Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam , mam małe pytanie proszę z góry nie oceniać będę wdzięczna , mianowicie okres mialam 22.10.2020 r. Owulacja przypadła na 02.11.2020r.  Co miesiąc robię kilka testów owulacyjnych i prowadzę kalendarzyk z tąd wiem , że mialam owulację cykle mam 28 dniowe okres powinnam dostać za 3 dni współżyłam przed owu i w trakci e mam  wodny śluz czuję cały czas mokro robiłam testy dziś wczoraj i kilka dni wcześniej ale ciągle negatywne nawet te z najlepszą czułością  nie wiem co myśleć jeden test wyszedł pozytywny wczoraj ale bardzo słaba kreska reszta negatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie testujesz. Testy wykonuj najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki, a najlepiej poczekać z tym, aż termin minie, a okresu nie ma.

Pamiętaj też o wyrzucaniu zużytych testów po ich sprawdzeniu w "przepisowym" czasie. Kreski wychodzące po kilku godzinach się nie liczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam że koło 30 minut temu wykonałam dwa testy owu i wyszły pozytywne a ciążowe negatywne wychodzi na to że owu była 2 razy w jednym cyklu czy to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć dziecko, to mnie stresu, myślenia, testów, a więcej seksu i luzu 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testy owu nie zawsze się sprawdzają. Jednak, gdy jedna kreseczka jest bledsza od tej kontrolnej to test owulacyjny jest negatywny. Muszą być dwie takie same lub, ta druga musi być ciemniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Patrycjaaa 103 napisał:

Witam , mam małe pytanie proszę z góry nie oceniać będę wdzięczna , mianowicie okres mialam 22.10.2020 r. Owulacja przypadła na 02.11.2020r.  Co miesiąc robię kilka testów owulacyjnych i prowadzę kalendarzyk z tąd wiem , że mialam owulację cykle mam 28 dniowe okres powinnam dostać za 3 dni współżyłam przed owu i w trakci e mam  wodny śluz czuję cały czas mokro robiłam testy dziś wczoraj i kilka dni wcześniej ale ciągle negatywne nawet te z najlepszą czułością  nie wiem co myśleć jeden test wyszedł pozytywny wczoraj ale bardzo słaba kreska reszta negatywna

Może dla pewności zrób sobie badanie beta hcg z krwi, będziesz miała klarowną odpowiedź 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Patrycjaaa 103 napisał:

Odebralam dziś wyniki z bety co taki wynik może oznaczać , 1,25mLU/mL 

brak ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2020 o 06:04, Do3razySztuka napisał:

Może dla pewności zrób sobie badanie beta hcg z krwi, będziesz miała klarowną odpowiedź 😊

Ale po jakiego grzyba ma robić test z krwi na kilka dni przed okresem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Patrycjaaa 103 napisał:

Odebralam dziś wyniki z bety co taki wynik może oznaczać , 1,25mLU/mL 

Powiem Ci z własnego doświadczenia: im więcej będziesz wariować, zasypywać co miesiąc łazienkę testami - nic z tego nie będzie. Szkoda nerwów i pieniędzy.

Przy moich mega regularnych cyklach, bólach owulacyjnych na pierwszą ciążę czekałam 10 cykli starań, na drugą ponad 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Blurp napisał:

Ale po jakiego grzyba ma robić test z krwi na kilka dni przed okresem? 

Bo ciąże są od pozytywnych wyników i testów, nie wiedziałaś? 😄 

Tak to jest, jak ktoś przespał lekcje biologii, WDŻ i sam później nie nadrobił materiału z zapłodnienia i rozwoju płodowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już syna ale dużo osób na różnego rodzaju forach się wypowiada że test z krwi można zrobić  przed okresem w pierwszej ciąży nie robiłam żadnych testów bo miałam jak by okres i żadnych objawów dowiedziała się od lekarza  że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość_2 napisał:

Bo ciąże są od pozytywnych wyników i testów, nie wiedziałaś? 😄 

Tak to jest, jak ktoś przespał lekcje biologii, WDŻ i sam później nie nadrobił materiału z zapłodnienia i rozwoju płodowego...

Rozumiem, że w twojej szkole uczono, że żeby być w ciąży trzeba zrobić test, albo się z tym testem przespać? 😂😂😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Blurp napisał:

Rozumiem, że w twojej szkole uczono, że żeby być w ciąży trzeba zrobić test, albo się z tym testem przespać? 😂😂😂

 

W mojej to tylko mówili, że to się robi po ślubie, pod kołderką, po ciemku w nocy o północy 😂 Potem poczytałam sobie Wisłocką i paru innych seksuologów i się rozjaśniło 😛

A potem zawędrowałam na kafe i okazało się, że ciąże są nie od seksu, a pozytywnych testów albo bety, które robisz w randomowych momentach cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Patrycjaaa 103 napisał:

Mam już syna ale dużo osób na różnego rodzaju forach się wypowiada że test z krwi można zrobić  przed okresem w pierwszej ciąży nie robiłam żadnych testów bo miałam jak by okres i żadnych objawów dowiedziała się od lekarza  że jestem w ciąży

Oczywiście, że można, ale po co? Masz problem z płodnością? Z utrzymaniem ciąży?Jesteś po in vitro? 

Czekasz do terminu miesiączki, jak przez kilka dni jej nie dostajesz robisz JEDEN test niezależnie od pory dnia i masz wiarygodny wynik. Wtedy umawiasz się do lekarza najwcześniej za trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość_2 napisał:

W mojej to tylko mówili, że to się robi po ślubie, pod kołderką, po ciemku w nocy o północy 😂 Potem poczytałam sobie Wisłocką i paru innych seksuologów i się rozjaśniło 😛

A potem zawędrowałam na kafe i okazało się, że ciąże są nie od seksu, a pozytywnych testów albo bety, które robisz w randomowych momentach cyklu

Skoro wychowałaś się tylko na gniocie Wisłockiej, to już w twojej wypowiedzi nic mnie nie zdziwi. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Blurp napisał:

Ale po jakiego grzyba ma robić test z krwi na kilka dni przed okresem? 

Skoro chce mieć pewność, czy jest w ciąży, to można zrobić. Właśnie po takiego grzyba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patrycjaaa 103 napisał:

Dziwne 

Nie, nie jest to dziwne. Po prostu nie jesteś w ciąży i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Blurp napisał:

Skoro wychowałaś się tylko na gniocie Wisłockiej, to już w twojej wypowiedzi nic mnie nie zdziwi. 😂

Od Wisłockiej zaczęłam, później czytałam publikacje innych seksuologów, widzę, że dalsza część wypowiedzi Ci umknęła 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest faktem. Tysiące kobiet nie wie, skąd się biorą dzieci. Tematy takie jak ten o tym najlepiej świadczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Yskra napisał:

Fakt jest faktem. Tysiące kobiet nie wie, skąd się biorą dzieci. Tematy takie jak ten o tym najlepiej świadczą. 

Mnie to przeraża, biorąc pod uwagę możliwości zdobywania informacji w tych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość_2 napisał:

Mnie to przeraża, biorąc pod uwagę możliwości zdobywania informacji w tych czasach...

Tak. Już poza tematem ciąży, ale ludzie wolą czerpać info z jakichś podejrzenych fanpage'y na fejsie, bo nie chce im się spędzić kilkunastu sekund więcej, by samemu poszukać i sprawdzić. Znak naszych czasów. Fast food, fast news. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie najlepiej sprawdza się komputer cyklu MyWay, jest najdokładniejszy, polecam wypróbować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×