Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magdag94

Jakie miałyście objawy w pierwszych tygodniach ciąży?

Polecane posty

Hejka

Chciałam spytać jakie miałyście objawy ciąży w pierwszych tygodniach? 

 

Czy podwyższona temperatura może być objawem? O jednej godzinie się zaczyna i sama za parę godzin spada. Bez żadnych objawów chorobowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różne są objawy. Organizm jest bardzo skomplikowamy i to że masz w necie wypisane listy objawów to nie znaczy że akurat ty nie będziesz miała jakis innych...więc tak, możesz mieć podwyższona temperaturę. 

Ja nie miałam żadnych oprócz tego że urosły mi piersi i bardzo bolały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niebieska_Panda napisał:

Różne są objawy. Organizm jest bardzo skomplikowamy i to że masz w necie wypisane listy objawów to nie znaczy że akurat ty nie będziesz miała jakis innych...więc tak, możesz mieć podwyższona temperaturę. 

Ja nie miałam żadnych oprócz tego że urosły mi piersi i bardzo bolały...

Ja wiem, rozumiem. Ze każdy jest inny i każdy ma inne objawy. Ja to wszystko rozumiem. Chcę się tylko dowiedzieć z czystej ciekawości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Magdag94 napisał:

Ja wiem, rozumiem. Ze każdy jest inny i każdy ma inne objawy. Ja to wszystko rozumiem. Chcę się tylko dowiedzieć z czystej ciekawości 

To wpisz sobie w Google i nie nakręcaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Yskra napisał:

To wpisz sobie w Google i nie nakręcaj się. 

Chodzi o to że się nie nakręcam. Pytam. Tylko pytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Yskra napisał:

To wpisz sobie w Google i nie nakręcaj się. 

A w Google to się będę dopiero wtedy nakręcać. A jak tu spytam ludzi to inaczej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Magdag94 napisał:

Chodzi o to że się nie nakręcam. Pytam. Tylko pytam. 

No to Ci powiem. Ja nie miałam żadnych objawów do jedenastego, może dwunastego tygodnia. Przez całą ciążę nazbierałam objawów typu zawroty głowy, nudności czy zachcianki może z kilka razy. Byłam bardzo senna od piątego miesiąca ciąży. 

Za to objawy ciąży, jakie podają tu i w innych tematach dziewczyny mam od dwóch miesięcy co kilka dni. Po porodzie ze trzy razy spóźnił mi się okres, miewam obolałe piersi, a humory, smaki na różne rzeczy, nudności, bóle głowy przyprawiają mnie o rozdrażnienie. W ciąży nie jestem. I co nam to mówi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na tydzień przed terminem miesiączki byłam mega senna i częściej niż zwykle siusialam, bolesność piersi tez była ale tak miałam normalnie przed okresem 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stale robiłam siku. Myślałam że przeziębiłam pecherz. I bolał mnie brzuch tzn uciskal bardzo przy większym wysiłku. Oprócz tego nie mogłam się skupić i czułam sie jak na okres ale go nie miałam

Edytowano przez 31190
Blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2020 o 15:33, Milkyway38 napisał:

Ja na tydzień przed terminem miesiączki byłam mega senna i częściej niż zwykle siusialam, bolesność piersi tez była ale tak miałam normalnie przed okresem 😊 

Ja w 27 dniu cyklu myślałam że dostałam okres, bolał mnie brzuch, małe krwawienie, minęło 2 dni i nie ma nic, czysto. Od jakiegoś czasu właśnie często chce mi się siku, temperatura ciała podwyższona. Ze spaniem różnie raz śpię dobrze raz źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Magdag94 napisał:

Ja w 27 dniu cyklu myślałam że dostałam okres, bolał mnie brzuch, małe krwawienie, minęło 2 dni i nie ma nic, czysto. Od jakiegoś czasu właśnie często chce mi się siku, temperatura ciała podwyższona. Ze spaniem różnie raz śpię dobrze raz źle. 

W dniu terminu miesiaczki zrob najlepiej test, mi wyszly 2 grube krechy:) powodzenia 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×