Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hubert400

Jeśli mężczyzna podoba się kobiecie to nie musi się starać

Polecane posty

44 minuty temu, bebe111 napisał:

wszystkie znajome ze studiow/pracy/skads tam ktore uwazam za grube czy brzydkie finalnie znalazly sobie meza, niektore nawet cos tam mogly powybrzydzac, a nawet bylo kilka takich, ktore zamienialy jednego na drugiego doslownie co kilka miesiecy. rekordzistka jest gruba panna ze studiow, z totalnie paskudnymi zębami - doslownie jak stara pijaczka spod sklepu, uroda 3/10 i przez cale studia naliczylem jej ok. 15 kolesi z ktorymi sie umawiala, wiec kobiety pod tym wzgledem maja o wiele lepiej. kazda potwora znajdzie amatora

No to niektóre moje koleżanki z czasów studenckich miały mniej szczęścia. Jest ich kilka .Wszystkie od zawsze samotne. Obecnie są one w wieku 50+. Jedyną ich winą jest to, że nawet za młodu nie grzeszyły urodą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, AntyBazyl napisał:

Ty je uważasz za grube czy brzydkie. Komuś mogą się podobać. Nie jesteś ani Bogiem ani wyroczni ostateczną. 

sama uzylas okreslenia "srednie", "brzydkie", wiec jak to jest ? Ty mozesz kogos za brzydkiego uwazac, oceniac urode a ja nie ?

Edytowano przez bebe111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2020 o 19:06, Kulfon napisał:

Jak mi się podoba facet to rzeczywiscie zagaduję. Swojego obecnego faceta zaprosiłam na pierwszą randkę, ale zdaję sobie sprawę, że jestem w mniejszości.

Brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2020 o 10:57, hubert400 napisał:

JEST INACZEJ 

Raz w życiu okazalam zainteresowanie facetowi. Traktuję to w granicach szalonej pomyłki. Nie wyobrażam sobie flirtowac z facetem, podrywać go, szukać na niego namiarów. Nie że nie potrafię😇 ale jeśli mogłabym to znaczy, że nie jest to facet na poważnie. Gdyby facet okazał mi gram zainteresowania to mogę również je okazywać, ale z inicjatywą nigdy nie wyjdę. Chodzić którędy on chodzi, bywać tam gdzie on bywa? Musiałoby mnie poyebac. Albo zaiskrzy i poczujemy razem flow, albo nici z tego.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kulfon napisał:

Chyba ze rzeczywiscie chcesz wrocic do bylego męza

🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Dziobak napisał:

Podrąż trochę, a zobaczysz jak się Carmen uruchomi...

Chcesz prawdy dodrazyc się? Proszę bardzo. Nigdy nie kochalam męża. Czuję do niego ogromną wdzięczność bo uratował nasze dziecko. Nigdy mu tego nie zapomnę, jeśli będzie potrzebował pomocy (sprawa życia i smierci) zawsze może na mnie liczyć. Dzisiaj dzięki niemu mogę normalnie żyć, mogę mieć naszyjnik z najcenniejszych rąk na świecie i usłyszeć "Kocham Cię". Gdyby nie on nie doczekałabym się tego nigdy. Moje życie byłoby całkowicie inne. Wdzięczność ta jest ogromna, silna, ale miłości za chuuja nie doszukasz się. Wspólny front na polu walki, współczucie i ta ogromnie przeyebana wdzięczność, która trzymała mnie przy nim, bo kto jak nie ja kiedy był sam w swoim poprdoleniu. Zrobiłabym dla niego za to naprawdę wiele, wiele zniosła, ale jeśli ktoś widzi w tym miłość bo chuuja wie o moim życiu to mogę kochać go na potrzebę chwili dozgonnie. Jeśli twierdziłam, że kochałam to grała mi przekora w chuuj. Teraz nie muszę nic nikomu udowadniać. Cycki na to kładę.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę sie, ale tylko po części. Faktycznie kobieta, która jest zainteresowana facetem zazwyczaj stara się dać mu tzw. "zielone światło" i chce zachęcić go do działania. Ale tak postępują tylko kobiety odważne. Te nieśmiałe pewnie w ukryciu wzdychają do swojego obiektu westchnień i liczą na to, że facet sam przejmie inicjatywę i zrobi ten pierwszy krok. Dlatego ja bym nie była w tej kwestii taka zasadnicza bo są różni ludzie i roznie się zachowują w momencie, gdy ktoś im się spodoba. Niemniej, dobry obserwator potrafi wyłapać nawet bardzo subtelne sygnały świadczące o zainteresowaniu, więc najczęściej wyczuwa się to intuicyjnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Kulfon napisał:

wrocic

Tydzień przed ślubem naprdalam w pracy na necie "nie kocham, a za tydzień mam ślub, nie wiem co robić". Nigdy w życiu nie wróciłabym do niego, a rozstałam się z nim sporo za późno. Cieszę się ostatecznie, że byliśmy razem, dzięki niemu inaczej patrzę na życie, na związek, relacje. Docenię prostą, spokojną codzienność z kimś kto da mi serce i spokój💞 I mam dzieci, cały mój 🌍

Ale jeśli ktoś myśli, że jestem sprdoliną emocjonalną niewiedzacą co robi, co czuje i czego chce to ja bardzo chętnie nią będę😏 Nikomu nie mam zamiaru tłumaczyć co wdzięczność za uratowanie dziecka może. Ja już nic nie muszę...

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×