesteś 🙂 to przecież Twój temat , chyba że masz więcej nicków?

od lat  używam jednego, tzn. chyba 1,5 r. temu zbanowano mnie za Ży...ów, bo wcześniej miałam brokeninside87;)

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

będzie się trzeba napie;r;d;a;lać z policją i zamaskowanymi covi'd'i'o't'ami, tak widze naszą przyszłość w czarnych barwach

Kombinują z emerytami sklepy dla nich od 11 do 12,  po pracy czyli od 15 do 18 tez mogą.

Głupia władza.

Największa zagłada dla emerytów brak podstawowej opieki zdrowotnej teleporady, powinni tym lekarzom tez tak płacić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, irukangi napisał:

A z Tym się zgodzę respirator zabija bo podnosi ciśnienie i rozsadza płuca. Wielkich tego świata którzy zachorowali na zespuł wirusowy ( którego składnikiem może choć nie musi jest covid) leczono tlenem . I poczytaj co to jest grzybica płuc i wstępem do jakich chorób jest i czy jest uleczalna. Zanim coś napiszesz to pomyśl czy powtarzać brednie TVP. Oni zawsze będą wysługiwać się tym co u władzy bez znaczenia jaka to opcja polityczna. Ot spadek po komunie.

No lepszy Tusk z bandą mylionerów i prezesów którzy biorą miesięczne opłaty za załatwienie posady. Abonament 😀

Słynny vincent "Pieniędzy nie ma i nie będzie" 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×