Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
michas164

Trudna sytuacja z kobietą

Polecane posty

Hej, jestem w trudnej sytuacji z poznana kobieta, spotykamy się prawie dwa miesiące. Dogadujemy się mamy wiele wspólnych tematów, jest czuła, nie ma nudy, nie unika spotkań ale obawia się chyba związku. Ciągle rzuca gdzieś sytuacyjnie, że ona jest singielka, ze chce być sama i że nie będziemy razem bo nie chce mnie zranić. 

Nie wydaje mi się żeby brakowało jej zainteresowania mną, sama prowokuje spotkania żebym przyjechał, inicjuje przytulanie albo dotyk, trzymanie za dłoń. Boi się ze względu na przeszłość, złe doświadczenia ze zdradami i chorobliwą zazdrością.

Uważa że jestem wariat, bo nie chce odpuścić gdy ona próbuje mnie odrzucić głownie pisząc sms, bo podczas spotkań jedynie rzuci czasem że lubi być singielką, że chyba chce być sama po czym np. przytula się do mnie albo trzyma za rękę.

Gdzies podczas rozmowy padło że chciała żeby relacja toczyła sie powoli a poszło za szybko, że sama nie wie czego chce, że chce być sama. Co podczas spotkań sie do niczego nie pokrywa. 

Rozmawiałałem z nią nie raz, że nie chce jej ograniczać, że nie chce sie spieszyć, żebysmy zobaczyli co czas przyniesie. Probując troszke zwolnic i probować nie być nachalnym na spotkania czy żeby nie odczuła że ją przytłaczam, sama gdzies proponuje sie spotkac albo zobaczyc.

Jak rozmawiać z nia żeby widziała że się staram ale że nie chce się spieszyć i nic na siłę?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, agent of Asgard napisał:

Myślę, że ona widzi, że się starasz. Za to Ty źle oceniasz jej prawdziwe motywy. 😈

jakie motywy masz na mysli?

 

EDIT: ogolnie kilka lat mieszkala za granica, mowi ze nie chce żyć w Polsce, dostaje tutaj depresji, do tego potrafiła szybko wpadac z zwiazku w kolejny zwiazek. A teraz chce pobyc troche sama.

Edytowano przez michas164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daje jedne krok do przodu żebyś nie uciekł, nie znudził się a później jak cię ma to dwa do tyłu. Bawi się tobą w żywe oczy. Gdyby sytuacja się odwróciła i to byłby facet było by jasne że chce się zabawić bez zobowiązań. A jak się przywiążesz to usłyszysz że to twoja wina bo przecież od początku ci mówiła że nie chce związku. Ale chcę korzyści z tego: komplementy, zainteresowanie, wspólne wyjścia, twoja cała uwaga. Jak byś wyskoczył ze nie możesz się spotkać bo idziesz do kina/kolację z jakąś koleżanką to zobaczysz że albo cię oleje totalnie albo zacznie udawać wielkie zainteresowanie tobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro sama proponuję spotkania to znaczy że nie jesteś jej obojętny. Podejrzewam że  nie chodzi jej o sam status ,, w związku,, a raczej o to że gdy już będziecie razem oficjalnie to wszystko co teraz jest fajne zacznie się sypac. Wspólne zamieszkanie a co za tym idzie problemy, Niestety ale tak dzieje się bardzo często. Jesteście razem 2 miesiące, jeszcze nie czas na żadne deklaracje i plany. 

W tym wszystkim nie chodzi o to że lubimy być same, nikt nie chce być sam. Fajnie jest mieć kogoś przy kim czujemy się bezpiecznie ale też lubimy zatęsknić. 

Ponadto fajna jest również niepewność, to Ona motywuje was do zdobywania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic gorszego niż namolny facet żebrzący o związek, do którego nie dociera słowo "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bimba napisał:

Nie ma nic gorszego niż namolny facet żebrzący o związek, do którego nie dociera słowo "nie".

nie tyle ja żebrze o zwiazek, jedynie ona jak ma okazje stwierdza ze nie wie czy chce z kims byc albo ze dlatego jest singielka i tak chce zeby zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Zapytaj jej wprost. Bo coś nie wszystko się tu klei. Najpierw sie przytula ,chce spotkań a później mówi że chce być singielką? 

Też masz uczucia,musisz wiedzieć w co dalej wchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×