Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KatarzynA

Problem z mężem... Pomocy!

Polecane posty

Cześć dziewczyny.
Nie wiem od czego zacząć bo trudno mi o tym pisać ale zacznę od początku. 
Mam 26 lat jestem 6 lat po ślubie Mam dwójkę dzieci kocham ich ponad wszystko...męża oczywiście też ale  Ostatnio sprawdziłam billingi mojego męża bo niepokoilo mnie jego zachowanie... I okazało się że pisze z moja dobra koleżanką. A  chodziło mi o całkiem inny numer... zapytałam ją co pisal do niej zaraz jak pojechali od nas... to oczywiście nie przyznała się na początku  do zadnych wiadomosci dopiero jak powiedziałam że zapytam jej męża co pisał z.moim mężem po pijanemu to wtedy wszystko się wydało....
Mój mąż po pijanemu pisał do niej że mu się podoba i że marzy o tym żeby się z nią przespać.... oczywiście zapewnial ją że ja o niczym się nie dowiem... ona ma również dzieci meza... jej mąż też o niczym nie wiedzial.... wszystkie wiadomości usuwał ona też ... załamalam się.... cios prosto w serce... ona oczywiście odmawiala mu spotkan i odmawiala mu propozycji na seks ale i tak z nim pisała nie mówiąc o tym mi...  Mysle ze kolezanka po okolo 8 latach znajomoaci powinna mi powiedziec o takich sprawach Pisał do niej tak 3 razy kiedy był pijany... na trzeźwo nigdy z tego co mi powiedzieli.. chyba ze o sprawach codziennych nigdy też sie nie spotkali gdy był pijany... 
Mi powiedzial ze nic nie pamieta a ją zawsze na drugi dzień przepraszal że mu odwala po alkoholu.
Co myślicie o tym?? 

Mój mąż zapewnia mnie że nigdy by mnie nie zdradził i że wcale ona mu się nie podoba tylko po pijanemu takie głupoty do głowy mu przyszły... ciężko mi w to uwierzyć bo powiedział jej że u nas w łóżku ostatnio jest fatalnie... może nie jest najlepiej bo praca dzieci i tak w kółko ale mamy też czas dla siebie i moim zdaniem seks w naszym łóżku jest naprawdę dobry.... 
Nie wiem dziewczyny co myśleć o tym wszystkim kocham go ale te myśli nie dają mi spokoju....

Oczywiście teraz w domu między nami jest ok w łóżku można powiedzieć że tak jakbyśmy się dopiero poznali seks kilka razy mile słówka ale cały czas o tym myślę czy po pijanemu mówił do niej prawdę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KatarzynA napisał:

cały czas o tym myślę czy po pijanemu mówił do niej prawdę. 

Tak.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KatarzynA napisał:

Mysle ze kolezanka po okolo 8 latach znajomoaci powinna mi powiedziec

Od niej oczekujesz lojalności, a jej brak i sqrwysynstwo męża nie boli Cię? Pomieszało Ci się wszystko.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie... Ale zapewnia mnie że to po pijanemu nigdy na trzeźwo by tak do niej nie napisał... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sama nie wiem co mam o tym myśleć ciężko mi się pogodzić z tym. Nie ufam mu ...

nie wiem jak to dalej będzie co mam zrobić? On kazał zapomnieć o tym i żebym dała sb z tym spokój bo nic się nie stało.  

Ale gdyby ona uległa to skończyło by się zdradą... 

On mówi że absolutnie to przez alkohol i że brzydzi się zdrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz już wie, że jak znowu mu się jakaś spodoba i do niej wystartuje to Ty mu to wspanialomyslnie wybaczysz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co byście zrobiły na moim miejscu???

Nie chce  rozdzielic rodziny bo on jak nie pije to jest naprawdę dobrym mężem i wspaniałym ojcem. Dzieci go kochają  sa bardzo za nim... On za dzieci by zycie oddal tego jestem w 100 procentach pewna.

