Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Electra

Usunęłam konto na portalu

Polecane posty

9 minut temu, Solero napisał:

Owszem zdjęcie jest ważne ale jeżeli od samego początku nie ma wspólnych tematów ani zainteresowań (rozmowa się nie klei) to i zdjęcie może nie pomóc. Z samej Twojej chęci nic nie będzie bo do tanga trzeba dwojga także otrzyj łzy i nie poddawaj się 😉

Jak tylko koronawirus odpuści, że będzie można spotkać się to na pewno założę konto. Potrzebuję znajomych, mieć życie towarzyskie. Źle mi bez tego, nie mogę sobie znaleźć miejsca.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Ale to co już wracasz na portal? Bo nie nadążam. Na portalu randkowym ludzie szukają w 90% seksu, 9% związku, a może w tym 1% bratniej duszy. Ale może akurat trafisz na swego "przyjaciela", procenty oczywiście z d.py wzięte, ale kilka miesięcy miałam tindera więc coś tam wiem

To dla tych 9 % będę przejściowym lekiem na samotność. Tak, myślę że wrócę na portal tylko jeszcze to nie jest czas, żeby podejść do tematu poważnie, żeby stworzyć fajne koleżeństwo/przyjaźń. Znalazłam wszystko co chciałam, ułożyłam wszystko co musiałam, ale nie mogę sobie znaleźć miejsca, bo brakuje mi życia towarzyskiego. Mąci mi to spokój, brakuje mi czegoś, duszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Qwerty82 napisał:

swego "przyjaciela",

Przychodzi wolny weekend. Nie chcę kraść koleżanek rodzinom, a potrzebuje życia towarzyskiego. Myślę, że samotność jest duża i wbrew temu co piszesz niejeden będzie chcieć razem gdzieś wyskoczyć.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Obdzwoń byłych co tam słychać

Nie interesuje mnie to. Nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale na co Ty liczyłaś? W tej branży zdjęcie to podstawa, jeśli chcesz mieć zainteresowanie. Można czytać opisy, ale to wygląd jest tą pierwszą rzeczą, która przyciąga. Reszta wychodzi w praniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Cię nie zaskoczy.

Nie będę miała sobie nic do zarzucenia.

2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Pewnie tak, ale czy to będą wartościowe znajomości? W moim odczuciu nie. Nie chciałbym być niczyim „lekarstwem”.

Wartościową relacje, która moje emocjonalne potrzeby spełnia już mam. Chcę zwyczajnie fajnie spędzać wolny czas, a jako ekstrawertyczka potrzebuję do tego człowieka.

3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Co innego,

Mam kłamać? Udawać zainteresowanie, a potem proponować sorry kurcze tylko koleżeństwo? Spróbuję. Nic nie tracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kulfon napisał:

Mysle, ze kolezanki, nawet jesli maja rodziny to chetnie sie spotkaja na kawe lub wino. 

Oczywiście, że spotykam się, ale to nie jest satysfakcjonująca mnie częstotliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kulfon napisał:

Meetup

Nie potrzebuję wspólnych zainteresowań. Umiem rozmawiać z każdym. Mam tak różnych znajomych, że gdyby ich zebrać razem patrzyliby na siebie i zastanawialiby się co ich łączy. Pewnie nic, tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Poetka napisał:

Wybacz, ale chyba zawsze bedziesz sie dawal. Za bardzo sie poswiecasz, rzucasz wszystko, nie myslisz o sobie. Co to w ogole jest

I kto to pisze, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2020 o 14:46, Electra napisał:

Jak tylko koronawirus odpuści, że będzie można spotkać się to na pewno założę konto. Potrzebuję znajomych, mieć życie towarzyskie. Źle mi bez tego, nie mogę sobie znaleźć miejsca.

Każdy potrzebuje spotkań ze znajomymi i spędzić troche czasu na ciekawej rozmowie. Chyba masz problem z zorganizowaniem sobie czasu, a jeśli się mylę to mnie popraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×