Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bestia123

brak trzeciego okresu po porodzie

Polecane posty

Witam. Jestem 4 miesiące po porodzie. Miesiączkę miałam już dwa razy. Druga spóźniła się 2/3 dni. Zawsze miałam nieregularne cykle. Teraz kolejna miesiączka spóźnia się 7 dni ale w od dnia spodziewanego okresu czuje bóle podobne do menstruacyjnego. Zawsze zabezpieczaliśmy się z partnerem. Zrobiłam dwa testy w 5 dniu opóźnienia jednak są negatywne.  Czy możliwe jest by test jeszcze nie wykazywał ciąży czy może to tylko 'deregulacja' po porodzie? Może ktoś był w podobnej sytuacji ?

Ps. nie karmię piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ciąży twoje hormony wracają na miejsce. Teraz jest tam burza. Nic dziwnego że nie masz miesiączki. Spokojnie. Jeśli się zabezpieczaliście i test wyszedł negatywny to daje ci słowo że nie jesteś w ciąży. To normalne że twój okres się spóźnia nawet jeśli przed ciążą był regularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyglądałam się testom dobre 10 minut 😂 ale nie ma najmniejszego śladu drugiej kreski. Drugi okres po porodzie był prawie w punkt dlatego teraz stres wszedł... więc mam nadzieję, że to tylko właśnie efekt wcześniejszej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj. U mnie w pierwszym roku po porodzie rozstrzał długości cykli jak z pepeszy 😄 między 28 a 43 dni, przy czym te ekstremalnie długie pojawiały się po 2-3 takich "książkowych". Najgorszy był wtedy ten przedłużający się PMS ;/

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Bestia123 napisał:

Witam. Jestem 4 miesiące po porodzie. Miesiączkę miałam już dwa razy. Druga spóźniła się 2/3 dni. Zawsze miałam nieregularne cykle. Teraz kolejna miesiączka spóźnia się 7 dni ale w od dnia spodziewanego okresu czuje bóle podobne do menstruacyjnego. Zawsze zabezpieczaliśmy się z partnerem. Zrobiłam dwa testy w 5 dniu opóźnienia jednak są negatywne.  Czy możliwe jest by test jeszcze nie wykazywał ciąży czy może to tylko 'deregulacja' po porodzie? Może ktoś był w podobnej sytuacji ?

Ps. nie karmię piersią

Hormony Ci jeszcze się nie uregulowały, nie myśl, że miesiączka Ci się "spóźnia" bo spóźniać Ci się może jak jest regularna a Twoja jeszcze do tego etapu nie doszła. Uspokój się a jak masz wątpliwości zrób test ciążowy.

Edit: już doczytałam, że test zrobiłaś. Także luz blues zjedz sobie coś dobrego na pms a ciocia przyleci

Edytowano przez Calypso1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje się jakbym codziennie miała pierwszy dzień okresu bo czuje często typowy ból jak na okres... ehh.. jeśli nie ciąza to przynajmniej sucho i czysto dłuzszy czas.. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na drugą.. mój obecny cykl trwa 47 dni.. poszłam do gin w tamtym tyg, zrobiłam badania krwi. Powiedzieli że 9m byłam w ciąży to żebym sobie dała nast 9 na dojście do siebie 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2020 o 00:37, AGNlESZKA napisał:

Ja czekam na drugą.. mój obecny cykl trwa 47 dni.. poszłam do gin w tamtym tyg, zrobiłam badania krwi. Powiedzieli że 9m byłam w ciąży to żebym sobie dała nast 9 na dojście do siebie 😅

To tym bardziej mnie uspokoiłaś 🙂 dla pewności niedługo zrobię jeszcze jeden test bo ciągle czekam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Bestia123 napisał:

To tym bardziej mnie uspokoiłaś 🙂 dla pewności niedługo zrobię jeszcze jeden test bo ciągle czekam 🙂

U mnie nadal nic 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie przestoje są całkowicie normalne. Jeśli się niepokoisz, skontaktuj się z lekarzem - na pewno wszystko dokładnie Ci wytłumaczy. Jak wspomniano wyżej, obecnie w Twoim organizmie jest prawdziwa burza hormonów - nim wszystko wróci do stanu przed ciążą, minie nieco czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×