nigdy nie mieliśmy większych problemów znamy się 12 lat  i wiem że mnie kocha ... A jak tylko wypije jest bardzo dziwny sama  nie poznaje jego zachowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mu nie wierzyła w te jego bzdurne tłumaczenia, a co ty myślałaś że ci się przyzna do wszystkiego? Powiedział ci to co chciałaś usłyszeć, alkohol nie jest żadnym wytłumaczeniem tego co zrobił. Bo wpisywanie do kogoś, że chce się z nim przespać to jest już zdrada, może nie fizyczna, ale psychiczna. Teraz się stara bo wie, że dowalil, ale skąd wiesz że takie coś nigdy się nie powtórzy? Gdzieś jest problem, skoro podobają mu się inne kobiety na tyle, że potrafił wypisywać do twojej koleżanki takie rzeczy, skoro pisał to znaczy że tego by chciał i nie bądź naiwna, bo gdyby nadazyla się okazja to by cie z nią zdradził i taka jest niestety prawda. Nie wiem co masz zrobić, ale dobrze z pewnością między wami nie jest, a twój mąż ma ewidentnie jakiś problem ze sobą 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
11 minut temu, KatarzynA napisał:

 A jak tylko wypije jest bardzo dziwny sama  nie poznaje jego zachowania 

No i tu masz odpowiedź.  Co powinien twój mąż nie robić.

A raczej czego nie powinien robić.

Edytowano przez PNINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Po pijaku to on może nie pamiętać , co mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_
4 minuty temu, pari napisał:

Po pijaku to on może nie pamiętać , co mówił.

I robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KatarzynA napisał:

Cześć dziewczyny.
Nie wiem od czego zacząć bo trudno mi o tym pisać ale zacznę od początku. 
Mam 26 lat jestem 6 lat po ślubie Mam dwójkę dzieci kocham ich ponad wszystko...męża oczywiście też ale  Ostatnio sprawdziłam billingi mojego męża bo niepokoilo mnie jego zachowanie... I okazało się że pisze z moja dobra koleżanką. A  chodziło mi o całkiem inny numer... zapytałam ją co pisal do niej zaraz jak pojechali od nas... to oczywiście nie przyznała się na początku  do zadnych wiadomosci dopiero jak powiedziałam że zapytam jej męża co pisał z.moim mężem po pijanemu to wtedy wszystko się wydało....
Mój mąż po pijanemu pisał do niej że mu się podoba i że marzy o tym żeby się z nią przespać.... oczywiście zapewnial ją że ja o niczym się nie dowiem... ona ma również dzieci meza... jej mąż też o niczym nie wiedzial.... wszystkie wiadomości usuwał ona też ... załamalam się.... cios prosto w serce... ona oczywiście odmawiala mu spotkan i odmawiala mu propozycji na seks ale i tak z nim pisała nie mówiąc o tym mi...  Mysle ze kolezanka po okolo 8 latach znajomoaci powinna mi powiedziec o takich sprawach Pisał do niej tak 3 razy kiedy był pijany... na trzeźwo nigdy z tego co mi powiedzieli.. chyba ze o sprawach codziennych nigdy też sie nie spotkali gdy był pijany... 
Mi powiedzial ze nic nie pamieta a ją zawsze na drugi dzień przepraszal że mu odwala po alkoholu.
Co myślicie o tym?? 

Mój mąż zapewnia mnie że nigdy by mnie nie zdradził i że wcale ona mu się nie podoba tylko po pijanemu takie głupoty do głowy mu przyszły... ciężko mi w to uwierzyć bo powiedział jej że u nas w łóżku ostatnio jest fatalnie... może nie jest najlepiej bo praca dzieci i tak w kółko ale mamy też czas dla siebie i moim zdaniem seks w naszym łóżku jest naprawdę dobry.... 
Nie wiem dziewczyny co myśleć o tym wszystkim kocham go ale te myśli nie dają mi spokoju....

Oczywiście teraz w domu między nami jest ok w łóżku można powiedzieć że tak jakbyśmy się dopiero poznali seks kilka razy mile słówka ale cały czas o tym myślę czy po pijanemu mówił do niej prawdę.

 

 

Myślę że jesteś mało atrakcyjna skoro mąż szuka pocieszenia u koleżanki. Możliwe że masz też wiele innych wad. Postaraj się kobieto.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...yczne wytłumaczenie. Po alkoholu po prostu łatwiej robi sie czy mówi to, na co ma się ochotę ale odwagi brakuje na trzeźwo. 

Nie bądź naiwna i trzymaj go na cenzurowanym. Niech myśli, że już o tym zapomniałaś i wszystko gra, a Ty w tym czasie bądź czujna i sprawdzaj. 

