Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xNiktx

Bardzo małe piersi...

Polecane posty

Witam. Mam 22 lata.Od skończenia 18 r.ż. moje piersi są cały czas takie same. Niedawno urodziłam dziecko, karmiłam piersią miesiąc bo miałam mało mleka (już nie karmię) myślałam, że po ciąży choć trochę mi urosną a minimalnie się powiększyły w ciąży bo wiadomo hormony. Obecnie mam jeszcze mniejsze niż przed ciążą. Normalnie wyglądam jak deska bez stanika a stanik traktuję jako protezę choć nawet kiedy go zakładam to dużej różnicy nie robi bo pod bluzka wygląda to tak samo jak bez. Od zawsze miałam kompleksy tylko i wyłącznie na punkcie piersi. Du*a może być w różnym rozmiarze ale piersi są dla mnie czymś ważniejszym niż zad. Operacja plastyczna odpada po pierwsze kasa a po drugie nie chcę wstrzykiwać sobie jadu kiełbasianego bo mimo wszystko wolę naturalnie wyglądać, nie jak plastik. Zaznaczę, że jestem bardzo drobna, chuda bo przy 155 waże tylko 43 kg mam niedowagę ale to przez moje odżywianie. Czasami zjem więcej czasami prawie nic nie jem... Przez to nie mam ochoty na seks z moim facetem bo wiem, że on woli kobietę z większymi piersiami, nie mam orgazmów, straciłam przez to zainteresowanie takimi sprawami. Proszę się nie śmiać ze mnie bo czuję się z tym koszmarnie, wyglądam jak chłop, to mój facet ma już większe cycki ode mnie dziwne to jest dla mnie... A w dodatku mam chude ręce, chude kościste ramiona i całą górę mam bardzo chuda. Po ciąży brzucha mi nie widać dopiero jak więcej zjem to coś się tam powiększa. Tylko biodra mam rozszerzone po ciąży... Wyglądam strasznie jakbym była jakaś zdeformowana. Chciałam się tu wyżalić a chłopowi tego przecież nie powiem bo on i tak powie, że jestem ładna szkoda tylko, że wcale tak nie jest bo wolę żeby mi szczerze powiedział niż pocieszał. Czy ktoś też ma taki problem ? Moja miseczka to 70aaa bo nawet aa nie mam. :( 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, xNiktx napisał:
13 minut temu, Dzwoneczek17 napisał:

Próbowałam jeść w miarę normalnie i nic z tego. Cały czas ta sam waga i chudnę bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×