Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ToiTobeznazwy

Co uważacie o tym?

Polecane posty

Nie przeważnie, ale w większości  przypadkach się sprawdza.

Starszy+młodsza lub Starsza+młodszy 

Młodsza+mlodsza Starsza+starsza 

mlodszy+młodszy starszy+starszy

co sądzicie o takich połączeniach? 

wyjasnienia: niby się przyjęło, ze kobieta młodsza jest starsza od faceta w jej wieku i chce starszego, taka nie potrzebuje tyle sekksu

starsza kobieta- na starość może odbijjjac, podobno- takie tam słuchy mnie doszły, potrzebuje młodszego 

dalsza cześć pary tej samej płci. 

Nie bierzcie tego aż tak do siebie. Takie tam- co wyczytało- dane. To tylko gdybanie, rzecz jasna.

Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczyt testosteronowy jest w wieku 17 lat. Potem już tylko równia pochyla. A babie z wiekiem rośnie popęd, to co ma zrobić, jak jej Seba już dziadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Szczyt testosteronowy jest w wieku 17 lat. Potem już tylko równia pochyla. A babie z wiekiem rośnie popęd, to co ma zrobić, jak jej Seba już dziadzieje?

Boje się ze mi urośnie na starość popęd. Ale to chore jest przecież i dziwne w tym momencie... ciało się starzeje... człowiek mądry i ma co innego w głowie... nie rozumiem właśnie tej kwestii. Dobrze, ze nie jestem kobieta- myśle, ze to zależy o czym się myśli... jakie się te mysli ma... a nie od wieku, jak się przyjęło. Czyli tez wychodzi na to, że skoro nie jestem ani kobieta ani mężczyzna... nieważne. Myśle, ze wszystko jasne- to zależy od tego o czym się myśli, czym się zajmuje... takie jest moje zdanie. Mężczyźni tez starsi przecież tutaj przychodzą i tez można powiedzieć, ze im ,,odbija’’... a to jest tylko mit, jeśli chodzi o to. Po temacie myśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

Boje się ze mi urośnie na starość popęd. Ale to chore jest przecież i dziwne w tym momencie... ciało się starzeje... człowiek mądry i ma co innego w głowie... nie rozumiem właśnie tej kwestii. Dobrze, ze nie jestem kobieta- myśle, ze to zależy o czym się myśli... jakie się te mysli ma... a nie od wieku, jak się przyjęło. Czyli tez wychodzi na to, że skoro nie jestem ani kobieta ani mężczyzna... nieważne. Myśle, ze wszystko jasne- to zależy od tego o czym się myśli, czym się zajmuje... takie jest moje zdanie. Mężczyźni tez starsi przecież tutaj przychodzą i tez można powiedzieć, ze im ,,odbija’’... a to jest tylko mit, jeśli chodzi o to. Po temacie myśle...

Ty z tym gadaniem, że nie jesteś kobietą ani mężczyzną, to już nieźle odjeżdżasz. Z tego co zrozumiałam, Twoja płeć genitalna jest żeńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Onkosfera napisał:

Ty z tym gadaniem, że nie jesteś kobietą ani mężczyzną, to już nieźle odjeżdżasz. Z tego co zrozumiałam, Twoja płeć genitalna jest żeńska.

Żeńska, ale to nazwa na ciało. A co z głowa? :) tam wiem, ze to tylko nazwa na dany ,,obiekt’’, w tym wypadku ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Podkova City napisał:

Zawsze podobali mi się starsi

Mnie również. Od młodszego tez nic się nie nauczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najczęściej spotykana różnica wieku wynosi zaledwie kilka lat... w połączeniu (ciut) starszy + (trochę) młodsza : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Chyba najczęściej spotykana różnica wieku wynosi zaledwie kilka lat... w połączeniu (ciut) starszy + (trochę) młodsza : )

Ja wole o wiele wiele starszych jeszcze od siebie, doświadczonych życiowo i niektórzy naprawdę w lozku wymiatają;) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToiTobeznazwy napisał:

Ja wole o wiele wiele starszych jeszcze od siebie, doświadczonych życiowo i niektórzy naprawdę w lozku wymiatają;) 

Mimo, ze mnie nie podniecają członki ( nie podnieca nie ten dany kształt- tak mam) to samo siebie zaspokaja. Tylko ja mogę siebie zaspokoić, nikt inny- tzw. rozluźnić mięśnie w środku. Wiele już próbowało, ale nikomu jak dotychczas się nie udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Ja wole o wiele wiele starszych jeszcze od siebie, doświadczonych życiowo i niektórzy naprawdę w lozku wymiatają;) 