Widocznie tylko Tobie się wydaje, że w łóżku jest ok. Teraz on na bank będzie się starał, żebyś nie miała żadnych podejrzeń. Stara zagrywka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wysoki Jasiek napisał:

Myślę że jesteś mało atrakcyjna skoro mąż szuka pocieszenia u koleżanki. Możliwe że masz też wiele innych wad. Postaraj się kobieto.

Aha!!!

Czyli to jej wina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, KatarzynA napisał:

Cześć dziewczyny.
Nie wiem od czego zacząć bo trudno mi o tym pisać ale zacznę od początku. 
Mam 26 lat jestem 6 lat po ślubie Mam dwójkę dzieci kocham ich ponad wszystko...męża oczywiście też ale  Ostatnio sprawdziłam billingi mojego męża bo niepokoilo mnie jego zachowanie... I okazało się że pisze z moja dobra koleżanką. A  chodziło mi o całkiem inny numer... zapytałam ją co pisal do niej zaraz jak pojechali od nas... to oczywiście nie przyznała się na początku  do zadnych wiadomosci dopiero jak powiedziałam że zapytam jej męża co pisał z.moim mężem po pijanemu to wtedy wszystko się wydało....
Mój mąż po pijanemu pisał do niej że mu się podoba i że marzy o tym żeby się z nią przespać.... oczywiście zapewnial ją że ja o niczym się nie dowiem... ona ma również dzieci meza... jej mąż też o niczym nie wiedzial.... wszystkie wiadomości usuwał ona też ... załamalam się.... cios prosto w serce... ona oczywiście odmawiala mu spotkan i odmawiala mu propozycji na seks ale i tak z nim pisała nie mówiąc o tym mi...  Mysle ze kolezanka po okolo 8 latach znajomoaci powinna mi powiedziec o takich sprawach Pisał do niej tak 3 razy kiedy był pijany... na trzeźwo nigdy z tego co mi powiedzieli.. chyba ze o sprawach codziennych nigdy też sie nie spotkali gdy był pijany... 
Mi powiedzial ze nic nie pamieta a ją zawsze na drugi dzień przepraszal że mu odwala po alkoholu.
Co myślicie o tym?? 

Mój mąż zapewnia mnie że nigdy by mnie nie zdradził i że wcale ona mu się nie podoba tylko po pijanemu takie głupoty do głowy mu przyszły... ciężko mi w to uwierzyć bo powiedział jej że u nas w łóżku ostatnio jest fatalnie... może nie jest najlepiej bo praca dzieci i tak w kółko ale mamy też czas dla siebie i moim zdaniem seks w naszym łóżku jest naprawdę dobry.... 
Nie wiem dziewczyny co myśleć o tym wszystkim kocham go ale te myśli nie dają mi spokoju....

Oczywiście teraz w domu między nami jest ok w łóżku można powiedzieć że tak jakbyśmy się dopiero poznali seks kilka razy mile słówka ale cały czas o tym myślę czy po pijanemu mówił do niej prawdę.

 

 

Niestety mężczyźni po alkoholu mówią to co myślą. Zdradził Cię, a, że po alkoholu to raczej kiepska wymówka. Jeżeli chce być z tobą a ty chcesz mu dać szansę, jemu lub waszej rodzinie to powinien zapomnieć o alkoholu już niestety. Kara za zdradę musi być 🤷‍♀️. Sam zresztą stwierdził że mu odbija po alko a ty przecież nie chcesz być ze świrem i dzieci raczej nie powinny być narażone na takie towarzystwo. Jeżeli nie zrezygnuje z alkoholu dla dobra rodziny to współczuję. Alkohol jest dla mądrych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba provo, zbyt to wszystko oczywiste i mało wyrachowane jak na zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
4 godziny temu, Wysoki Jasiek napisał:

Myślę że jesteś mało atrakcyjna skoro mąż szuka pocieszenia u koleżanki. Możliwe że masz też wiele innych wad. Postaraj się kobieto.

Pusto w mózgu twoim.  Alkoholika bronisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy etap w kierunku zdrady. Tym razem nie wyszło, ale ma zadatki na to by Cie zdradzić. Uważaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos alkoholu - jak często on pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pije rzadko raz na miesiąc czasem.nawet rzadziej.... 

Gdy wypije piwo jest ok nie odwala... nie wypisuje głupot do innych...

