Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcinekek

Ona nie chce mnie zaprosić do siebie

Polecane posty

Hej

Z dziewczyną jesteśmy od 6 miesięcy razem. Spotykamy się głównie u mnie albo na mieście albo znajomych bądz rodziny. Przez ten cały czas nigdy nie byłem w niej w domu, jak poruszam ten temat mówi że nie jest jeszcze gotowa. W ogóle nie wiem o co chodzi, miał ktoś doświadczenie z podobną sytuacją? Z góry dziękuję za pomoc. 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś się wstydzi typu brak WC w domu, albo ma coś do ukrycia, np dziecko. 

Opcja inna to boi się np stalkingu albo nie traktuje cie na poważnie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie bo mieszkanie ma nowe więc to nie wchodzi w grę. Wiem gdzie mieszka bo często spotykamy się u niej pod blokiem, odbieram ja spod klatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... I niekulturalne co najmniej... Albo się tobą bawi, albo coś ukrywa. A może próbuje grać taka niedostępna zołzę, że niby na jej progi to trza sobie jakoś specjalnie zasłużyć? Trochę to słabe. 

Moje znajome nie wpuszczały facetów bo miały w domu dzieci. Mnie kiedyś facet nie wpuszczał bo nie miał w domu łazienki... Tyle z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Onaj napisał:

Odbieram  spod  klatki  hmm 

Zrób jej nalot na chatę raz niespodziewanie. Przekonasz się, co ma w tym mieszkaniu. Może 3ma tam kochanka w szafie😎 albo ma hodowle szczurów i się tego wstydzi.

Pół roku i nic nie zrobiłeś, by tam się pojawić z zaskoczenia? Ejże, ogarnij się! 

Wyjście 2:pogadaj z nią o co chodzi. Zapytaj po prostu dlaczego Ciebie do siebie nie zaprasza etc. Rozmowa to podwaliny każdego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Greatpetla napisał:

Zrób jej nalot na chatę raz niespodziewanie. Przekonasz się, co ma w tym mieszkaniu. Może 3ma tam kochanka w szafie😎 albo ma hodowle szczurów i się tego wstydzi.

Pół roku i nic nie zrobiłeś, by tam się pojawić z zaskoczenia? Ejże, ogarnij się! 

Wyjście 2:pogadaj z nią o co chodzi. Zapytaj po prostu dlaczego Ciebie do siebie nie zaprasza etc. Rozmowa to podwaliny każdego związku.

No właśnie jak poruszam ten temat to ona ewidentnie nic nie chce mówić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znasz jej cała rodzinę, a nie wpuściła cie do domu... O_'o

A bzyknales ją? Bo jak nie, to może ma gnoma w gaciach i boi się zostać z tobą sam na sam? 

Ludzie są jednak dziwni... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wata napisał:

Znasz jej cała rodzinę, a nie wpuściła cie do domu... O_'o

A bzyknales ją? Bo jak nie, to może ma gnoma w gaciach i boi się zostać z tobą sam na sam? 

Ludzie są jednak dziwni... 

Haha. Tak jeśli chodzi o seks to wszystko jest ok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to biedny jesteś tak pod tą klatką... Niby wszystko okey, a tu jakieś takie gierki...

Jak się dowiesz już o co chodzi to daj znać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak zaufania. Bądź cierpliwy lub jeśli nie jesteś w stanie tyle poświęcić odejdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wata napisał:

No to biedny jesteś tak pod tą klatką... Niby wszystko okey, a tu jakieś takie gierki...

Jak się dowiesz już o co chodzi to daj znać. 

Oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze jest biedna I ma brzydkie mieszkanie, wiem, ze ludzie sie czasem tego wstydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Z tego, co zrozumiałem, mieszka sama, a będąc osobą biedną, wystarczy odmalować mieszkanie, a meble można kupić używane na Olx. 

No I wlasnie moze wszystko odmalowuje I kupuje uzywane meble na olx sztuka po sztuce I dlatego jeszcze nie jest gotowa😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Minął kolejny miesiąc, przez ten czas było kilka sprzeczek o tą sytuację z jej mieszkaniem dlatego przemyślałem sprawę i wydaje mi się, że nic z tego nie będzie. Ona po prostu nie jest gotowa do związku. Planuję jutro zakończyć to wszystko bo to jest ponad moje siły. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×