Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pari

Dr Siurek, do szczepienia wystąp!

Polecane posty

Gość pari

Morawiecki już zapowiedział: pierwsi do zaszczepienia służba zdrowia , osoby starsze i być może wojsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, Puchacz Rolny napisał:

Ale on nie pracuje chyba w służbie zdrowia, tylko wykłada na uczelni 😏😎

Wiem🙂  Tak mi się skojarzyło to z jego dr .

Jak myślicie, chętniej będą się szczepić ludzie starsi czy służba zdrowia? Mnie wydaje się, że starsi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Nie wiem jak starsi, ale słuzba zdrowia na pewno chętnie się zaszczepi, bo mają częsty kontakt z chorymi.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Morawieckiego jak oświadczył, że służba zdrowia w pierwszej kolejności będzie miała dostęp do szczepionki, tzn. oni będą musieli obowiązkowo przyjąć to szczepienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pari napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Morawieckiego jak oświadczył, że służba zdrowia w pierwszej kolejności będzie miała dostęp do szczepionki, tzn. oni będą musieli obowiązkowo przyjąć to szczepienie?

Skoro "będą mieli dostęp", to raczej nieobowiązkowo, ale z naszym rządem, to nigdy nie wiadomo... Choć pewnie zależy, ilu będzie chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Wściekły Wąż napisał:

Zesrane. Rzekome szczepionki to pic na wodę.

no ale tępota pierwsza w kolejce, to chyba nawet DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, kåspej napisał:

no ale tępota pierwsza w kolejce, to chyba nawet DOBRZE

Nie będzie żadnych kolejek, nie chce mi się nawet klawiatury rozpędzać, bo mieszanie się w teorie spiskowe to nieco poniżej mojego poziomu. Ale:

- Cudowna szczepionka musi być przechowywana (z pamięci piszę) w temperaturze -80 albo -70*C. Aplikowana przy 4*C. 

- Prezes Pfiznera najpierw ogłosił, że jest szczepionka, po czym sprzedał 60 procent akcji swojej firmy, gdy tylko pizły w górę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 godziny temu, Wściekły Wąż napisał:

Nie będzie żadnych kolejek, nie chce mi się nawet klawiatury rozpędzać, bo mieszanie się w teorie spiskowe to nieco poniżej mojego poziomu. Ale:

- Cudowna szczepionka musi być przechowywana (z pamięci piszę) w temperaturze -80 albo -70*C. Aplikowana przy 4*C. 

- Prezes Pfiznera najpierw ogłosił, że jest szczepionka, po czym sprzedał 60 procent akcji swojej firmy, gdy tylko pizły w górę. 

 

 Też czytałam o tym. Czyli to całe zamieszanie wokół Pfizner, to taka ściema, żeby zająć czymś ludzi i przyzwyczaić, że szczepienia będą tak czy siak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mówili w radio, chyba meloradio, że nigdy nie będzie obowiązkowych szczepień na to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2020 o 04:34, Wściekły Wąż napisał:

Nie będzie żadnych kolejek, nie chce mi się nawet klawiatury rozpędzać, bo mieszanie się w teorie spiskowe to nieco poniżej mojego poziomu. Ale:

- Cudowna szczepionka musi być przechowywana (z pamięci piszę) w temperaturze -80 albo -70*C. Aplikowana przy 4*C. 

- Prezes Pfiznera najpierw ogłosił, że jest szczepionka, po czym sprzedał 60 procent akcji swojej firmy, gdy tylko pizły w górę. 

 

Dokladnie...to ze sprzedał swoje akcje mówi wszystko...to tak ,,wierzy" w swój produkt? Ciekawe...pomyślcie ludzie! Dodatkowo NIKT nie poniesie odpowiedzialnosci za ewentualne skutki uboczne szczepień (a raczej nie ewentualne, tylko pewne)- ani firma ani lekarze, wszyscy są zwolnieni ustawowo z tej odpowiedzialnosci! To jak szczepionka może być bezpieczna?? To jawna depopulacja, głównie ludzi starszych (bo pada system emerytalny) a lekarze i służby mundurowe zamiast tej szczepionki dostaną pewnie placebo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Malutka92 napisał:

Dokladnie...to ze sprzedał swoje akcje mówi wszystko...to tak ,,wierzy" w swój produkt? 

Tak działa biznes. Sprzedał w dniu, kiedy było głośno, bo największy zysk. Jak się uspokoi, to kupi znowu za mniejszą cenę i znowu zarobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×