Najgorzej jest  po wódce to właśnie wtedy mu bije na głowę.... 😐 tak jak pisałam on na trzeźwo czy po kilu piwach do niej tak nigdy nie napisał tylko jak już.pozadnie się upil...  te 3 razy kiedy do niej napisał były po wódce.... jego tłumaczenie że on nie pamięta że mnie i dzieci kocha i nigdy by mnie nie zdradził bo się zdrady brzydzi.... 

Na trzeźwo wiem że mówi prawdę... i tego by nje zrobil ale po pijanemu obawiam się.... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KatarzynA napisał:

Najgorzej jest  po wódce to właśnie wtedy mu bije na głowę.... 😐 tak jak pisałam on na trzeźwo czy po kilu piwach do niej tak nigdy nie napisał tylko jak już.pozadnie się upil...

Czyli upija się średnio raz na miesiąc a tak normalnie w tygodniu to pije kilka piw?

Codzienne  czy w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pije codziennie... raz na jakiś czas wypije piwo A jak już ma ktoś do nas przyjechać lub my do kogoś i pije wódkę to wtedy niestety dzieją się z.nim takie oto sprawy... 

 

oboje pracujemy i mamy dwójkę dzieci zmieniamy się zmianami żeby  zawsze któreś z nas było z dzieciakami więc nie pije jak opiekuje się dziećmi... 

Ćwiczy też na siłowni to jego hobby i zawsze powtarza że alkohol to tylko okazjonalnie.... 

Po wódce odcina się od świata sam nie wie co robi później tylko pyta co się działo i takie tam... Dlatego też ciężko mi się z tym pogodzić że pisał do niej o takich rzeczach na drugi dzień przepraszał ją a mi mówił że nic nie pamięta a jak zapytałam dlaczego ją przepraszam skoro nic nie pamięta to mówił że wiedział że pisał ale nie wiedział o czym takie głupie Jego tłumaczenie

Już miałam kilka sytuacji takich że po alkoholu dokładnie po wódce mu odbiło ale nigdy nie do takiego stopnia że wypisywał do koleżanki że mu się podoba i chciałby się z nią przespać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak on nie przestanie pić i się leczyć to czekają cię jeszcze lepsze atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po wódce łapię agresora. Dlatego nie piję, całkiem z tego zrezygnowałem po jednej akcji. Jeśli ktoś nie panuje nad tym co robi to nie powinien pić. Nieświadomość nie zwalnia z odpowiedzialności. Nie da się też niektórych zdarzeń odwrócić. To jest rozwiązanie, które powinnaś mu zasugerować popierając to opcją rozwodu bo jeśli nie pamięta to Cię skrzywdzi nieświadomie. Jeśli zaś tylko się zasłania nieświadomością to nie jest wart nawet jednej chwili z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podjęłam decyzję że dam mu szansę...

Bo zależy mi na tym żeby dzieci miały ojca żeby były szczęśliwe i wiem że on też tego chce...bo gdy nie pije jest przykładnym ojcem  i dobrym mezem

 Będę czujna i obserwowała jego zachowanie. Zobaczymy...

Kocham go wiem że jestem naiwna i wierzę w to co chce usłyszeć... A prawdę odrzucam w bok...

Nie pozwolę się skrzywdzić. Wogole cała ta sytuacja daje dużo do myślenia... 

Ale jesteśmy rodziną  czasem warto dac komuś druga szansę mam nadzieję że.to doceni i nigdy więcej nie popełni tego głupstwa...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
12 minut temu, KatarzynA napisał:

Podjęłam decyzję że dam mu szansę...

Bo zależy mi na tym żeby dzieci miały ojca żeby były szczęśliwe i wiem że on też tego chce...bo gdy nie pije jest przykładnym ojcem  i dobrym mezem

 Będę czujna i obserwowała jego zachowanie. Zobaczymy...

Kocham go wiem że jestem naiwna i wierzę w to co chce usłyszeć... A prawdę odrzucam w bok...

Nie pozwolę się skrzywdzić. Wogole cała ta sytuacja daje dużo do myślenia... 

Ale jesteśmy rodziną  czasem warto dac komuś druga szansę mam nadzieję że.to doceni i nigdy więcej nie popełni tego głupstwa...

 

No właśnie, wreszcie poszłaś po rozum do głowy. Najgorsze co może być to histeria z twojej strony. I jeszcze coś. Może zaskocz swojego pana, jakaś ładniejsza seksowna koszulka,żeby zobaczył, że się starasz🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×