Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zofia789

Czy w czasie epidemii kupujecie ubrania w necie czy jeszcze zdarza Wam się odwiedzić sklepy stacjonarne?

Polecane posty

Pytam, bo próbowałam pomimo maseczki, rękawiczek i godzin dla seniorów zrobić zakupy tradycyjnie i dla mnie to męka. Z tego co widzę, to sporo sklepów w necie nie kasuje za dostawę zeby zachęcic pracujących w domu to częstszych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupuje dużo rzeczy na Allegro link: bit.ly/PromkaAllegro , szybko tanio przyjemnie, tym bardziej ze posiadam opcje z darmowa wysyłka 😉 Która bardzo polecam.

Lub w sklepie yoursshop.pl - to nowy sklep ale ma dużo świetnych promocji, chodź bardzoooo mały asortyment, ale i tak ostatnio znalazłem coś fajnego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla rodziny online,Dla siebie stacjonarnie,chyba że zamawiam koszulki. Musze pomacac, przymierzyć i nie lubie odsyłać. Buty tez tylko stacjonarnie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Szczerze to kiedyś wolałam kupować stacjonarnie, z uwagi na to, że można sobie wszystko przymierzyć oraz zobaczyć jakość materiału, ale teraz już na stałe przekonałam się do zakupów online, szybka dostawa, w większości darmowe zwroty no i oczywiście owiele lepsze ceny, tak jak teraz na http://minimalistclth.pl dorwałam bluzę w przed-sprzedaży 30% taniej  z kodem z ich instagrama no i z darmową wysyłką. Jest ona bardzo gruba z tego co widziałam no i szczerze mówiąc bardzo lubie takie rzeczy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej już od jakiegoś czasu robię zakupy przez internet. Za bardzo się boję. Począwszy od produktów spożywczych po ubrania. Już mam kilka sprawdzonych sklepów, jeśli chodzi o zakupy i dostawę. Ze spożywką nie było problemu. Czy to z Biedronki , czy z Piotra i Pawła-produkty zawsze świeże. Natomiast z ubraniami to trochę się naszukałam. Obecnie kupuję na crosjeans.pl. Mają darmową dostawę i zwroty. A to wg mnie duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklepy internetowe zdecydowanie tak, pod warunkiem że kupuję w danym sklepie już kolejny raz. Wtedy jestem w stanie ze spokojną duszą zrobić tam większe zakupy i nie martwić się o jakość produktów czy szybkość wysyłki. Mam kilka swoich ulubionych i sprawdzonych sklepów i to właśnie tam głównie się zaopatruję, na przykład Bawelna-Tkaniny. Jako stały klient możemy liczyć na większe rabaty niż stacjonarnie, zazwyczaj informację o promocjach lub sekretne kody dostaje się mailem, wystarczy zapisać się do newslettera. Poza tym, warto obserwować fanpage lub konto na instagramie danego sklepu, bo tam też co jakiś czas organizowane są konkursy albo przedsprzedaże, również promocyjne sample sale 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem ostatnio kupuję częściej przez net, ale zdarza mi się, że zajrzę np. do sklepu Cross Jeans na ul. Pleszewskiej 1, zawsze trafię tam na jakąś fajną okazję, która jeszcze nie była zamieszczona w sieci. Ostatnio była nim para skarpet damskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częściej kupowałam stacjonarnie. Ale ostatnio wszystkie ubrania to prezenty na mikołajki i pod choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2020 o 13:12, Zofia789 napisał:

Pytam, bo próbowałam pomimo maseczki, rękawiczek i godzin dla seniorów zrobić zakupy tradycyjnie i dla mnie to męka.

Tylko tradycyjne. Na odległość to można co najwyżej skarpetki kupić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2020 o 19:01, Nemetiisto napisał:

Tylko tradycyjne. Na odległość to można co najwyżej skarpetki kupić.

Otuż to. Rozmiar rozmiarowi nie zawsze równy. Trzeba zawsze przymierzyć. Kuzynka ma butik. Najczęściej to właśnie uniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałam w necie, miałam 1,5-roczną przerwę od zakupów ubraniowych. Dopiero tego lata byłam w sklepach odzieżowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem że kupuję a większość to ubrań w internecie ba nawet na imprezę ...enkę, buty i muszę przyznać że oduczylam się kupować w sklepie normalnie 😉 ale u mnie to akurat nie powód pandemii 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tylko online, dzięki temu znalazłam fajne sklepy o których wcześniej nie słyszałam np. natallyfashion.pl. Wiadomo w sklepie stacjonarnym lepiej mierzyć ubrania przed kupnem, ale jeśli zna się swoje wymiary mniej więcej to nie stanowi już dla mnie problem z wyborem odpowiedniego rozmiaru 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×