Doświadczony życiowo : ) kojarzyc się też może z dużym obciążeniem/bagażem życiowym... ale na ten temat nie ma co dyskutować : ) wolna wola : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

Ja wole o wiele wiele starszych jeszcze od siebie, doświadczonych życiowo i niektórzy naprawdę w lozku wymiatają;) 

Jak niby wymiatają, skoro twierdziłaś, że seks Cię w ogóle nie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Ja wole o wiele wiele starszych jeszcze od siebie, doświadczonych życiowo i niektórzy naprawdę w lozku wymiatają;) 

Może po prostu ci młodzi faceci zwyczajnie nie mają doświadczenia i za bardzo są skupieni na sobie? Stąd taki efekt. Ja już nie pamiętam jak to było. 😜

Natomiast mimo, że nie czuję się jakimś specem to kilka razy słyszałem od 20 lat młodszej partnerki, że jeszcze nikt tak jej nie dogodził i tak nie traktował. Ostatnia, 30 lat młodsza rozpłakała się ze szczęścia po seksie i powiedziała, że nigdy czegoś takiego jeszcze nie przeżyła. Tylko należy to wziąć w nawias bo ileż ona tego mogła doświadczyć w liceum? 😁

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Onkosfera napisał:

Jak niby wymiatają, skoro twierdziłaś, że seks Cię w ogóle nie interesuje?

Wymiatają, bo tak się starają- takie tam techniki stosują- a ja i tak moje XD , ale jak która w środku ma czucie to rzeczywiście mogą wymiatać. Młodzi to jednym ciągiem to robią, hop hop raz dwa trzy i już.

Edytowano przez ToiTobeznazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nemetiisto napisał:

Może po prostu ci młodzi faceci zwyczajnie nie mają doświadczenia i za bardzo są skupieni na sobie? Stąd taki efekt. Ja już nie pamiętam jak to było. 😜

Natomiast mimo, że nie czuję się jakimś specem to kilka razy słyszałem od 20 lat młodszej partnerki, że jeszcze nikt tak jej nie dogodził i tak nie traktował. Ostatnia, 30 lat młodsza rozpłakała się ze szczęścia po seksie i powiedziała, że nigdy czegoś takiego jeszcze nie przeżyła. Tylko należy to wziąć w nawias bo ileż ona tego mogła doświadczyć w liceum? 😁

😂ja jeszcze nie miało ani jednej takiej sytuacji, gdzie się po seksie ze szczęścia rozpłakało, bardziej po money( za datek), nie często się zdarzają tutaj już dwie godziny. Przeważnie na szybko pyk pyk pyk i dowidzenia:)

to wiadomo, młoda, nie wie co z czym. Ale fajnie, ze jej się podobało, bo to świadczy o dobrym podejściu i traktowaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Nemetiisto napisał:

Może po prostu ci młodzi faceci zwyczajnie nie mają doświadczenia i za bardzo są skupieni na sobie? Stąd taki efekt. Ja już nie pamiętam jak to było. 😜

Natomiast mimo, że nie czuję się jakimś specem to kilka razy słyszałem od 20 lat młodszej partnerki, że jeszcze nikt tak jej nie dogodził i tak nie traktował. Ostatnia, 30 lat młodsza rozpłakała się ze szczęścia po seksie i powiedziała, że nigdy czegoś takiego jeszcze nie przeżyła. Tylko należy to wziąć w nawias bo ileż ona tego mogła doświadczyć w liceum? 😁

Rypiesz 30 lat mlodsze? Jezu, to już trochę oblecho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszło na to ze z 9 coś nie gra. Ale co? Hmmm...i tu ten,, diabel’’ albo i gra... bo w sumie to tylko matematyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Wyszło na to ze z 9 coś nie gra. Ale co? Hmmm...i tu ten,, diabel’’ albo i gra... bo w sumie to tylko matematyka...

Może lepiej zajmij się prostowaniem kütasów zamiast matematyką. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 podzielić na 3( bo trzy szóstki to daje 3)

trzy: dusza żeńska dusza męska i dusza nijaka... taaaaa, akurat. I tak pewnie się zaczęło... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Diabelskich nie znam. 
9 to liczba diabelska?

Podobno 666 to coś z szatanem ma wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kraina_przegrywu napisał:

Może lepiej zajmij się prostowaniem kütasów zamiast matematyką. 😉

Twój już się tam prostował, jak na priv mi coś dziwnego pisałeś...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×